BudKocka.cz logo

Organizér do kabelky MyBagMyLove se vám bude hodit při střídání kabelek

Doplňky Kabelky Veronika 28. května 2017
organizér do kabelky

Asi není zrovna moc příjemné přehazovat věci z jedné kabelky do druhé, když ráda střídáte kabelky. K tomu myslet na to, ať vám tam nezapadne něco důležitého mezi kapsičky a příště opět přehazovat věci do další a další kabelky. Pořád mít strach, jestli jste náhodou něco nezapomněla a k tomu je nutné zase všechny věci pěkně urovnat.

Toto celé je docela otravné a určitě vás to také nebaví. V tom by vám mohl pomoct organizér do kabelky MyBagMyLove! Ten si jednoduše i s věcmi přenesete z jedné kabelky do druhé a nemusíte se bát, že byste na něco zapomněla. Navíc v něm je plno kapsiček, přihrádek a dalších vychytávek. Už žádné hledání tužky, klíčů, mobilu nebo řasenky, vše budete mít vždy na svém místě.

Organizér do kabelky je chytrá věcička, kterou oceníte, pokud ráda střídáte kabelky. Snadno si jej přenesete i s věcmi a nemusíte se obávat, že byste něco ztratila či opomněla. V organizéru budete mít vždy všechny potřebné věci na svém místě.

organizér do kabelky

Má plno kapsiček a přihrádek

Tento chytrý organizér do kabelky obsahuje plno kasiček, přihrádek, dále kapsičky na zip i kapsu na láhev. Kapsičky se nacházejí vevnitř i zvenku. Nechybí ani poutko na klíče nebo přihrádka na tužku. Na přesunování má jednoduše ucha. Některé řady mají zapínání celého organizéru na zip, díky tomu můžete mít kabelku otevřenou a nic vám z něj nevypadne.

Dokáže se zvětšit i zmenšit

Další pozitivní vlastností je, že se organizér dokonale přizpůsobí velikosti jakékoli kabelky, protože se dá díky propracovanému systému zúžit nebo rozšířit, aby se vešel do každé kabelky. Stačí jen rozepnout zip, odepnout cvočky a je mnohem větší nebo naopak menší. Velikosti se dá upravit na míru každé kabelce.

černý organizér do kabelky

Můžete ho i vyprat

Organizér do kabelky MyBagMyLove je možné rovněž vyprat na 40 °C v pračce. Vnitřek kabelky je mnohdy po nějaké době používání plný bakterií a vyprat nejde, organizéry vám tento problém snadno vyřeší. Už se nebudete muset bát, že budete mít špinavý vnitřek kabelky od rozteklé čokolády nebo rozsypaných očních stínů.

organizéry do kabelky

Organizér MyBagMyLove je český výrobek

To, že je tento organizér na kabelky z České republiky, potěší nejednoho vlastence. Šije ho firma Uniko a použitý materiál je vyráběn rovněž českou firmou Hedva. Dále zipy a kovové aplikace jsou značky YKK, kterou používá i Louis Vuitton. Pokud hledáte českou kvalitu, tímto organizérem zajisté neuděláte chybu.

organizér do kabelky

Z designových řad si vyberte tu svou

Classic - organizér je jednobarevný a nemá zapínání celého organizéru na zip.
Duo Classic - je dvoubarevný a nemá zapínání celého organizéru na zip.
DeLuxe - je jednobarevný a má zapínání celého organizéru na zip.
Duo DeLuxe - dvoubarevný a má zapínání celého organizéru na zip.

Dále si můžete vybrat i z různých barev, prodává se v těchto odstínech - hnědá, šedá, starorůžová, okrová, béžová, černá a červená a některé řady mají dvě barvy.

organizéry do kabelky

Klady a zápory

Kolik organizér do kabelky stojí?

Cena asi nepotěší žádnou z nás, organizér stojí od 1590 Kč (podle typu). Koupit si ho můžete v tomto e-shopu. Na druhou stranu pochází z kvalitní české výroby a je velice kvalitně zpracovaný. Zkušenosti a recenze jsou na něj velmi pozitivní.

Foto: delmas.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte