BudKocka.cz logo

Blendea SUPERBEAUTY - pomocník pro naši krásu

Krása Novinky Kolagen Soňa 7. září 2020
Blendea SUPERBEAUTY

V dnešní době potřebuje naše tělo víc podpořit než kdy dřív. Útočí na nás plno negativních vlivů a to se projevuje na horší kvalitě vlasů, nehtů, pleti, imunitě i postavě. Co tak mu pomoct a podpořit ho směsí SUPERBEAUTY?

Blendea SUPERBEAUTY je unikátní produkt, který obsahuje řadu prospěšných látek a který slibuje mnoho účinků. Víte, jak to ale s ním je? Podívali jsme se na něj v naší recenzi.

Co je Blendea SUPERBEAUTY?

Blendea SUPERBEAUTY je rostlinná směs potravin pro přirozenou podporu pro krásné vlasy, nehty a pleť. A to vše probíhá zevnitř prostřednictvím tohoto nového doplňku stravy. Více se o něm dozvíte zde na stránce.

Tato unikátní směs obsahuje superpotraviny, antioxidanty a medicinální houby, které působí velice pozitivně na pleť, vlasy, nehty, dodává vitamín C a antioxidanty.

blendea superbeauty

V krásné dóze se nachází vše pro naši krásu. Získáte ho v tomto e-shopu

V SUPERBEAUTY se vyskytují pouze přírodní látky, které pocházejí z celého světa. Najdete tam drobné červené plody z Belgie, rosolovku z Číny, křemelinu z USA, čekanku z Belgie a arónii ze Slovenska.

Nenajdete v ní žádné chemické látky, emulgátory, konzervační látky, rafinovaný cukr nebo živočišné látky. Všechny látky jsou zcela přírodní a jedná se o doplněk stravy vhodný pro vegany.

Co SUPERBEAUTY obsahuje?

Tento doplněk stravy vás překvapí světle fialovou směsí, která je namleta opravdu velmi jemně. Na první pohled vás nenapadne, co všem v něm je, budete očekávat spíše barviva. Ale tato barva je dána obsahem následujících surovin:

uzavření je kvalitní superbeauty

Dóza je kvalitně uzavřena, aby se do ní během přepravy nic nedostalo

K čemu tyto látky slouží?

Tato vymazlená směs látek má mnoho pozitivních účinků na zdraví. Ovšem hlavně jde o přípravek, který pomáhá mít krásné vlasy, nehty a pleť. Má i hodně dalších účinků:

Borůvky mají vliv na tvorbu kolagenu, který je významný pro zdravou pleť, nehty a vlasy. Dále v této směsi najdete vyšší množství vitamínu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, cév, dásní, zubů a kůže.

Borůvky a olivy obsahují antioxidanty, které působí na přirozenou obranyschopnost organismu a chrání tělo rovněž před volnými radikály.

Také pomáhají udržet normální hladinu cukru v krvi. Borůvky mají vliv na metabolismus lipidů a protein.

blendea super beauty prášek

Prášek je růžový až fialový a je velmi jemný

SUPERBEAUTY obsahuje 50 % červených bobulí, které byly usušeny a poté rozmixovány na jemný prášek. Obsahují hodně vlákniny, která pomáhá zasytit a také vitamínu C. Céčko potřebujeme na normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, proti únavě a vyčerpání a také k normálnímu energetickému metabolismu.

Jaké má SUPERBEAUTY složení?

Ve složení se nacházejí pouze přírodní látky. Nenajdete tam žádnou chemii, přídatné látky, cukr, konzervanty a jiné látky.

Složení: red berries mix® (50% - 90 g) - baobab, goji, borůvka, višeň, acai, brusinka, fialová mrkev, papája, malina, jahoda, kvajáva, oliva, kořen čekanky (15% - 27 g), křemelina (15% - 27 g), tremella (15% - 27 g), arónie (5% - 9 g).

Některé suroviny zná naprosto každý, ale některé z nich jsou určitě pro hodně z vás neznámé. Podíváme se tedy, o co se jedná a k čemu slouží.

složení superbeauty

Složení přípravku je ukázkové

Jaké má nutriční hodnoty?

Údaj:na 100 g:1 dávka (6 g):
Energetická hodnota:1 172 kJ (278,8 kcal)70,32 kJ (16,7 kcal)
Bílkoviny:2,8 g0,168 g
Sacharidy:57,6 g3,45 g
Tuky:0,3 g0,018 g
Vláknina:22,9 g1,374 g

Jak směs užívat? Jak se dávkuje?

✅ Směs SUPERBEAUTY má následující doporučené dávkování. 1-2x denně užijte 2 čajové lžičky směsi (6 gramů). Užívat ji můžete prostřednictvím nápoje a nebo pokrmu. Záleží jen na vás, jak budete tuto směs konzumovat.

Doporučená denní dávka by se neměla překračovat.

Výrobce doporučuje se směsí experimentovat, protože se hodí nejen do nápoje, ale i do různých pokrmů. To není vůbec špatný nápad, protože ovesné kaši nebo jogurtu přidá zajímavou chuť a barvu.

návod na přípravu drinku superbeauty

Návod na přípravu drinku je jednoduchý

Jak připravit nápoj?

Smíchejte s 6 g směsi s 250 ml tekutiny, pořádně rozmíchejte a vypijte. Jako tekutinu použijte vodu, zeleninovou nebo ovocnou šťávu, rostlinný nápoj nebo mléko. Aby se nápoj rychle rozpustil, připravte ho v šejkru nebo pořádně lžičkou rozmíchejte.

Během pití doporučuji drink občas promíchat, protože některé suroviny si sedají ke dnu. Pokud ho ale vypijete hned, není promíchávání není potřeba.

připravený nápoj superbeauty

Připravený nápoj z vody a 6 g směsi chutná svěže

Kam můžete přidat SUPERBEAUTY?

✅ Kromě toho, že se SUPER BEAUTY můžete připravit lahodný nápoj, můžete ho přidat také do řady pokrmů. To je možná jednodušší, stejně do nich přidáváte jiné produkty, tak proč ne i lžičku této unikátní směsi.

lžička prášku super krása blendea

Nápoj připravíte z jemného prášku

Pro koho není vhodný?

Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nejedná se o náhradu pestré stravy, to znamená, že byste měla dbát na pestrou stravu a zdravotní životní styl.

Časté otázky a odpovědi

Jak SUPERBEAUTY chutná?

Drink je svěží a výrazně chutná po lesních plodech. S mlékem jako koktejl a s vodou jako ovocnou nápoj. Za to může obsah red berries.

Je vhodný pro těhotné a kojící ženy?

Na obale výrobku píší, že by jej neměly užívat těhotné a kojící ženy. Asi by bylo lepší je v tomto období neužívat, nebo jen po konzultaci s lékařem.

Najdu v něm nějaké alergeny?

V přípravku se nenacházejí žádné alergeny. Rovněž je bezlepkový a vhodný pro vegetariány a vegany.

Je obal z plastu?

Ne, obal tohoto doplňku není z plastu. Jedná se o silný papírový obal, proto byste ho neměla mít u horké vody nebo dávat do mrazničky.

jogurt se superbeauty

Jogurt obarvený práškem bez jakékoliv chemie

Podívejte se na další produkty výrobce a to na Hair Vitality a SuperCoffee.

Jsou v něm nějaké chemické látky?

Ve složení nejsou žádné přídatné látky, barviva, aromata, konzervanty či dochucovadla. Barva a chuť je dána surovinami, které se nacházejí ve složení. Žádná chemie v něm není. Využívá se efektů, které mají tyto suroviny mají.

Jaké má výhody a nevýhody?

Tak jako každý produkt, tak i Blendea SUPERBEAUTY má výhody a nevýhody. Výhod je ale podstatně více, jakmile ho ochutnáte a poznáte jeho účinky, už s ním nebudete chtít přestat.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Jelikož je SUPERBEAUTY nový produkt, není s ním zatím moc zkušeností. Prozatímní zkušenosti a recenze jsou velmi dobré. Podívejte se na tuto stránku na další recenze.

Moje zkušenost je s ním dobrá. Po dvou týdnech užívání mám pocit, že se mi nehty přestaly tolik třepit. Vlasy jsou o něco lesklejší. Uvidím, jak to bude vypadat dále. Napište i vy ty svoje hodnocení a názory do diskuze.

Kolik to stojí?

✅ Jedno balení SUPER BEAUTY váží 180 gramů a vystačí na 30 porcí po 6 gramech. Vydrží na měsíc, když si dáte denně jednu porci, pokud ale budete mít dvě porce, tak to bude pouze 15 dní.

Jedno balení stojí 549 Kč, když ale koupíte více balení, získáte slevu a pořídíte SUPER BEAUTY levněji.

Počet balení:Cena za balení:Ušetříte:
1549 Kč-Získat více informací
2519 Kč60 KčZískat více informací
3489 Kč180 KčZískat více informací
4459 Kč360 KčZískat více informací

Cena je opravdu velice nízká, když koupíte více balení. A pokud teprve se SUPERBEAUTY začínáte, je výhodné domluvit se s kamarádkou nebo s někým z rodiny a získat lepší cenu.

Navíc v e-shopu můžete zadat slevový kupón a získáte další slevu. Našla jsem slevový kód sleva10 na 10% slevu, sleva 10 % platí pouze v oficiálním e-shopu.

Shrnutí doplňku

Už na první pohled vypadá tento doplněk stravy velice zajímavě. Jemný prášek je růžový až fialový. Není v něm žádná chemie, což se třeba nedá říct o různých tobolkách. Využívá přírodních schopností surovin, které se v něm vyskytují, na naši krásu.

Všechny chceme mít krásnější vlasy, nehty a pleť a tento přípravek by to měl dokázat. A rovněž se tak jmenuje - SUPER BEAUTY - super krása. Mně se moc líbí a myslím si, že díky svému obsahu (plno drobných plodů, medicinálních hub, antioxidantů) může mít na krásu účinek. Stačí ho jen vyzkoušet.

Tato směs navíc není vůbec drahá. Stačí se podívat na obdobné produkty, ty jsou mnohem dražší a navíc plné chemických látek. Prodej přes e-shop je pohodlný a dopraví ho až k vám domů.

Kde ho můžete koupit?

Produkt SUPERBEAUTY koupíte na oficiální stránce výrobce www.blendea.cz, kde ho prodávají velice levně.Názory k článku


Pomůže to na lepší pleť a vlasy?
Síma, 23. října 2020

Mám po něm mnohem lepší vlasy, pevnější nehty a hedvábnější pleť. Aktuálně ho beru dva měsíce a jsem moc spokojená.
Martina, 16. února 2021

Napište, co si o tom myslíte