BudKocka.cz logo

Samodržící podprsenka Eve's Bra

Móda Prádlo Podprsenky Lucie 1. října 2015
podprsenka

Nenávidíte ten pocit, když si obléknete krásné šaty s větším výstřihem a volnými zády a jdou vidět ramínka nebo zadní část od podprsenky? To dokáže pěkně naštvat. Pořiďte si samodržící podprsenku bez ramínek a zapínání. Prsa krásně vytvaruje, drží a hlavně nejde vidět.

Tato samodržící podprsenka má pouze košíčky, které jsou vyrobeny ze silikonu a látky. Košíčky se jednoduše na ňadra nalepí nezávadným materiálem, prsa hezky vytvarují, dodají jim push-up efekt a hlavně se nebudete muset bát si obléknout jakékoliv oblečení.

samodržící podprsenka

Díky tomu, že se tato podprsenka prodává v zajímavých barvách (tělová a černá), je vlastně neviditelná a hodící se naprosto pod všechno. Lepící podprsenka Eve's Bra se stala velmi oblíbenou a vyhledávanou, protože zmizely problémy s hledáním vhodného prádla nebo přemýšlením, co si smíte nebo nesmíte kvůli odhaleným zádům koupit.

samodržící  podprsenka nalepovací bez ramínek

Koupit samodržící podprsenku? Výhody a nevýhody

Právě kvůli tomu, kolik mají silikonové samodržící podprsenky výhod, stalo se z nich velmi oblíbené prádlo, které si může žena bez obav obléct nejen pod šaty na ples či společenské šaty, ale i pod tílko, top nebo halenky s velkým výstřihem a odhalenými zády. Už si nemusíte kupovat podprsenku se s průhlednými a pořád viditelnými ramínky, stačí sáhnout jen po této neviditelné.

nalepovací podprsenka

Pokud by vás zajímalo, jak tato podprsenka funguje, tak ji stačí pouze přilepit na pokožku prsou. Na vnitřní straně se totiž nachází samolepící vrstva, která se na pokožku přilepí. Nemusíte se bát, jedná se o zdravotně nezávadný materiál.

Toto samodržící prádlo se prodává ve čtyřech velikost a to je velikost A, B, C, D. Každá velikost se od sebe liší pouze rozměry v centimetrech A (š. 12 x v. 10), B (š. 13 x v. 11), C (š. 14 x v. 12), D (š. 15 x v. 13). Navíc její údržba je velmi snadná, stačí ji omýt ve vlažné vodě (nedoporučuje se klasické praní a ždímání).

Uživatelky si samodržící podprsenku velmi chválí, ne nadarmo se stala nejprodávanějším kouskem oblečení v e-shopu Zoot. Je tam nejlevnější a zkušenosti s ní jsou velmi dobré, o čemž se můžete přesvědčit i vy.

Máte s ní zkušenost? Napište své recenze do diskuze, ať pomohou i ostatním.Názory k článku


Tuhle mám ráda. Narozdíl od jiných fakt drží a na těle je velmi příjemná.
Iva, 8. srpna 2016

Napište, co si o tom myslíte