BudKocka.cz logo

Italská značka doplňků - Carpisa

Móda Značky Kabelky Markéta 18. ledna 2015
carpisa

Prázdniny bývají ve znamení dovolených a výletů a pokud už se pomalu chystáte, nezapomeňte na pěkné zavazadlo, kam uložíte věci či pohodlný a zároveň módní batoh. Nebo chcete vyrazit do ulic s novou kabelkou? Přesně na tyto druhy zboží je zaměřena italská značka Carpisa. Pokud tuto společnost s logem želvičky ještě neznáte, je nejvyšší čas ji poznat.

Historie značky

Firma Carpisa vznikla v roce 2001 ve městě Nola poblíž Neapole. Během několika let se stala komerčním fenoménem nabízejícím stylové zboží jedinečné hodnoty a rozvinula frenčízovou síť prodejen – nyní je jich po celém světě více než 600 a její katalogy jsou distribuovány v 6 milionech výtisků. Carpisa je zaměřená na výrobů zavazadel, tašek, peněženek a dalších doplňků.

Kde ji najdete v ČR?

V Česku najdete nejvíc želvích obchodů zatím v Praze, dále v Brně a Plzni. Podívejte se níže na seznam, kde se nachází obchody Carpisa.

Brno - Vaňkovka - Ve Vaňkovce 1
Praha - Nový Smíchov - Plzeňská 233/8
Praha - Arkády - Na Pankráci 1727/86
Praha - Na Příkopě 390/3
Praha - Černý Most - Chlumecká 765/6
Praha - Plaza Novodvorská - Novodvorská 1800/136
Praha - Metropole Zličín - Řevnická 1
Plzeň - Plaza - Radčická 2861/2

Proč je Carpisa oblíbená?

Mladý a podnikavý management společnosti se orientuje na zákazníka, kvalitu, týmový duch, dynamiku, kreativitu, výzkum, rozvoj a soutěživost. Navrhuje ty nejlepší kolekce, ze kterých si vybere naprosto každý.
Bohatý a široký sortiment v italském designu s dokonalým poměrem kvality a ceny je zaměřen zejména na ženy ve věku 20-45 let a také mládež – právě tyto dvě skupiny hlavně věnují pozornost nejnovějším trendům, ve kterých jim značka Carpisa vychází vstříc.
Vysoká úroveň komunikace, sociální angažovanost a umístění ve strategických polohách jsou další důvody, proč Carpisa přitahuje tolik zákazníků, kteří si chtějí vytvořit vlastní styl.
Mezi její partnery a propagátory patří řada významných společností a osobností ze světa módy, krásy, kultury i sportu.

Kabelky Carpisa

Sortiment značky je zaměřen na klasické dámské kabelky, které se hodí jak do města, tak na party. V nabídce najdete kabelky do ruky (trend tohoto roku), přes rameno i večerní psaníčka, všechny z kvalitní kůže nebo látky a opět v letních barvách a vzorech, ale rovněž klasické krémové, bílé, černé nebo zemitých odstínech béžové či hnědé. Malé i velké kabelky a tašky si vás určitě podmaní.

kabelky

Plážové tašky jsou nutností

Nejnovější kolekce Carpisa je zaměřena především na plážové tašky ve velkých a středních velikostech. Převládají samozřejmě letní barvy a vzory – růžová, červená, modrá a motivy květin nebo vždy trendy proužky, ale i tradiční zemité barvy a bílá. Většina je ve tvaru košíku, nejčastější materiály jsou buď kůže, nebo vlněná látka. Uděláte s nimi parádu nejen u vody, ale i na nákupu.

Co dále Carpisa nabízí?

Kromě tašek a kabelek má značka také velký výběr batohů, které zpestří každý výlet nebo cestu do školy, na delší dovolenou si zde můžete pořídit veselé kufříky a kufry na kolečkách, dále peněženky a další doplňky (deštníky, šperky, šátky, rukavice aj.). Vyberou si i pánové, pro které jsou připravené hlavně kožené i kabely, tašky, opasky, peněženky nebo látkové tašky. Nechybí ani oblíbené ledvinky a tašky na notebook.

peněženky

Mají také eshop!

Pokud zrovna ve svém městě nenajdete obchod, tak vám nic nebrání tomu, abyste si objednala něco z jejich e-shopu. Zasílají i do České republiky a poštovné je kolem 9 eur.

Carpisa je rozhodně značka pro každého, kdo chce být originální, nepřehlédnutelný a trendy.

Líbí se vám tato značka? Máte od ní nějaké zboží?

Foto: carpisa.itNázory k článku


Tak dnes jsem na tuto firmu zanevřela!
Strávila jsem hodinu na cestě do prodejny Carpisa na Andělu,
kterou na netu vedou jako aktivní a prodejna je již několik
měsíců zavřená. Zboží tam je, jenom zatažená mříž.
No nepotěšilo mě to.
Gabriela, 20. listopadu 2015

Mám několik kabelek od teto značky a jsem moc spokojená krásné, elegantní, nadčasové a hlavně kvalitní škoda,že tady na moravě nejsou prodejny této značky a musím si je nechat posílat
Daniela, 3. listopadu 2017

Napište, co si o tom myslíte