BudKocka.cz logo

Fler - kreativní tvoření

Móda Doplňky Rady Šárka 16. listopadu 2012
originální šperky

Sehnat kvalitní a originální šperk nebo obraz je v dnešní době zázrak. Obchody jsou zaplavené pořád těmi stejnými kusy náušnic, které má každý druhý. Pokud chcete něco originální přívěšek na krk nebo netypické náušnice, doporučuji vám stránku fler.cz.

Je to stránka vhodná jako pro milovnice všemožných šperků a ozdob, tak pro ty, které šperky rády vyrábějí a chtějí je nějakým způsobem zpeněžit. Kromě šperků se zde také prodávají nádherné obrazy, dřevěné šperkovnice, ručně šité oblečení, výzdoba, keramika a mnoho jiného z domácích dílen v ČR. Chcete něco, co nikdo jiný nemá? Tak navštivte tuto stránku a čtěte dál!

Vybere si určitě každý

To nejlepší, co na stránce Fler je, je jistota, že si tu každý vybere něco podle svého gusta. Stačí jen zadat, co přesně hledáte, a na stránce se vám zobrazí katalog s tolika krásnými věcmi, že po třech stranách nebudete vědět, co dřív. Výběr můžete omezit například barvou nebo sumou, kterou chcete za daný předmět utratit. I přes tyto dva filtry budete doslova zaplaveni množstvím daného zboží. Stačí si k tomu jen sednout a pozorně vybírat.

Kreativní tvoření a ruční výroba

Kvůli ruční výrobě jsou některé šperky poměrně drahé. Opravdu se ve většině případů nejedná o levnou záležitost. Nečekejte nějaké převratné sumy, ale v některých obchodech byste si za takového částky mohli pořídit hned několik věcí – nebyly by však tak jedinečné. Samozřejmě, že zde můžete sehnat náušnice za pár korun, ale někteří své kousky prodávají třeba za 200 Kč. Je jenom na vaší úvaze, jestli chcete zaplatit tolik za jeden pár náušnic na Fler, který je vyroben z obyčejného kovu.

Prodávají se tu také šperky ze stříbra, chirurgické oceli a zlata. Velmi často jsou to šperky zdobeny drahými kameny, nebo skleněnými korálky, které dodávají šperkům jejich jedinečnost.

Nezapomíná se ani na Vánoce

Vyzdobte si byt i na Vánoce. Pokud chcete mít netradiční vánoční ozdoby nebo chcete, aby vaše adventní výzdoba vypadala skvěle, prohledejte Flér.

Pokud vám stačí obyčejné šperky, které vás v některých obchodech vyjdou sotva na 50 Kč, bude vám tato stránka asi k ničemu. Pokud chcete něco originálního, tak si Fler zamilujete.

Více naleznete na www.fler.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte