BudKocka.cz logo

Organizér do kabelky se hodí při střídání kabelek i pro pořádek

Doplňky Kabelky Veronika 10. prosince 2021
organizér do kabelky

Asi není zrovna moc příjemné přehazovat věci z jedné kabelky do druhé, když tak ráda střídáte kabelky. K tomu myslet na to, ať vám tam nezapadne něco důležitého mezi kapsičky a příště opět přehazovat věci do další a další kabelky. Pořád mít strach, jestli jste náhodou něco nezapomněla a k tomu je nutné zase všechny věci pěkně urovnat.

Toto celé je docela otravné a určitě vás to také nebaví. V tom by vám mohl pomoct organizér do kabelky značky Elega! Ten si jednoduše i s věcmi přenesete z jedné kabelky do druhé a nemusíte se bát, že byste na něco zapomněla. Navíc v něm je plno kapsiček, přihrádek a dalších vychytávek. Už žádné hledání tužky, klíčů, mobilu nebo řasenky, vše budete mít vždy na svém místě.

Organizér do kabelky je chytrá věcička, kterou oceníte, pokud ráda střídáte kabelky. Snadno si jej přenesete i s věcmi a nemusíte se obávat, že byste něco ztratila či opomněla. V organizéru budete mít vždy všechny potřebné věci na svém místě.

Je to jakási vložka nebo další přihrádka, která vám pomůže k lepšímu uspořádání věcí v kabelce. Navíc některé vypadají tak elegantně, že si je můžete vzít místo kabelky jako psaníčko nebo menší taštičku.

organizér do kabelky

Větší látkový organizér české výroby koupíte v tomto e-shopu

Má kapsičky a přihrádky

Tento chytrý organizér do kabelky obsahuje menší kapsičky, přihrádky, dále kapsičky na zip nebo rovněž větší kapsu. Kapsičky se někdy nacházejí vevnitř i zvenku. V některých nechybí ani poutko na klíče nebo přihrádka na tužku. Na přesunování má jednoduše poloproužky. Některé řady mají zapínání celého organizéru na zip, díky kterému můžete mít kabelku otevřenou a nic vám z něj nevypadne.

Menší i větší

Další pozitivní vlastností je, že si organizér vyberete podle velikosti vaší kabelky. Vyberte si menší nebo větší, aby se vešel právě do vaší kabelky. Stačí jen pořádně přeměřit, jak velké kabelky používáte, a podle toho poté vybírat. Některé jsou malé, jiné velké. Oblíbené jsou etuje na kosmetiku a další cennosti.

černý organizér etuje do kabelky

Etuje pro líčidla a klenoty v různých barvách a velikostech seženete zde v e-shopu

Z různých materiálů

Organizér do kabelky Elega je ušitý z různých materiálů. Koupíte jak látkový, tak i z kožený s rozmanitými vzory a motivy. Záleží na aktuální nabídce, stačí se jen na ni podívat zde na www.elega.cz. Najdete tam malý, velký, černý i barevný kousek.

elegantní kožené organizéry do kabelky

Elegantní kožené organizéry získáte zde

Organizér Elega je český výrobek

To, že je tento organizér na kabelky z České republiky, potěší nejednoho vlastence. Vyrábí ho rodinná firma Elega z Třebechovic pod Orebem (okres Hradec Králové), která se specializuje na luxusní doplňky z kvalitních materiálů. Spolupracuje s herečkou Danou Morávkovou, která miluje kabelky. Díky této spolupráci vznikla nová značka Elega by Dana M. Pokud hledáte českou kvalitu, tímto organizérem zajisté neuděláte chybu. Podívejte se na nabídku této značky zde na oficiální web.

organizér do kabelky

Kvalitní organizér značky Elega vyrobený v České republice získáte v e-shopu

Z dostupných produktů je bohatý výběr

Kožený organizér Spirit - je menší a v různých odstínech, má dvě otevřené kapsy, k tomu je jedna na zip.
Látkový Grande - velká, ve více barvách, má zapínání celého organizéru na zip.
Kožený Grande - střední, ve více odstínech, jsou v něm kapsičky a má odepínací poutko do ruky.
Etuje - v různých barvách, hodí se na drobnosti a má zapínání na zip.

Dále si můžete vybrat organizéry z různých barev, prodávají se v těchto odstínech - hnědá, šedá, starorůžová, okrová, béžová, černá, červená, některé řady mají dvě barvy atd. Hodí se rovněž tašky.

organizéry do kabelky etuje

Luxusní kožená etuje Elega by Dana M je k mání v tomto shopu

Klady a zápory

Kolik organizér do kabelky stojí?

Cena asi nepotěší žádnou z nás, organizér stojí různě (podle typu). Některý je levný, některý ne. Výhodně ho můžete koupit v tomto e-shopu. Na druhou stranu pochází z české výroby a je velice kvalitně zpracovaný. Zkušenosti a recenze jsou na něj velmi pozitivní.Foto: www.elega.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte