BudKocka.cz logo

Podprsenky Gorsenia - kvalitní prádlo

Móda Prádlo Podprsenky Monika 12. června 2016
gorsenia

Značka podprsenek a spodního prádla Gorsenia nabízí velký výběr, kvalitu, nízkou cenu a neustále nové kolekce. Pokud uvažujete o tom, že si koupíte podprsenky Gorsenia, určitě neuděláte chybu. Přesvědčte se o tom, že tato značka si zaslouží nalézt své místo i ve vašem šatníku.

Podprsenky Gorsenia splní všechna vaše přání, ať už hledáte velký nebo malý košíček či velký obvod nebo naopak malý, vždy si vyberete. Když se podíváte na nabídku, vždy vás zaujmou krásné barvy, vzory a střihy. Nejedná se o žádné nudné kousky, ale o prádlo, které se vám bude zaručeně líbit.

Vyberte si z nabídky


podprsenky gorsenia

podprsenka gorsenia

prádlo

prádlo

Co je značka Gorsenia?

Gorsenia je značka prádla, která vznikla více než před 50 lety. Jedná se o polskou značku, která je proslulá svými jedinečnými kolekcemi, nabídkou košíčků a obvodů pro větší prsa a kvalitním provedením. V jejich nabídce se nachází nejen podprsenky, ale i kalhotky, tanga, košilky, body, podvazky, stahovací prádlo, župany, erotické prádlo atd.

Prádlo Gorsenia je vždy vyráběno z kvalitních látek podle posledních módních trendů, aby si vždy každá žena našla v jejich nabídce to své. Každá nová kolekce je unikátní a slibuje skvělé kousky za dobré ceny.

Podprsenky vyrábějí v mnoha stylech a střizích: balkónové (balkonetky, balconette), měkké (soft), full cup, plunge podprsenky, dále s kosticí, bez kostice, s výztuží, bez výztuže, s push-up efektem a jiné. Každá podprsenka si tak najde svou novou majitelku.

Klady a zápory

Ve výsledku se jedná o velmi kvalitní prádlo, které si oblíbíte. Mějte ale na paměti, že je nutné nosit správnou velikost a střih.Názory k článku


Myslím si, že se jedná o velmi kvalitní podprsenky, doma mám už tři a jsem spokojená. Dělají pěkný tvar, jsou levné a mají faaakt velký výběr.
Wedie, 6. července 2016

Nějaký další názor do diskuze by nebyl?
Mína, 8. července 2016

Napište, co si o tom myslíte