BudKocka.cz logo

Gumová kabelka a nákupní taška | Shopper Jelly bag

Doplňky Kabelky Soňa 1. července 2023
Gumová kabelka a nákupní taška Jelly bag

Bez krásné kabelky si nedokážeme představit naše fungování. Co říkáte na stylovou tašku Jelly bag? Tato gumová kabelka je velmi praktická a vypadá úžasně. Zobrazit další informace.

Fenomén gumových tašek se objevil v posledních letech. Hodí se ji mít s sebou kdykoliv a kdekoliv. Gumová taška slouží skvěle jako kabelka, nákupní (shopper) taška nebo plážová taška.

Co je gumová kabelka Jelly bag?

Gumová kabelka Jelly bag vás na první pohled zaujme výraznou pastelovou barvou a svým tvarem. K tomu se přidají nápadná ucha, která vypadají jako provaz nebo silná šňůra. Zapíná se na zip. Podívejte se na další informace.

gumová kabelka plastová

Získejte levně gumovou kabelku v tomto obchodě

Gumová kabelka je skvělá taška, která se hodí do práce, školy nebo i na pláž. Prostě si ji můžete vzít kamkoliv. S líbivým designem si ji budete chtít brát naprosto všude.

Můžete ji nosit v ruce i přes rameno. Ucha jsou dlouhá tak akorát. Překvapí vás svou pevností a netradičním vzhledem. U některých tašek ucha můžete taktéž vyměnit, pokud se vám nebudou líbit nebo pokud se poškodí.

Někteří říkají, že gumové (plastové) tašky se hodí jen jako nákupní tašky nebo plážové tašky. Opak je ale pravdou. Stačí se podívat, kolik žen nosí gumové kabelky ve městech nebo do školy. Jsou prostě oblíbené a nosí se pořád.

gumová plastová taška

Plastová taška vypadá nádherně. Podívejte se na ni do e-shopu

Barvy se vám zalíbí

Vyberte si z mnoha úchvatných barev. Barva korálová, růžová, černá, šedá, béžová, hnědá, červená, modrá, tyrkysová, azurová, fialová, tmavě modrá a mnoho dalších vás uhranou. Stačí si vybrat svůj oblíbený barevný odstín.

gumová kabelka plastová taška

Získejte levně krásnou gumovou tašku v tomto obchodě

Na gumové kabelce Jelly bag nenajdete žádné zbytečné vzory nebo nápisy. Má stejný odstín ze všech stran, díky čemuž se hodí k jakémukoli oblečení a stylu.

Super velikost tašky

Nejedná se o žádnou mini kabelku, ale o pořádnou tašku, do které se bez problémů vejde A4. Dle velikosti se považuje za velkou. Do gumové kabelky se vejdou všechny vaše cennosti, věci do školy nebo na pláž. Záleží na tom, jak tuto tašku z gumy využíváte.

gumová taška plastová

Získejte levně tuto krásnou tašku v tomto obchodě

Některé ženy ji používají jako nákupní tašku, takzvaný shopper bag. Vejde se do ní dost věcí, tak proč jí takto nevyužívat. Jak jsem zmínila, hodí se k nákupu, tak ji jednoduše naplňte dobrůtkami nebo oblečením.

Uzavírá se na zip. Některé druhy mají pod uzávěrem i organizér s kapsami. Organizér se dá koupit i zvlášť podle toho, jaký tam budete chtít. Silikonová kabelka je v tom výjimečná, že si ji můžete poskládat, jak si budete přát a budete mít vždy svou originální.

gumová plastová kabelka na zip

Taška se uzavírá na zip, tím uchráníte všechny cennosti

Dlouhá ucha přes rameno i do ruky

Určitě jste si všimla, že držadla u Jelly bag jsou dostatečně dlouhá. Vetšinou jsou dlouhá kolem 75 cm. Stačí se podívat do specifikace na velikost popruhu, ať to předem víte.

Ucha můžete koupit i zvlášť. To se hodí, pokud se vám současná barva nelíbí nebo pokud se vám zašpiní nebo poškodí. Vyberte si je a pak je prostě správně nasaďte.

držadla plastová taška

Držadla můžete koupit zvlášť. Podívejte se do e-shopu

Tato taška je gumová. Materiál je guma. K dostání je i silikonová kabelka, tedy je vyrobena ze silikonu. Opět záleží na daném modelu, výrobci a značce.

Recenze a zkušenosti jsou převážně pozitivní, protože na nich se nedá nic zkazit.

Cena za gumové tašky se pohybují na velmi příjemných cifrách. Podívejte se na nabídku a nejlepší ceny zde v shopu. Nejlevnější ceny naleznete v tomto e-shopu a tam si je jednoduše vyhledejte.

gumová silikonová kabelka

Krásná kabelka se vám bude líbit. Podívejte se na ni do e-shopu

Kde můžete gumové kabelky a tašky koupit?

Gumové tašky a kabelky levně zakoupíte v tomto e-shopu. Najdete zde velkou nabídku produktů a postačí si vybrat tu svou. Nezapomeňte, že z nabídky rychle mizí a ceny se rychle mění. Při výběru neotálejte, ať pak zbytečně nezaplatíte více.Foto: allegro.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte