BudKocka.cz logo

Jak poznat, že právě on je ten pravý?

Vztahy Rady Láska Monika 6. května 2014
spokojený pár

V dnešní době, která je plná rozchodů a rozvodů, je těžké na začátku vztahu odhalit, zda jste našla toho pravého. Na počátku vztahu, kdy jste zamilovaná, máte na sobě růžové brýle a udělala byste pro něj a on pro vás téměř modré z nebe. Málokdo v té době odhalí, jak dlouho mu vydrží daný vztah. To, zda je ten dotyčný ten pravý, se dozvíte časem - po několika měsících nebo letech. Víte, jak to můžete poznat?

Ženy chtějí najít dokonalého muže podle svých představ, se kterým by byly pořád. Měly s ním šťastný vtah nebo manželství, které by jim vydrželo až do smrti. Pokud je váš protějšek ten pravý, určitě se vám to podaří. Ale zjistit, zda právě on je ten pravý, je velmi těžké, protože to na čele napsáno nemá.

Jak můžete poznat, že zrovna on?

Má vás rád takovou, jaká jste

I když se snažíte vždy co nejlépe upravit nebo obléknout hezké oblečení, váš partner vás má rád bez make-upu v teplácích a obyčejném tričku. Prostě se mu líbíte tak, jak jste přirozená. Nemiluje váš make-up, oblečení či složitý účes, ale vás samotnou.

Dokáže vás rozesmát

Jakmile máte trošku špatnou náladu nebo jste smutná, přijde váš muž se zajímavým vtipem, příhodou nebo narážkou, která vás vždy rozesměje a dostane zase zpět do normálu. Vy se jeho vtípkům vždy velmi ráda smějete.

Máte společné zájmy a cíle

Určitě by váš vztah nebyl ideální, kdyby jeden z vás chtěl cestovat a druhý by byl pořád zavřený ve vinném sklípku, stejně jako, kdyby jeden měl v životě takový cíl a ten druhý zas onaký cíl. Z toho důvodu, abyste mohli trávit příjemně svůj společný čas, je nutné mít i stejné nebo podobné zájmy a cíle.

Můžete se na něj spolehnout

Moc dobře víte, že se na něj můžete spolehnout, protože, když něco slíbí, dodrží to. Víte, co můžete od něj očekávat a jak se v dané situaci zachová.

Vyhovujete si i v posteli

Říká se, že to není nejdůležitější, ale určitě byste se bez toho neobešli. Pokud byste si vzájemně nevyhovovali, nelíbilo se vám to a neměli si říct, co přesně chcete, tak by to bylo celkem na nic. Přesně tak, pohlavní styk patří ke spokojenému vztahu.

Podporuje vás

Když něčeho chcete dosáhnout, podporuje vás. I když se mu to moc nelíbí, tak to dělá a rozhodně vás neshazuje. Vyslechne vás, zhodnotí situaci a poté vás bude podporovat. A v případě neúspěchu, vás podrží.

Rozumíte si

Rozumíte si nejen v posteli, ale i po dalších stránkách (vědomostní či psychické). V případě, že se něco děje a nevíte, o čem je řeč, tak se vám neposmívá a nesnaží se vás shodit.

Líbí se vám se vším všudy

Tak jako vy se líbíte jemu, tak i on se líbí vám. Co na tom, že má větší bříško, vousy nebo je nemocný, důležité je, že se vám líbí a máte ho ráda. Nemusí vypadat jako princ z pohádky nebo James Bond, ale pro vás je to váš princ.

Svěřuje se vám

Co by to byl za vztah, kdyby se vám nechtěl svěřit? Vždy říká vám, co ho trápí v práci nebo s kamarády, co ho potěšilo nebo i to, co ho napadlo. Nebojí se vám to říct, protože vám věří.

Srdce vám říká, že je to on

Když jste s ním, cítíte se velmi dobře, v bezpečí a spokojeně. Dokážete si představit, že právě s ním budete i za 10 let, že právě s ním budete stárnout a založíte rodinu. Jde o takový vnitřní pocit, který vám říká, že ON je ten pravý.

Má to ale i jedno ale!

Muž může být dokonalý, ale jakmile má po svém boku ženu, která není v daných věcech stejná, pravděpodobně moc dlouho spolu nevydržíte. Vztah není o tom, že jeden bude zneužívat toho druhého, ale o tom, že oba dva budou jak dávat, tak i brát. Žena často vidí chyby jen ve svém protějšku, ale do zrcadla se sama nikdy nekoukne. Každý má své chyby, proto i vy tolerujte chyby ostatních.Názory k článku


Nejdůležitějšími stavebními kameny dokonalého vztahu jsou kvalitní s*x, komunikace a umění naslouchat druhému. Dokud jsem si nepřečetla tuto knihu, nechápala jsem to. 50 odstínů šedé v barvách reálného života - skutečně doporučuji!!!!
Monika, 6. února 2015

Napište, co si o tom myslíte