BudKocka.cz logo

Luxusní kabelky Esoria vás určitě zaujmou

Doplňky Kabelky Móda Lucie 19. února 2017
kabelky esoria

Hledáte kabelku, kterou nemá každá žena na ulici a navíc vypadá luxusně? Tak to se podívejte na novou českou značku, která se jmenuje Esoria. Její luxusní kabelky jsou skvostné a mohou se pyšnit výjimečným vzhledem. Kromě kabelek u ní najdete i hodinky, peněženky a další doplňky.

Když se podíváte na kabelky Esoria, které seženete v oficiálním eshopu, tak si všimnete, že jich tam mají celkem hodně a jedna je hezčí než druhá. Jedná se o kabelky, které vypadají naprosto luxusně a elegantně. Krásné odstíny barev, aplikace, ucha i kapsičky z nich udělají kousek, který si budete chtít pořídit.

V každé kabelce je plno kapsiček (včetně kapsy na zip, na mobil, drobnosti atd.). Vkusně je umístěno i zlaté kování a logo Esoria. Vyrábí se ve více barevných variantách a tak si každá žena může vybrat barvu, která se jí líbí a hodí k outfitu. Nejčastěji to je barva černá, modrá, bílá, červená nebo také metalická, hnědá či žlutá.

Podívejte se na skvělé kousky

esoria kabelky

kabelky

esoria kabelky

Detaily, které zaujmou

Za pozornost zajisté stojí detaily, které kabelku hezky oživí. Zlatavé logo, aplikace a zajímavý vzor hned upozorní na kousek, který je minimalistický a luxusní. Rozhodně se nebojte přepláceného vzhledu, jak to u některých značek bývá. Vypadá totiž vkusně a každého svým vzhledem zaujme.

Mrkněte se na stylové doplňky Dara bags.

Víte, jak vyčistit zlaté šperky? Mrkněte na návod.

Kabelky značky Esoria se hodí do ruky nebo přes rameno. Téměř všechny kabelky, které jsou do ruky, mají i dlouhá ucha, která si můžete připnout ke sponě, pokud ji budete chtít nosit přes rameno nebo přes tělo (crossbody), což určitě někdy potěší. Luxusní kabelky, které jsou určeny k nošení přes rameno, ho pochopitelně nemají.

Už máte organizér do kabelky? Pěkně do něj schováte důležité věci.

Chytře členěný vnitřek kabelky

Uvnitř kabelky se nacházejí dvě větší kapsy a dvě menší kapsičky na zip a bez něj. U některých kabelek je kapes i více a jsou různě velké. Do kapes si můžete schovat klíče, velkou nebo malou peněženku, mobil a další drobnosti. Mít dobře členěnou kabelku na kapsy je výhoda, protože hned všechno najdete a minimalizujete možnost velkého nepořádku v kabelce.

vnitřek kabelky esoria

Každá kabelka má zajímavé jméno, např. Almira, Aurora, Cilia, Delza, Gablen, Lorana, Monda, Renza, Timia, Veroneta a Viana.

Podívejte se, jak vypadá gumová kabelka a taška Jelly bag.

Proč si kabelku Esoria koupit?

Jak vypadají kabelky ve skutečnosti?

Podívejte se na video, ať vidíte, jak jsou tyto kabelky v reálu krásné.

Každá kabelka vypadá opravdu velmi zajímavě. Sice má jednoduchý design, ale právě ten se zajímavou aplikací a logem působí luxusně. Každý kousek je něčím jedinečný a právě v tom vyniká.

Už máte nové luxusní hodinky Michael Kors? Vyberte si z nespočet kousků.

Pokud se vám kabelka Esoria líbí, můžete si ji koupit na internetu v obchodě.

Máte s nimi zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.

Foto: esoria.czNázory k článku


Moc se mi líbí Almira, už vím, co si koupím po výplatě.
Dominika, 3. března 2017

Napište, co si o tom myslíte