BudKocka.cz logo

Barevné kalhoty jsou v módě!

Móda Oblečení Trendy Kalhoty Šárka 4. února 2013
kalhoty

Pořád nevíte, jak můžete oživit svůj šatník? Zapomeňte na doplňky a začnete nejprve od základu. Místo řetízků a pásků si raději pořiďte nové kalhoty. Tento rok ale zapomeňte na klasiky, jako jsou džíny nebo černé kalhoty. Sáhněte spíše po něčem, co je více extravagantní a dodá vašemu outfitu tu správnou míru elegance a originality. Nebojte se zářivých barev, jako je žlutá, oranžová, tyrkysová nebo zelená.

Letošní jarní kolekci doslova uchvátilo barevné šílenství a proto regály v obchodních domech hrají všemi barvami. Módní návrháři se především zaměřili na barevné kalhoty všemožných střihů a délek. Mohla jste je již zpozorovat jak na ulicích při běžném nošení, tak na pracovních večírcích už minulý rok. Jejich výhodou je, že se hodí ve správné kombinaci na jakoukoliv příležitost a přitom se dají pořídit za výhodnou cenu, které ve většině případů nepřeroste 1000 Kč. Záleží jen na střihu a správných doplňcích, které zvolíte.

Kde koupit barevné kalhoty?

Nevíte, kde takovéto modely sehnat? Na to je jednoduchá odpověď - skoro všude. Naleznete je například u značek jako je H&M, Lindex, Orsay, s.Oliver nebo Promod. V s.Oliveru se dokonce objevila kolekce Festival of Colors, kterou doslova ovládly pestrobarevné kalhoty. V nabídce jsou stále úzké barvené džíny či volnější kalhoty se sníženým, lehce nabíraným sedem nebo například obyčejné rovné kalhoty, které vyhotovují snad každé generaci. Kolekce jsou v poslední době založeny na tom, aby si vybral opravdu každý. I v prodejnách Lindexu vládnou barvy. Především přírodní jako je červená, zelená nebo žlutá.

barevné kalhoty

Jak to tak zkrátka vypadá, bez zářivých veselých kalhot se letos prostě neobejdete a nebudete mít možnost si sehnat jiné. Pokud si stále nejste jistá a trochu se bojíte zariskovat, nebo nevíte s čím vůbec takovéto kalhoty zkombinovat, podívejte se dále. Zde máte několik nádherných kombinací, které můžete s barevnými kalhotami vytvořit.

Fantazii se nekladou meze

Ptáte se, s čím barevné kalhoty zkombinovat? Je to jednoduché. S čímkoliv. Jediné na co byste měla dbát, je citlivé sladění odstínů, aby celek nepůsobil příliš přeplácaně, ale vkusně a decentně. Pokud například chcete váš outfit odlehčit a nechat vyniknout jen barevné kalhoty, zvolte k nim jednobarevnou halenku, sáčko nebo bílý top, kterým rozhodně nic nezkazíte.

Už jste viděla legíny se sukní Lelosi? Vypadají skvěle.

Naopak ty, které se nebojí odvážnějších kombinací, si mohou vybírat v záplavě trendy vzorů, které jsou letos in. Můžete volit svršky pokryté klasickými proužky nebo puntíky po v poslední době velmi oblíbené pestře květované vršky.

Jak do práce, tak na party

Máte obavy z toho, že ve škole nebo v práci vyvoláte moc velký rozruch, kdybyste přišla například v zářivě červených kalhotách? Zbytečně se trápíte. I s nimi se dají vytvořit elegantní variace a navíc barevné kalhoty nosí v dnešní době skoro každý (včetně mužů). Červená je v poslední době velmi oblíbená a je vhodná i pro starší věkové kategorie. Stačí si k nim vzít jemnou saténovou blůzku nebo klasickou dámskou košili se sakem a perfektní outfit je na světě. Zkombinujte to například ještě s jednobarevným šátkem a správnými doplňky.

Při příležitostech, na kterých chcete zazářit, jako jsou například diskotéky nebo různé večírky, neváhejte s třpytivými topy s flitry a výraznými šperky. Na druhou stranu se nesnažte příliš překombinovat a zvolte raději jeden výraznější řetízek místo pěti. Zkuste také kalhoty s metalickými odlesky, v nichž si vás určitě každý povšimne.

Pořád váháte nebo už se připravujte na nákupy, protože barevné kalhoty prostě musíte mít? Jaký je váš názor? Vkus či nevkus?

Foto: hm.com, lindex.com


Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte