BudKocka.cz logo

Skvostná francouzská podprsenka Andora

Móda Podprsenky Prádlo Veronika 8. srpna 2016
Andora podprsenka

Podprsenka Andora francouzské značky Simone Perele se řadí k nejprodávanějšímu prádlu na světě, prodá se totiž každou minutu jedna. Tato podprsenka vytváří krásný tvar prsou, poskytuje oporu, vypadá luxusně a navíc je velmi pohodlná. Co víc si žena může přát?

Hledáte-li podprsenku vhodnou na každodenní nošení, která bude zajišťovat dokonalou podporu poprsí a zároveň vypadá nádherně, je podprsenka Andora dobrou volbou. Pod oblečením je neviditelná, neboť je vyrobena z jemného materiálu, který je neznatelný.

andora podprsenka

Dále je u podprsenky Andora ceněn její košíček, jenž je vyrobený ze speciálního 3D vlákna, které formuluje prsa a zároveň je kvůli dvouvrstvé struktuře velmi prodyšné. Prsa se v ní nepotí, ale naopak dýchají. Tuto tenkou výztuž nebudete vůbec na sobě cítit.

Když se podíváte na podprsenku Andora hned si všimnete, jak vypadá krásně. Hebké košíčky jsou ozdobeny nahoře krajkou a ramínka jsou také částečně ozdobena krajkou. Na středu nechybí decentní stužka a krajka, která zdobí střed podprsenky.

andora podprsenka

Klady a zápory

Kromě krásného vzhledu a promyšlených košíčků, které podprsenky Simone Perele nabízejí, si můžete vybrat z různých velikostí. Většinou je na výběr z velikostí, převážná část podprsenek má obvod 65, 70, 75, 80, 85 i 90 a košíčky B, C, D, E. Vždy záleží na daném modelu, který obvod a velikosti košíčků jsou k dispozici.

Zkuste tuto vychytávku: neviditelná podprsenka, která přizvedne prsa.

Určitě si i vy vyberete podprsenku Andora, která přesně bude sedět i vám. Nezapomeňte, že správně zvolená velikost je velmi důležitá. Naštěstí si u této podprsenky můžete z bohaté nabídky velikostí opravdu dobře vybrat.

andora podprsenky

I když si možná říkáte, že se jedná o drahé prádlo, tak ve skutečnosti je levné. Vydrží totiž dlouhou dobu a při správné péči (praní v rukou a bez aviváže) bude podprsenka stále vypadat jako nová. K tomu je nutné připočítat všechny její výhody a uvidíte, že ve výsledku ušetříte.

Odkud se vzala značka Simone Perele?

Simone Pérèle je francouzská značka, která byla založena již v roce 1948 stejnojmennou designérkou. Navrhovala prádlo a to také v Paříži prodávala. Postupem času se její podprsenky staly luxusní záležitostí a začaly je vyhledávat ženy z celého světa. Podprsenky Simone Perele propojují hezké prvky, vzhled, kvalitní materiály a dokonalý tvar, který vždy sedí.

Vlajkovou lodí je podprsenka Andora, která je tou nejprodávanější po celém světě. Mezi další oblíbené patří Divin, Revelation, Folies, Amour, Couture, Coquette, Olympe, Celeste, Delice, Romance a další. Každý rok se můžete těšit na nové kolekce a barvy.

Jestliže ještě doma nemáte podprsenku Andora z dílny francouzské značky Simone Perele, je ten nejvyšší čas si ji objednat. Tímto výběrem určitě neuděláte chybu.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte