BudKocka.cz logo

Dámské šátky Desigual - nová kolekce

Móda Doplňky Šátky Eliška 1. září 2015
šátky Desigual

Ve studeném počasí se málokdy obejdeme bez zakrytí krku, proto je vhodné pořídit si šátek nebo šálu dostatečně dopředu. Krásné šátky nabízí španělská značka Desigual. Pokud o této značce uvažujete i vy, podívejte se nabídku. V nové kolekci najdete opravdu trendy šátky Desigual, které se vám určitě budou líbit.

Dámské šátky Desigual jsou charakteristické tím, že díky svému designu doslova září. Krásné vzory, příjemné barvy, lehký materiál a velikost z nich dělá úžasné šátky, které si zamiluje snad každá žena. Tento šátek ale nenosí každá žena, mnohé se totiž bojí barev a výstřednosti, proto budete všude originální. Navíc šátky Desigual vypadají opravdu skvostně a jejich design vás zaujme.

Vyberte si z nabídky

Podívejte se na krásné šátky, které přináší značka Desigual v nové kolekci. Tyto nádherné kousky si vás zaručeně podmaní.

šátek


dámský šátek

Desigual

šátky Desigual

Desigual

šátek Desigual

Desigual

Jak jste si mohla všimnout, každý šátek je jedinečný. Nabízí krásný vzor, nádherné barvy a pozitivní energii, které se vám vždy dostane při pohledu do zrcadla. Šátky jsou vždy krásně heboučké a na krk se dokonale hodí. Umí nejen pořádně zahřát ve studeném počasí, ale i vytvořit trendy módní doplněk, který zaujme vás a všechny, kteří ho uvidí.

Pro šátky a šály značky Desigual je typické, že jsou obří. Dokonce některé se jmenují Mega, protože opravdu jsou velké. Na délku měří 2 metry a na šířku přes metr. Tak budete mít jistotu, že vám nebude na krk zima. Pokud byste tak velký šátek nechtěla, vyberte si malý šátek. Hezké jsou i barevné šátky s různými aplikacemi, které vypadají opravdu skvěle.

Pořiďte si rovněž od této španělské značky peněženku, kabelku, tenisky nebo šaty, vypadají opravdu skvěle.

Cena za stylový šátek Desigual zase tolik vysoká není, když vezmeme v potaz, že se jedná o světoznámou značku, která je kvalitní. Ceny jsou různé, některé šátky jsou dražší, jiné levnější. Záleží na použitých materiálech a dalších bonusech. Navíc často můžete využít výprodej, akce a slevy. Právě výprodeje bývají s příchodem nové kolekce a pak je sleva na daný šátek velmi příjemná.

šátek Desigual

Některé ženy využívají i bazar nebo nákup nošených věcí přes internet, protože mohou Desigual koupit levně. Na druhou stranu nikdy nevíte, v jaké kvalitě oblečení z druhé ruky koupíte. Stížností je na ně velmi hodně. Potom je lepší chvíli vydržet a našetřit na nový kousek, můžete si také počkat na výprodej a ní jej koupit levně.

Nosit značku Desigual vyžaduje odvahu a vysoké sebevědomí, protože tato móda plná barev není pro každou ženu. Pokud jste šedá myš, tak se raději poohlédněte po jiné značce, ale pokud umíte nápadné a barevné oblečení nosit, je pro vás značka Desigual ta pravá. Pořád ale nezapomínejte na fakt, že důležité je umět šátek a další oblečení kombinovat, ať vám dokonale tento styl opravdu sekne.

Barevný šátek Desigual rozsvítí každý obličej, proto je nutné dbát na správný výběr barev. Každé ženě sluší jiná paleta barev, proto si vyberte takový, který vám bude slušet.

Foto: different.cz, zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte