BudKocka.cz logo

Boty na zimu od CCC a Deichmann

Móda Boty Značky Zima Šárka 20. listopadu 2012
boty na zimu

Jak jste již musela v poslední době zaregistrovat, v předchozích týdnech se poměrně dost ochladilo, objevil se dokonce i první sníh, a podzimní oblečení včetně obuvi přestalo už pomalu stačit. Proto byste s nákupy na zimu neměla více otálet. Především s nákupem bot, které jsou mnohem důležitější než pěkný kabát. Pokud je vám totiž zima na nohy, máte o dost větší šanci se nachladit. Měla byste boty tedy vybírat pořádně a nedělat ukvapené rozhodnutí.

Při výběru zimních bot jsou důležité dvě věci - pohodlí a praktičnost. Samozřejmě je důležitý i jejich vzhled, který by měl odpovídat aktuálním trendům. Dbejte ale především na to, aby vám boty v zimě neprotekly. Zde máte přehled toho, co v letošním roce obchody s obuví nabízejí.

Semiš s pleteninou

Kozačky vhodné spíše na podzim, ale i v zimě (pokud budou správně naimpregnované) se vám budou hodit. Především na přelomu těchto dvou ročních období. Pletenina vás spolehlivě ochrání před chladem a semiš dodává vašemu outfitu na dokonalosti. Kde je najdete? Třeba v CCC nebo v Deichmann.

Zimní boty s kožíškem

zimní boty

Ať už v kombinaci s barevnou kůži nebo semišem, vypadá kožešina na botách výborně. Stejně jako pletenina vás kožíšek perfektně zahřeje, protože boty jsou jím vystlány i zevnitř. Prodávají se ve všech provedeních – od nízkých kozaček na klínku po vyšší na podpatku. Boty s tkaničkami jsou navíc doplněny drobnými přívěsky, které dodají zimním botám na originalitě. Kromě CCC, je prodávají i v Deichmann a mnoha jiných obchodech.

Boty na šněrování

Kromě kožíšku se také často na modelech objeví nejrůznější druhy šněrování a cvočků. To všechno bylo už velmi oblíbené v minulém roce, a jak je vidět, módní návrháři od těchto ozdob neupustili. Na rozdíl od loňského roku, ale upustili od vysokých podpatků a zvolili spíše boty na klínu, které jsou opatřeny navíc protiskluzovou podrážkou, díky které si během prvních mrazů nezlomíte okamžitě nohu.

Pokud se vám ani jeden z těchto modelů nelíbí, nemusíte se bát. V obchodech nezapomněli na starou koženou klasiku vysokých kozaček, které jsou ale poměrně nepraktické, protože kůže velmi rychle propouští vodu.

Foto: ccc.eu, deichmann.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte