BudKocka.cz logo

Dlouhé letní sukně jsou letos nezbytností

Móda Módní tipy Iveta 11. července 2015
dlouhé sukně

Ještě jste si nepořídila novou letní sukni až ke kotníkům? Tak to je teď zrovna ten nejvyšší čas, abyste to napravila. Léto je v plném proudu a za chvíli bude dlouhá letní sukně nedostatkovým zbožím, tak neotálejte s nákupem. Podívejte se na bohatou nabídku dlouhých sukní do tohoto e-shopu. Mají je tam levné a hezké.

Dlouhé letní sukně jsou často jednobarevné, aby vynikla jejich jednoduchost. Můžete ale koupit rovněž sukně se vzory nebo ombré. Často také bývá jiný odstín na šatech v místě, kde jsou v pase stažené. Ve výsledku dlouhé šaty vypadají na vysoké ženě velmi hezky, zdůrazňují její siluetu a výšku.

Podívejte se nové trendy

letní sukně


letní dlouhá sukně


letní dlouhé sukně


sukně s páskem


dlouhá se vzory

Vyberte si i vy krásnou dlouhou sukni pod kolena, ať máte v čem chodit v létě. Dlouhá sukně se hodí nejen na pláž, ale i do města nebo do práce. Každá žena si určitě vybere takovou sukni, která se k ní bude dokonale hodit. Některá má raději jednobarevnou, jiná sáhne po vzorované - v obou případech koupíte moc hezké kousky.

Maxišaty a maxisukně prostě letí

Tato dlouhá sukně se také nazývá maxisukně nebo maxi sukně a to z důvodu, že je prostě dlouhá. Určitě se tak nejmenuje proto, že by byla určena pro plnoštíhlé ženy. Je to jen o délce a jejím označení. Podobně se jmenují i šaty a to maxišaty.

Tato dlouhá letní sukně se hodí spíše pro ženy, které jsou vysoké, protože ty menšího vzrůstu by o látku tak akorát zakopávaly. Taktéž by si je měly koupit ženy spíše štíhlejší, protože by plnoštíhlou ženu pravděpodobně více rozšířila. A přece žádná z nás nechce vypadat tlustěji, než ve skutečnosti je.

Pokud jste ještě tomuto trendu nepodlehla, tak se ho nebojte. Určitě si dlouhé letní sukně zamilujete, protože vás nejen krásně prodlouží a zeštíhlí, ale také je neuvěřitelně pohodlná. Do tohoto počasí se skvěle hodí, tak už nemusíte váhat ani minutu. Skvělý střih, líbivé barvy a vzory - to je přesně to, co vám tento oděv může nabídnout.

Už jste si do svého šatníku tento moderní kousek pořídila?

Foto: different.cz, zoot.cz, answear.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte