BudKocka.cz logo

Coffee Scrub Bodybe: Kávový peeling

Krása Pleť Soňa 3. září 2021
Coffee Scrub Bodybe: Kávový peeling

Pravidelný peeling je pro tělo důležitý. Pomocí něj z pokožky odstraníte odumřelé buňky, prokrvíte ji a navrátí ji jemný vzhled a svěžest. O to se právě zaslouží kávový peeling Coffee Scrub Bodybe. Už jste o něm slyšela?

Co je peeling Coffee Scrub?

Jedinečný kávový peeling Bodybe Coffeescrub se skládá ze speciální směsi látek jako kávová zrna, třtinový cukr, aloe vera, kokosový olej, mandlový olej, konopný olej a mnoho dalšího. Tyto přírodní látky dokáží na pleti doslova zázraky a už po první aplikaci si všimnete jemné a svěží pleti.

Peeling stačí aplikovat na několik minut dvakrát nebo třikrát týdně pro nejlepší výsledky. Můžete ho nanést na tělo sama nebo do péče zapojit partnera. A ze zdánlivě nudné aplikace se stane pro vás oba žhavá zábava. Ale pozor, směs se nesmí dostat na intimní místa.

kávový peeling coffee scrub

Kávový peeling na těle vypadá velice zajímavě.

Proč používat Coffee scrub?

Kávový peeling je unikátní směs, ve které najdete rozdrcená kávová zrna, hydratační oleje a další látky, které se pozitivně projeví na pokožce. Zjemní ji, uhladí ji, osvěží ji a dodají ji energii.

Podívejte se na samoopalovací sprej Tanning Mist. Je to novinka.

Co všechno obsahuje?

Kávový peeling obsahuje řadu přírodních ingrediencí. Jedná se například o tyto:

Jaké má výhody a nevýhody? Proč si ho pořídit?

Peeling Coffee Scrub má řadu pozitiv a vybrali jsme některá z nich:

Dárková sada - Coffee Scrub - Royal Pack

Vybrat si každou vůní zvlášť nebo rovnou sáhnout po dárkové sadě, ve které najdete všechny vůně kávového peeling z Coffee Scrub od Bodybe? Pokud chcete pro někoho zajímavý dárek nebo se chcete sama potěšit a nevíte, kterou vůni vybrat, sáhněte po tomto. Podívejte se na více informací.

Dárková sada pro náročné. Získáte ji v tomto e-shopu

V dárkovém balení na vás čeká 5 unikátních vůní, které si zamilujete. Každá z nich váží 100 gramů a vystačí na několik použití.

Najdete tam tyto vůně:

Jak peeling použít?

  1. Nejprve navlhčete vodou pokožku nebo tvář
  2. Poté do ruku neberte peeling a ten pomocí krouživých pohybů naneste na pokožku
  3. Masírujte hlavně problémové partie, kde by tato kávová směs měla působit
  4. Nechtejte působit dvě až tři minuty a poté pořádně opláchněte vodou


Peeling s třpytivým efektem Tahiti Meloun

Obsahuje jemné třpytky Shimmer Gold, které jsou zlaté barvy. Příjemná letní vůně melounu vás za pár mžiků přenese třeba na ostrov Tahiti.

kávový peeling tahiti meloun coffee scrub

Třpytivý peeling s vůní melounu získáte v e-shopu


Jak často ho používat?

Kávový peeling nejlépe používejte 2 - 3x týdně.

Kdo ho smí používat?

Coffee scrub je vhodný pro ženy i muže.

Ovšem je určen pouze pro zevní použití. Nesmí se dostat do očí, sliznic nebo úst. Nejprve je vhodné jej otestovat na malém místě a počkat 24 hodin, zda vám nezpůsobí alergii. Pokud by se u vás projevila alergie, výrobek nepoužívejte a raději vyhledejte lékaře. To stejné se týká, kdyby se dostal do očí, oči pořádně vypláchněte vodou a vyhledejte pomoc lékaře.Coffee Scrub Bodybe Cannabis

Přírodní vegan peeling s konopným olejem. Konopný olej pomáhá obnovit přirozený mikrofilm pokožky a snižuje suchost pleti.

kávový peeling konopný

CoffeeScrub Cannabis levně získáte v e-shopu


Peeling s třpytivým efektem Piňa Colada

Jemné zlaté třpytky jsou doplněny vůní lahodného koktejlu Piňa Colada - tropický ananas a kokosové mléko. Naneste si ho na pokožku a přeneste se v myšlenkách do Karibiku.

peeling piňa colada coffee scrub

Peeling se třpytkami a vůní Piňa Colada získáte v e-shopu

Kávový peeling Coffee Scrub Kokos

Sušený kokos, který byl nadrcený společně s kávou, vytváří exotickou vůní. Chcete se přenést pod palmy a uvolnit se? Sáhněte po této exotice.

peeling coffee scrub kokos

Peeling s kokosovou vůní získáte v shopu

Na vlasy se vám bude hodit Hairburst balíček s kompletní péčí.

Coffee Scrub Bodybe Caramel

Karamel patří mezi nejlepší příchutě v poslední době a co tak si ho nanést na tělo prostřednictví tohoto peelingu? Sladká a podmanivá vůně vás dostane.

peeling coffee scrub karamel

Coffee Scrub s karamelovou vůní získáte v shopu

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Recenze a zkušenosti jsou velice pozitivní. Uživatelky si chválí účinky peelingu, vůni i aplikaci. Podívejte se na další recenze.

coffee scrub recenze

Foto: heureka

Podívejte se na vlasové vitamíny Hair Vitality Blendea.

Závěrečné shrnutí

Kávový peeling vypadá velice zajímavě. Potěší vás výběr vůní, který je fantastický. Jako nevýhodu vidím, že tak krásně voní, že ho málem budete chtít ochutnat. To ale opravdu nedělejte, protože jíst se nemá. Jeho cena je nízká a hebká kůže opravdu stojí za to.

Exotické vůně vás přenesou na jiné místo a vy se budete cítit jako královna. Přírodní peeling na obličej a tělo s nádhernou vůní pořídíte opravdu za úžasné ceny. K tomu vás navíc potěší sleva, akce nebo slevový kód, který se jednou za čas objeví.

Kde můžete Coffee Scrub od Bodybe koupit?

Přírodní kávové peelingy s neodolatelnou vůní koupíte nejlevněji na www.bodybe.cz. Najdete tam sadu i nejrůznější vůně za bezkonkurenční cenu ve větším i menším balení.

Foto: bodybe.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte