BudKocka.cz logo

Nepřizpůsobujte se ve všem příteli

Vztahy Problémy Rady Monika 9. června 2014
omezovaná žena

Momentálně s někým chodíte a cítíte se jako v ráji? O svém partnerovi si myslíte, že se jedná o bezchybného prince, se kterým budete celý život. Každá žena by si to určitě přála. Avšak ne vždy tato přání vyjdou. Může se stát cokoliv, vy se s ním rozejdete a najdete si někoho jiného. Přestaňte se dívat na svět růžovými brýlemi a raději se dívejte i dál na svět reálně.

Ve chvíli zamilování jste ochotna a schopna udělat pro něj cokoliv a to i věci, které byste normálně ani neudělala. Pokud byste se s ním rozešla, budete jich na sto procent litovat. Pokud se nerozejdete, tak jich bude časem také litovat.

Čeho byste se rozhodně neměla vzdávat a co rozhodně nedělat?

Tetování s jeho jménem

Jako důkaz lásky mnoho lidí si nechá vytetovat jméno svého protějšku. Sice si říkáte, že byste do toho určitě nešla, ale stačí se jen bláznivě zamilovat a budete k takovému nápadu svolná. Ale co pak budete dělat s tetováním, když budete mít vytetováno jeho jméno? Bude vám ho vždy připomínat a budete mít co vysvětlovat dalším nápadníkům. Sice tetování jde odstranit, ale nikdy ne kompletně. Zůstane po něm jizva nebo tmavá čmouha. Možné je si jej nechat přetetovat, ale to taktéž nejde vždy.

Dělat v posteli to, co sama nechcete

Přítel po vás vyžaduje různé praktiky v posteli, které jsou vám sice proti gustu, ale co byste přece pro svého milého neudělala? Do ničeho se nenechte nutit, odmítněte a proberte to společně. Nezapomeňte, že jakmile budete jednou souhlasit, už se toho nikdy nezbavíte a navíc se jeho přání dokonce mohou stupňovat. Není vaší povinností mu ve všem vyhovět, raději to společně vždy prokonzultujte, ať vás nenutí a nevyžaduje po vás dané praktiky.

Vzdát se přátel a příbuzných

Neustále spolu trávíte čas, že zapomínáte na své kamarády a příbuzné? Jakmile se jim nebudete dlouhou dobu věnovat, i oni vás ze svého života vyškrtnou. Poté, co sundáte z očí růžové brýle, vám ale budou chybět. Už bude ale pozdě. Také si nenechávejte zakazovat styk s nimi. A pokud vám něco takového zakazuje, uvažujte o tom, zda se opravdu jedná o partnera na celý život. Pokud vám zakazuje jednu věc, pravděpodobně s tím nepřestane a zakáže jich časem víc.

Zapomenout na své koníčky

Ráda tančíte, zpíváte nebo chodíte cvičit pole dance a vašemu frajerovi se to nelíbí? Nejspíš po vás chce, abyste se svých koníčků vzdala a raději dělala to, co má rád on nebo seděla jen doma na zadku. Rozhodně se jich nevzdávejte a nenechte se omezovat, později byste toho litovala, protože i tyto záliby, stejně jako partnera, máte ráda.

Vzdát se domácího mazlíčka

Máte domácího mazlíčka několik let, ale zrovna příteli vadí, protože je malý, černý, ušatý a kdoví proč ještě? A stále hledá jakoukoliv záminku, aby vám ukázal, že to zvíře je na nic a že by bylo lepší ho dát do útulky, rodičům, kamarádce,...? Prostě se ho chce zbavit. Nenechte se a pokud ho bude chtít vykázat, tak ani vy s ním už déle nemusíte být. Nemůže vám přece zakazovat mít svého mazlíčka, se kterým sdílíte několik let to dobré a i špatné.

Zrušit si profily na sociálních sítích a blog

Nelíbí se mu váš Facebook, Twitter a další profily na sociálních sítích? Stejně tak se mu příčí psaní si blogu? A chce, abyste si všechno zrušila? Určitě to nedělejte, nepochybně byste toho litovala. Roky jste si psala blog a budovala profil na sociální síti, a teď byste to všechno měla zahodit kvůli jednomu amantovi? To je přece blbost kvůli němu se všeho vzdát.

Vzdát se jídla

Přítel je fanatický vegetarián, vegan, masožravec nebo jen nesnáší pamlsky nebo ovoce. Ze začátku mu nevadí, že jste všežravec, vegan nebo ulétáváte na čokoládě, ale poté vás bude chtít obrátit na tu jedinou správnou cestu - na tu svoji. Vám se tam nápad na zkoušku může zamlouvat, ale budete se trápit, že si něco nemůžete dopřát, ale nevadí, co byste pro něj neudělala. Sice se vám to po pár týdnech, měsících změníte názor, ale už bude celkem těžké vrátit se zpět, protože vám to bude přítel rozmlouvat, vydírat nebo prosit.

Nenechte se omezovat, pokud ale má váš přítel tyto tendence, raději utečte, dokud je čas.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte