BudKocka.cz logo

Krajkové šaty krátké i dlouhé

Móda Šaty Eliška 29. dubna 2016
krajkove saty

Zamilovala jste si krajkové šaty? Tak to určitě děláte dobře, protože krajka každého zaujme. Tyto šaty dodávají ženskost a romantičnost, což se hodí nejen na společenské události, ale i na procházky městem či přírodou. Jestliže ještě žádné nemáte, tak si je pořiďte.

Krajkové šaty se prodávají buď s krátkým nebo dlouhým rukávem, nebo i bez rukávu. Záleží jen na vás, s jak dlouhými rukávy je chcete. Nutno brát v potaz, že se na nějakou akci šaty bez rukávů nehodí (na ples), zatímco v horku právě tyto šaty upřednostníte. Krajkované šaty jsou vhodné jak pro štíhlé, tak plnoštíhlé ženy. Záleží totiž na střihu a barvě.

Vyberte si z nabídky šaty s krajkou


černé šaty s krajkou


modré šaty


bílé krajkové šaty


modré šaty krajkové na ples


modré šaty s krajkou bez rukávů


bílé šaty na ramínka


růžové krajkové šaty


černé krajkové šaty s rukávem


modré společenské šaty s krajkou


modré krajkové šaty do společnosti


modré upnuté šaty společenské

Šaty s krajkou se hodí jako jarní nebo letní, neboť se jedná o ideální kousek v teplém počasí. Mohou být bílé, černé, modré, červené růžové atd. Některé jsou společenské plesové, svatební nebo jen takové letní volné nebo do áčka. Zajímavě vypadají plážové modely.

Také se prodávají v různých délkách - krátké, dlouhé, ke kolenům atd. Stejné je to i s rukávy, některé mají krátké rukávy, jiné dlouhé nebo tříčtvrteční, dají se pořídit i bez rukávů. Stačí si jen vybrat ty správné.

Krásné krajkové šaty si jistě zamilujete. Vsaďte se, že vás každý v nich bude jen a jen chválit.Foto: zoot.cz, answear.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte