BudKocka.cz logo

Michael Kors - luxusní móda a doplňky

Móda Značky Trendy Kabelky Lucie 12. července 2017
michael kors

Jméno Michael Kors zná každý, kdo se zajímá o módu. Bodejť by ne, jedná se totiž o známého amerického návrháře, který je ceněn nejen kvůli svým luxusním doplňkům, ale také kvůli originální módě. Konečně si jeho luxusní věci můžete nakoupit i u nás v Česku. Zamilujte se do této značky a objevte svět MK.

Kdo to vůbec je?

Michael Kors je americký módní návrhář, který se narodil v roce 1959 a svůj první počin navrhl již v pěti letech. To byly šaty na matčinu svatbu. Profesionálně začal navrhovat v roce 1981 - tedy ve 22 letech - a představil svou první kolekci. Zaznamenala okamžitý úspěch a tak Michael od té doby, až na čtyři roky, navrhuje dosud.

Pravidelně vyhrává různá ocenění a žebříčky. Navrhuje oblečení pro mnohé celebrity, má své butiky po celém světě a k tomu i bojuje proti hladomoru a přispívá na léčbu některých nemocí. Jeho černé šaty si oblékla i manželka amerického prezidenta Michelle Obama na oficiální fotku první dámy.

Vyberte si z nabídky

kabelky michael kors
kabelka michael kors
kabelka batoh michael kors
peněženky michael kors

Elegantní kabelky si podmaní každou ženu

Kabelky od Michaela Korse jsou velmi kvalitní a oblíbené. Elegantní a luxusní kabelky mají vždy zajímavý design a často na něm najdete charakteristický znak MK. Používá se u nich kvalitní materiál (převážně kůže, občas i koženka nebo látka), kvalitní příslušenství (přezky, ozdoby atd.) a najdete v ní dostatek kapes. Vždy na nich poznáte precizní práci, i když některé mohou být vyrobené v Číně.

Zajímavostí je, že si kabelku můžete vybrat z různých odstínů, velikostí a tvarů. Mezi oblíbené barvy patří určitě černá a hnědá, pěkně vypadají i odstíny zelené nebo červené. K tomu některé kabelky mají i zmiňované charakteristické logo. Záleží tedy na vás, co si vyberete.

Kabelky Michaela Korse výhodně koupíte za super ceny v tomto e-shopu.

Díky originálním hodinkám už nikdy nepřijdete pozdě

Pokud se vám už nelíbí klasické hodinky bez šmrncu a elegance, tak si určitě u hodinek od Korse přijdete na své. Jeho hodinky jsou elegantní, můžete si vybrat mezi mnoha modely, některé hodinky jsou pozlacené nebo mají na sobě skleněné kamínky. Máte-li ráda složité hodinky, tak vás zaujmou hodinky, které mají rovnou datumovku či stopky. Skvělé provedení a pečlivě provedená práce se tak může hezky vyjímat na vašich rukou. Určitě není potřeba váhat s jejich koupí. Více informací naleznete zde.

Dávejte si pozor na padělky

Každá úspěšná značka se musí vypořádat s tím, že se prodávají i padělky. Toto přesně tyká i značky Michael Korse. Padělek jednoduše poznáte podle toho, že jsou dané výrobky nekvalitně zpracovány (švy, jiný odstín nitě, škaredé knoflíky, doplňky atd.), nemá na cedulce se zemí výroby kód nebo podšívka nemá monogram... Padělky seženete převážně na tržnicích nebo pochybných obchodech v zahraničí.
Originál můžete koupit například v tomto e-shopu.

Michael Kors je luxusní značka a on sám je ve světě velmi uznávaný. Jeho věci jsou jak levné, tak i dražší. Záleží na dané kolekci a tom, jestli se nejedná o limitovanou sérii.

Foto: bibloo.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte