BudKocka.cz logo

Nuance Caviar and Pearl Absolute Cream: Recenze na krém na vrásky

Krása Pleť Soňa 2. března 2020
Nuance Caviar and Pearl Absolute krémy

Luxusní francouzská kosmetika Nuance přináší unikátní krém s výtažkem z kaviáru a perel, které pozitivně působí na pleť a její stárnutí. Podívejte, co všechno v této exkluzivní řadě najdete.

Nuance Caviar and Pearl Absolute Day Cream denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml

denní krém s kaviárem pro normální a smíšenou pleť

Denní krém francouzské značky Nuance s výtažkem z kaviáru a perel má významné účinky na vrásky a stárnutí pleti. Obsahuje komplex přírodních aktivních látek a je určen pro normální a smíšenou pleť.

Obsahuje také jojobový olej, bambucké máslo karité a plno dalších složek. Působí proti projevům stárnutí pleti, vypíná ji, vyplňuje, rozjasňuje, chrání a obnovuje.
Podívejte se, co všechno ještě dokáže...

Abyste získala všechno, co tento krém nabízí, aplikujte jej vždy ráno na vyčištěnou pleť, do které ji malými krouživými pohyby vetřete.Nuance Caviar and Pearl Absolute Night Cream noční krém 50 ml

noční krém s kaviárem pro všechny typy pleti

Francouzská značka Nuance přináší noční krém extrakty z kaviáru a perel pro všechny typy pleti. Krém pozitivně působí proti stárnutí pleti. Pleť vyživuje, chrání, vyplňuje a rozjasňuje.

Kromě extraktů z kaviáru a perel obsahuje jojobový olej, bambucké máslo karité a další aktivní látky, které na pleť pozitivně působí.
Zobrazte si další informace o jeho účincích...

Krém byste měla nanášet pomocí jemných a krouživých pohybů vždy večer na pokožku, kterou před aplikací vyčistíte.Nuance Caviar and Pearl Absolute Day Cream denní krém pro suchou pleť 50 ml

denní krém s kaviárem pro suchou pleť

Tento speciální krém s výtažkem z kaviáru a perel francouzské kosmetiky značky Nuance je určen pro suchou pleť. Jedná se o denní krém, který redukuje známky stárnutí, pleť vyživuje, hydratuje, vyplňuje, chrání a obnovuje.

Obsahuje jojobový olej, bambucké máslo, rakytníkový olej, výtažek z kaviáru, výtažek z perel a další látky.
Zobrazte si další informace o složení a účincích...

Nanáší se vždy ráno na suchou a čistou pleť krouživými pohyby, dokud se do pokožky nevstřebá.Nuance Absolute Caviar and Pearl Eye Cream oční krém 15 ml

nuance absolute oční krém s kaviárem

Oční okolí značka Nuance rozhodně neignoruje. Speciální krém s výtažky z kaviáru a perel je určen pro okolí očí, kde vypíná, vyplňuje pleť a slouží jako prevence váčků pod očima.

Dále redukuje známky stárnutí pokožky, rozjasňuje, vyživuje, regeneruje a hydratuje pleť. Za lifting pleti je zodpovědný výtažek z kaviáru a perel a další prvky ve složení.
Podívejte se, co ještě dál svede...

Naneste menší množství krému na prst a ten pak vklepejte po celém očním okolí. Krém nanášejte ráno a večer na čistou pleť.Kosmetika Nuance nabízí luxusní krémy na vrásky za velmi dobré ceny. Jsou levné a jejich účinky na sobě snadno poznáte. Kaviárové sérum se příjemně aplikuje, rychle se vstřebá a dodává pokožce, co zrovna potřebuje.

Recenze a zkušenosti jsou s těmito krémy velice pozitivní. Stačí si jen přečíst hodnocení a výsledky. Rovněž můžete napsat svoje zkušenosti do diskuze.

Kde krém proti stárnutí můžete koupit?

Krémy Nuance můžete levně koupit v e-shopu Dr. Max. Občas tam mívají i akce nebo se objeví nějaká sleva, což je velice příjemné. Obecně je tento krém levný a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte