BudKocka.cz logo

Inca Collagen pro efektivní oddálení stáří

Krása Pleť Kolagen Eliška 22. července 2018
inca collagen recenze

Stáří se na nás začne projevovat dříve nebo později. Objeví se první vrásky, poté jich bude více, kvalita nehtů a vlasů bude horší, pokožka již nebude vláčná, ale suchá. Tak se přesně začne projevovat stáří. Naštěstí jej můžete správnou péčí oddálit.

Za všechno může kolagen, jehož obsah se v těle začíná snižovat již po 25. roce života. Každý rok je ho v něm méně a dokonce po 40. roce života se již neprodukuje téměř vůbec. To na sobě poznáte tím, že máte víc vrásek, suchou pleť, vlasy bez lesku... Když ale doplníte kolagen, stárnutí můžete oddálit.

Jak vám může vám pomoct kolagen?

Kolagen pomáhá proti stárnutí pleti, může pomoci rovněž na suchou kůži, pigmentové skvrny, nekvalitní vlasy a lámavé nehty. Kolagen se nachází v lidském těle a kůži. Postupem času však je jeho množství menší, což se pak nepříjemně projevuje právě stárnutím.

Co je Inca Collagen?

Inca Collagen je unikátní doplněk stravy, který je dostupný na stránkách www.incacollagen.cz a který má vliv na obnovu buněk, regeneraci pleti, kůže, vlasů a nehtů. Inca Collagen obsahuje pouze mořský kolagen bez přísad a jiných látek. Dokáže zpomalit proces stárnutí právě kvůli tomu, že obsahuje kolagen. Byl oceněn několika certifikáty, které svědčí o jeho bezpečnosti a kvalitě.

Unikátní Inca Collagen se vyrábí pomocí hydrolýzy, díky níž má stejnou struktura jako kolagen, který se nachází v lidském těle. Je bio-aktivní, což znamená, že má stejnou strukturu (trojitá šroubovice) jako kolagen v těle, proto se snadno vstřebává do těla. Řadí se k produktům, které obsahují nejvíce kolagenu. Jedna dávka jej obsahuje 3 000 mg.

Jaké má účinky? S čím pomůže?

Kolagen má mnoho účinků a mezi ty nejdůležitější patří:

Co se nachází v balení?

V jednom balení přípravku Inca Collagen se nachází 30 zlatých sáčků, které obsahují čistý mořský kolagen. V jednom sáčku se nachází 3 000 mg kolagenu z mořských ryb. Dohromady celé balení zahrnuje 90 000 mg kolagenu. Jedno balení vydrží na 30 dní, jelikož obsahuje 30 dávek.

V sáčku se nachází kolagen I., II., a III. typu, který je práškový, což pak můžete využít při snadné přípravě. Prášek se snadno rozpouští ve vodě, mléku, ovocné džusu či čaji. Nesmí se rozpouštět v grapefruitovém džusu.

Sáčky vypadají luxusně, jsou zlaté a na jeden nápoj jednoduše použijete jeden sáček. Nemusíte nijak odměřovat množství nebo mít s ním složitou manipulaci. Je tam přesně 30 sáčků.

Proč si ho koupit? Klady a zápory

Jak správně užívat Inca Collagen?

Začínám s Inca Collagenem

Pokud jste nikdy Inca Collagen neužívala, je vhodné začít s úvodní dvouměsíční kúrou. Po dobu dvou měsíců byste si měla připravit jeden zlatý sáček každý den. Připravíte ho rozmícháním ve 200 - 300 ml tekutiny.

Nápoj s kolagenem můžete brát ráno nebo večer. Každý preferuje jinou dobu, která není nikterak daná. Užívat jej můžete opravdu kdykoli a kdy vám to bude vyhovovat.

Pokračuji s Inca Collagenem

Pokud jste dodržovala předchozí krok a dodržovala jste úvodní kúru, můžete pokračovat dál podle toho, jaký problém vás trápí. Nezapomeňte, že je potřebné pravidelné užívání, protože kolagen se věkem ztrácí z našeho těla.

Akutně ho potřebuji

Pokud máte nedostatek kolagenu a naléhavě ho potřebujete, připravte si 3 nápoje denně nejméně po dobu 7 dní.

Jak připravit nápoj ze sáčku?

Jeden sáček rozmíchejte ve vodě, mléce, ovocném džusu, čaji nebo jiném studeném nápoji (200 - 300 ml). Nepoužívejte však grepový džus, který by mohl jeho účinky snižovat. Obsah sáčku nejprve nasypejte do sklenice a poté ho zalijte. V opačném případě by již prášek nešel dobře rozmíchat.

kolagen prášek

Nejprve nasypejte do sklenice nebo hrnku prášek ze sáčku a poté ho zalijte tekutinou. Podle potřeby promíchejte..

zalitý kolagen prášek

Doporučené denní dávkování je jeden sáček, maximální dávka za den jsou tři sáčky.

Jak často Inca Collagen užívat?

Nejprve je nutné absolvovat počáteční kúru a poté jej užívejte každý den. Užívání by mělo pravidelné, ať tělu dodáváte neustále kolagen. Inca Collagen se smí užívat dlouhodobě a vždy záleží na tom, proč jej potřebujete užívat a podle toho si upravte dobu.

Inca Collagen není vhodný pro těhotné ženy a děti. Během kojení se smí užívat. Balení by se mělo uchovávat v temnu a suchu, nedávejte jej na přímé slunce nebo do vlhka.

Má nějaké vedlejší účinky?

V tomto případě jde o prémiový produkt, který nemá vedlejší účinky. Potravinový přípravek obsahuje kvalitní kolagen, který se běžně vyskytuje v jídle. Ale Inka Collagen je však vysoce kvalitní kolagen, který tělo využije mnohem lépe než ten z potravy.

Kde produkt Inca Collagen koupíte?

Přípravek Inca Collagen koupíte jednoduše v e-shopu www.incacollagen.cz. K tomu získáte zdarma balení vitamínu C. A to vše za výhodnou cenu. Koupíte je zde.

Recenze uživatelů

Zkušenosti a recenze uživatelů jsou vesměs pozitivní. Stačí se jen podívat na několik z nich.

inca collagen recenze

Foto: Heureka

Může se užívat v těhotenství a při kojení?

Inca Collagen se v těhotenství bez porady s lékařem nesmí užívat. Během kojení se ale smí užívat. Může pomoct s problémy, které se vyskytnou po těhotenství (strie, podání vlasů, horší kvalita kůže).

Smí se cvičit při užívání?

Při pravidelném i občasném cvičení můžete Inca Collagen bez problémů užívat. Díky kolagenu může být kůže elastičtější, což oceníte nejen při hubnutí, ale i při budování svalové hmoty.

Máte s tímto přípravkem zkušenosti? Napište své názory a recenze do diskuze.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte