BudKocka.cz logo

Pořiďte si hezké peněženky Desigual

Móda Doplňky Značky Iveta 26. června 2015
peněženky desigual

Bez peněženky se neobejde žádná žena, ale vybrat tu dobrou je někdy velice náročné. Některé mají málo kapes, špatný rozměr nebo hrozný vzhled. Když se ale podíváte na peněženky od španělské značky Desigual, budete naprosto unesená tím, jak skvěle vypadají. Pokud takovou hledáte, podívejte se na nabídku do tohoto e-shopu. Mají je tam snad nejlevnější z celého Česka.

Peněženky Desigual jsou charakteristické tím, že mají velmi nápaditý design. Portmonka hýří barvami, zajímavými vzory a navíc je velmi praktická. Pokud ještě váháte, podívejte se na následující fotky, které vás přesvědčí, že zrovna tato peněženka je pro vás ta pravá.

Vyberte si peněženku Desigual

peněženka desigual

peněženky desigual

desigual

peněženka desigual

peněženka

Proč si koupit zrovna peněženku od Desigual?


Mezi další výhody patří to, že ji můžete pořídit za hubičku. Hodně peněženek koupíte do 1 000 nebo 1 250 Kč, což není za peněženku v dnešní době vůbec hodně. K tomu je nutné přihlédnout k tomu, že ji vyrábí známá značka Desigual. Pokud by ale i přesto byla tato částka vysoká, počkejte si na akce nebo výprodej. Tam ji pořídíte levně, ale musíte čekat, zda-li zrovna u té vaší vysněné k tomu dojde.

Tak jako všechny věci, které pocházejí z dílny od návrhářů Desigualu, tak i u peněženek si můžete všimnout některých vtipných a zajímavých názvů. Stačí si jen přečíst: Mini Zip Fringes, Zip Around Fringes Pure, Lengueta Sailor, Paulina, Maria Floreada Carry, Maria Jaquard, Amazonas, Tropis, Mix Tsukiflo, Bruselas Carry, Hawaian, Mix Corner Flor Snake, Liana Amanecer, Fun Circus, Matematicas Romanti, Raleya, Eclipse, Audrey, Yamileth a další.

Dále nezapomeňte na jejich značkové kabelky, tenisky, šátky nebo šaty, rovněž vypadají úchvatně.

Každá peněženka je vyrobena z kvalitního materiálu - koženky a látky. Většina je zapínatelná na zip a u některých jsou i cvočky pro snadnější zapnutí. K tomu se přidává také zdobení na vrchní části, někdy se jedná o potisky a někdy o vyšívané zpravidla květinky a kruhy, kamínky, cvoky apod. Barevná peněženka vám dodá spousty pozitivní energie, protože tak je také koncipována.

Každou sezónu přichází značka Desigual s novou kolekcí a novými trendy. Můžete se těšit na nové kousky vždy dvakrát ročně a to se jedná o nové kolekce jaro/léto a podzim/zima. Někdy se očekávají razantní změny a někdy pouze drobné, vše se odvíjí od toho, s čím přijdou světoví návrháři. Ovšem žádná žena nebude novou kolekcí zklamána, protože dámské peněženky tvoří důležitou součást jejich sortimentu, na kterém si dávají záležet.

Pokud stále váháte, zda jsou pro vás peněženky Desigual ty pravé, podívejte se na nabídku zde. Tam najdete zajímavé kousky za skvělé ceny.

Foto: different.cz, zoot.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte