BudKocka.cz logo

Kovové cvočky doplní vaše oblečení

Móda Trendy Módní tipy Šárka 27. prosince 2012
cvočky a oblečení

Při procházení obchodních domů jste si musely zajisté povšimnout kovových cvočků. Zatímco se ještě před pár lety objevovaly jen na oblečení punkerů a rockerů, v letošním roce je jimi pokryto přibližně 30 % šatstva, jež se v obchodech prodává. Oblečení je ozdobnými cvočky doslova obsypáno. Vše od elegantních halenek po jednoduché šaty.

Nevíte, proč byste měly něco s cvočky nosit? Stejně jako u stínovaného oblečení… je to něco jiného a zcela odlišného od toho, co se běžně nosí. Kovové ozdoby jsou navíc jakýmsi náznakem rebelství, což většina mladých dívek zajisté ocení. Tak co? Jdete do toho?

Na zdobení pomocí kovových aplikací je zajímavé, že vypadají nejlépe na takovém oblečení, u kterého byste to moc nečekaly. Například na lehkých saténových košilích, letních šatech nebo na jakýchkoliv luxusně vyhlížejících látkách. Právě pro tento kontrastní vzhled je tento styl oblečení mezi mladými lidmi v poslední době oblíbený. Záleží jen na vás, jestli si vyberete oblečení, které má nýty, hroty, pyramidky nebo dokonce drobné kovové hvězdy. Stejně dobře vypadají tyto kovové ozdoby na méně elegantnějších materiálech, jako je barvená kůže a koženky nebo obyčejná džínsovina. Cvoky jsou pro ně doslova ušité.

Podívejte se na doplňky značky Santoro, budou se vám líbit.

Stejně jako vypadají ocvočkované košile dobře k roztrhaným džínům a teniskám, vypadají dobře i k pouzdrovým sukním s lodičkami. Rozhodně se neobvyklým kombinacím nevyhýbejte a zkuste být originální!

kabelky a peněženka se cvočky

Kabelky se cvočky vypadají skvěle

V obchodech se navíc prodávají řetízky, kabelky, peněženky a boty, které váš outfit perfektně doplní, protože mají ozdobné cvočky. Dejte si ale pozor, abyste to nepřehnaly. Přeci jen, jako u všeho platí „všeho s mírou“.

Jaký je váš názor na oblečení s kovovými cvočky? Líbí se vám nebo to spíš není váš styl? Máte něco takového ve vašem šatníku nebo je to dle vašeho názoru spíše nevkusné?

Foto: zara.com


Názory k článku


Pěkný výběr cvočků, nýtů a tak mají v HM, tak kdybyste si to chtěly koupit, tak tam tajděte. Cena není moc velká :)
Eva, 15. března 2013

Napište, co si o tom myslíte