BudKocka.cz logo

Tanning Mist (Samoopalovací sprej)

Krása Trendy Soňa 18. února 2023
Tanning Mist recenze

Tanning Mist je samoopalovací sprej, který slibuje přirozené opálení během malé chvilky. Navíc bez nepřirozených barevných podtónů. Jak to s ním vypadá? Podívejte se na recenze.

☑️ Co je Tanning Mist?

Tanning Mist je unikátní samoopalovací krém s viditelnými výsledky již po jedné aplikaci. Slibuje rychlé výsledky a přirozený vzhled. Sprej je vhodný pro všechny typy pleti, nedráždí pokožku, je bez zápachu a nemusíte jej oplachovat. Zobrazit další podrobnosti.

Tento samoopalovací sprej:

Která z nás by netoužila po krásné opálené pokožce, aniž by musela trávit dlouhou dobu na slunci? K tomu je nutné připočítat nevýhody, které plynou ze slunění a UV paprsků. Nebo dokonce z opalování v soláriu.

Již po první aplikaci přípravku Tanning Mist uvidíte první výsledky a to přirozeně opálený lesk. Bez nepřirozených žlutých a oranžových podtónů.

Přípravek se snadno používá a výsledky jsou viditelné prakticky okamžitě. Opálení vydrží šest až deset dní.

tanning mist recenze

Pořiďte si Tanning Mist v akci 1 + 1 zdarma levně v tomto e-shopu

Již po první aplikaci opalovací mlhy uvidíte první výsledky bez nepřirozených žlutých a oranžových podtónů.

Jeho užívání je bezpečné a snadné. Přípravek nemá zápach a není potřeba jej oplachovat.

Jak vlastně funguje?

V uvedeném samoopalovacím spreji se vyskytuje sloučenina DHA (dihydroxyaceton). Tato sloučenina následně reaguje s aminokyselinami nacházející se na pokožce a kyslíkem. Díky tomu rozzáří pleť a zajistí opálení v podobě přirozeně tmavšího odstínu.

Jaké má složení?

Tento opalovací přípravek má následující složení: voda, dihydroxyaceton, propandiol, glycerin, panthenol, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, hyaluronát sodný.

Je na něj záruka?

Výrobce Nature's Finest na přípravek nabízí záruku plné spokojenosti. Pokud nebudete spokojená s produktem, vrátí vám peníze do 14 dnů od data nákupu.

Od stejného výrobce pocházejí další oblíbené výrobky jako Collagen Coffee, Beauty Collagen a Golden Curcuma Latté.

tanning mist recenze zkušenosti

Získejte Tanning Mist v krásné lehvičce v tomto e-shopu

☑️ Jak se Tanning Mist používá?

Abyste si udržela rovnoměrné opálení, připravte pleť pořádně na aplikaci. Před samotnou aplikací udělejte peeling, očistěte a osušte pokožku.

Samoopalovací sprej aplikujte v tenké vrstvě na čistou a suchou pokožku v jedné vrstvě. Na lokty, kolena a dlaně naneste nemastný hydratační krém nebo se těmto místům zcela vyhněte, ať na nich nevzniknou skvrny.

Barva se vytvoří zhruba po několika hodinách po aplikaci a pro nejlepší účinky aplikaci opakujte jednou týdně.

Nestříkejte sprej do blízkosti očí a v případě jejich zasažení vypláchněte oči vodou. Přípravek rovněž nevdechujte, a pokud by vás podráždil, přestaňte ho používat.

Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti. Nejedná se o ochranu před UV zářením. Na světlém oblečení může způsobit skvrny.

Tento přípravek skladujte při pokojové teplotě a měl by být mimo dosah dětí.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Tento přípravek je celkem nový. Má již spokojené uživatelky, které si chválí snadnou aplikaci, přirozeně opálený vzhled i příjemnou vůni. Podívejte se na recenze.

Pokud již s ním máte zkušenosti, podělte se o své recenze do diskuze.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Pečlivě jsme se na Tanning Mist podívali a vybrali jsme jeho kladné a záporné stránky:

☑️ Kolik Tanning Mist stojí?

V e-shopu aktuálně nabízejí tento samoopalovací sprej za velmi přívětivou cenu. Právě teď tam koupíte dva přípravky za cenu jednoho. V rámci akce 1 + 1 zdarma získáte druhý přípravek zcela zdarma. Sleva pak vychází na 50 %. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

Výrobce taktéž poskytuje 14denní vrácení peněz, pokud nebudete s výrobkem spokojená. Toto je velmi milé a vypadá to, že si je výrobce svým produktem dost jistý.

☑️ Kde můžete Tanning Mist koupit?

Tanning Mist levně koupíte v tomto e-shopu. Aktuálně získáte v rámci akce 1 + 1 jedno balení přípravku zdarma. Zatím je tento výrobek ještě skladem.Foto: naturesfinest.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte