BudKocka.cz logo

Chcete vypadat starší, než opravdu jste?

Krása Rady Monika 9. dubna 2015
mladá žena

Pro někoho možná nepochopitelná věc, pro jiné zase problém, se kterým si nemohou poradit. Když někdo vypadá o mnoho let mladší, než ve skutečnosti je, vzniká řada problémů a znevýhodňování, protože prostě nevypadá na svůj věk. Můžete využít různé tipy, ať vypadáte starší a nemusíte řešit tento problém. Někdy to ale nepomůže a tak nezbývá nic jiného, něž se s tímto faktem smířit.

Pomoci několika fíglů můžete vypadat starší, stačí se jen odprostit od zažitých zvyků a stylů. Někomu pomůže změnit na sobě několik věcí nebo jedna a hned bude alespoň o trošku vypadat starší. Někomu ale nepomůže vůbec nic a pak přichází v úvahu jediná rada a to udělat si přednost z toho, že vypadáte mladší.

Tipy a rady, ať vypadáte starší

Podívejte se na několik tipů, které vám mohou pomoct k tomu, ať vypadáte starší. Můžete si pomoct např. účesem, líčením nebo oblečením. Samozřejmě nemusí tyto rady fungovat na všechny, ale za zkoušku nic nedáte.

Co naopak nedělat?

Některé věci vás naopak udělají ještě mladší nebo podtrhnou to, že vypadáte opravdu mladě. Jedná se hlavně o takové oblečení, doplňky a líčení, které mají v oblibě dívky. Vy ale potřebujete vypadat starší, proto se jim vyhněte.

Berte ale v potaz, že vám také žádná rada nemusí pomoct. Někomu byl dán do vínku mladistvý vzhled a nepomůže mu vůbec nic. Není ale důvod k panice, za pár let budete mít přes třicet nebo čtyřicet, kamarádky a ostatní budou vypadat přiměřeně svému věku nebo dokonce na víc a vy budete vypadat mlaději. V tu chvíli budete ráda, že vám ostatní tipují o pár let méně, něž kolik budete mít.

Nezbývá vám tedy nic jiného než se smířit s tím, že vypadáte mladší, než ve skutečnosti jste. A že máte třicet a tipují vás na dvacet? Užívejte si toho, protože pak už nebude kdy.

Máte nějaké rady, jak vypadat starší?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte