BudKocka.cz logo

Kvalitní podprsenky značky Anita

Móda Prádlo Podprsenky Monika 3. června 2016
podprsenka anita

Značka Anita, která vyrábí krásné podprsenky a prádlo, se řadí mezi velmi oblíbené a vyhledávané značky. Vyrábí nejen sportovní, těhotenské a zdravotní podprsenky, ale i podprsenky pro každý den a plavky. Můžete se vsadit, že jakmile si ji oblíbíte, již nebudete chtít jinou značku.

Německá značka Anita vždy nabízí podprsenky, které splňují svůj účel. Ať už si vyberete podprsenky na sport, kojení nebo každodenní nošení, vždy budete spokojená. Stačí si vybrat z nabídky podprsenku ve správné velikosti a pak se těšit z kladů, které nabízí.

Jak již bylo řečeno, můžete si koupit z několika hlavních kategorií, z nichž se každá hodí na určitý účel. Pro těhotné a kojící ženy, každodenní nošení nebo podprsenka pro sportování. Vyberte si i vy ty nejlepší podprsenky Anita.

Podprsenky Anita pro každodenní nošení

Oblíbené jsou podprsenky Anita, které můžete nosit neustále. Vyrábí velké množství podprsenek, ze kterých si jistě vyberete. Mohou být s kosticemi nebo bez kostice, krajkované, s částečnou výztuží, zmenšovací, vyztužené, s širokými nebo tenkými ramínky, s push-up efektem atd. Zapínání může být na zádech nebo vpředu. Dále nechybí ani velký výběr barev a střihů.

podprsenky anita

Podprsenky pro těhotné a kojící ženy

V těhotenství i při kojení uvítáte podprsenku, která vás nebude tlačit a bude velmi pohodlná. Neměly by chybět komfortní košíčky z prodyšného materiálu, nastavitelná ramínka, taktéž se mohou odepínat košíčky, vkládat do podprsenky tampóny a přesto zajistí dokonalou podporu poprsí. To vše nabízí těhotenské a kojící podprsenky Anita.

podprsenky kojící anita

Sportovní podprsenky od Anity

Sportovní podprsenky Anita jsou známy svou kvalitou a poskytováním naprostého pohodlí při sportování. Hodí se i na běh a náročnější cvičení. Používají se u nich funkční materiály, tvarované košíčky i ramínka, pevná opora a podpora poprsí. Mezi ty nejlepší kousky patří Momentum, Extreme Control, Dynamix Star, Light and Firm, Frontline Open a jiné.

podprsenky sportovní anita

Plavky Anita

Aby toho nebylo málo, Anita vyrábí i plavky. Můžete si vybrat jak dvoudílné, tak i jednodílné plavky, ve kterých budete na pláži zaručeně zářit. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní materiály, dobrý střih, hezké vzory a barvy. Zapínání může být na zádech, za krkem nebo ramínka mohou být odepínací. Zaručeně nebudete litovat, pokud si pořídíte plavky této značky.

plavky anita

Podprsenky větších velikostí

Za zmínku stojí, že od značky Anita zakoupíte podprsenky i méně obvyklých velikostí. Nejenže si můžete zakoupit obvod 65 až 115, ale koupíte i velké košíčky (až J). Záleží vždy na daném obvodu a kombinaci košíčku, opravdu u Anity najdete velice pestrý výběr velikostí. Obzvláště na své si přijdou ženy, které mají větší prsa.

Jak značka Anita vznikla?

Značka Anita byla založena v roce 1886 v Drážďanech, založil ji Ernst Max Helbig. Ze začátku vyráběla korzety, opasky a kšandy. Za druhé světové války byl kompletně zničen jejich závod. Po válce se opět pokračovalo s korzety a nově i podvazky. Ovšem závod byl ve Východním Německu jako státní podnik s omezenými pravomocemi.

Proto se dcera zakladatele rozhodla znovu založit společnost v demokratickém Západním Německu, začala šít kojící podprsenky a prádlo pro těhotné. Firma se stála velmi úspěšnou, proto dále rozšiřovala svůj sortiment. Později začíná expandovat, zakládá nové závody (mimo jiné i v České republice v Herálci) a neustále rozšiřuje svůj sortiment.

podprsenky anita

Anita je známá jako značka velice kvalitního prádla. Nevyrábí pouze podprsenky různých velikostí, ale také plavky, kalhotky, stahovací prádlo, noční košile, pyžama, korzety, body atd. Z jejich velké nabídky si jistě každá žena vybere něco, co se jí bude líbit a bude jí i sedět.

Podprsenka Anita dělá vždy velmi pěkná prsa, protože mají promyšlený tvar a poskytují dobrou podporu. Za to vše může kvalitní materiál, důmyslné provedení a bezchybné šití.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte