BudKocka.cz logo

Oblíbené střihy podprsenek

Móda Prádlo Podprsenky Šárka 15. února 2013
podprsenky

V předchozím článku jste si mohly přečíst jak vybrat správnou velikost podprsenky. To ale není všechno. Musíte si vybrat ještě správný střih! Že je to moc komplikované? Vůbec! Ale měla byste mít přehled, co která podprsenka způsobuje a čeho pomocí ní můžete docílit.

Většina žen s menším poprsím se snaží o vytvoření požadovaného „žlábku“, který je pro muže na první pohled neodolatelný. Ženy s větším poprsím mají opačný problém. Snaží se o to, aby se žlábku občas zbavily a zmizel ten nepříjemný pocit, že jim někdo pořád kouká do výstřihu.

Střih podprsenek plunge

Pokud je vám nepříjemné nosit podprsenky s push-up efektem, zkuste střih plunge. I s ním můžete docílit hezkého poprsí a nemusíte mít přitom ňadra stlačené vycpávkou. Podprsenka má totiž snížený střed a tím posouvá prsa víc k sobě. Její nošení je vhodné v momentě, kdy se rozhodnete vzít si na sebe tričko s výstřihem do “v“. Jediná nevýhoda je, že při špatném výběru velikosti, vám z ní prsa neustále utíkají. Musíte tedy zkoušet pečlivě. Podprsenka je také vhodná spíše pro dámy s menším poprsím.

Demi cup

I s tímto střihem můžete docílit velmi hezkého dekoltu. Jediný rozdíl mezi touto podprsenkou a podprsenkou typu plunge je, že je její střed už poněkud zvýšený a košíčky jsou více vykrojené. Díky tomu zasahují již kostice víc do středu podprsenky a oddalují prsa trochu od sebe. Ale jenom o malý kousek.

Při zkoušení této podprsenky si zkuste všelijaké pohyby, které vás napadnou a běžně je vykonáváte. Díky vyššímu středu se totiž některým ženám může stát, že cítí, jako by měla prsa přimáčknuté k hrudi a mají nepříjemný pocit. Střih je vhodný jak pro menší, tak i větší poprsí.

Balconette

Podprsenky tohoto typu jsou mezi ženami asi nejméně rozšířené. Nosí je spíše ty s větším poprsím, které se právě chtějí žlábku zbavit. Střed je vysoký přibližně jako košíčky, které jsou zakončeny ve stejné rovině. Díky tomu kostice od sebe prsa oddalují. Pokud jste se ale cítily špatně v podprsence demi cup, raději tuhle ani nezkoušejte. Pocit nepohodlnosti totiž ještě vzroste.

Příště popíšeme další typy podprsenek. Pokud vás zajímají další články o podprsenkách, podívejte se tady.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte