BudKocka.cz logo

Trendy tenisky Desigual musíte mít!

Boty Značky Lucie 16. října 2015
tenisky desigual

Sháníte nové tenisky? Vsaďte na španělskou značku Desigual, s níž nikdy neuděláte chybu. Krásné a originální vzory na teniskách vypadají skvěle a navíc tyto módní boty ani moc nestojí. Pořiďte si je také.

Dámské tenisky Desigual se řadí k velmi oblíbeným, neboť za sebe vyzařují pozitivní energii. Jsou ozdobeny parádními vzory, potěší vás barvy a v neposlední řadě na nohu perfektně padnou. Letos se řadí tenisky k trendům roku, tak neváhejte s jejich pořízením.

Podívejte se na nabídku

tenisky desigual

boty

tenisky

tenisky

obuv

boty

tenisky


Světoznámá španělská značka Desigual produkuje převážně oblečení, doplňky a boty. Každý kousek se vždy pyšní výraznými barvami, vzorem a nápaditostí. To se stejné se týká také tenisek, které vás zaručeně potěší. Tenisky od Desigual jsou vhodné pro všechny ženy, které se nebojí ukázat, jaký styl mají rády.

Tenisky Desigual mohou být jak klasické, tak i kotníkové, některé z nich mají nižší a jiné vyšší podrážku. Nechybějí ani dámské sportovní boty, které se skvěle hodí na cvičení a sport doma i venku. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky podle toho, která obuv se vám líbí.

Přidejte ke svému outfitu také kabelku Desigual, peněženku, šátek nebo se oblékněte do šatů.

Obecně se tenisky hodí nosit nejen jako jarní a letní obuv, jsou vhodné i na podzim. Pokud tedy hledáte vhodnou podzimní obuv, sáhněte po teniskách Desigual, bude se vám v nich dobře chodit a k tomu budete originální.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte