BudKocka.cz logo

Unikátní produkt Beauty Collagen

Krása Pleť Soňa 1. července 2020
beauty collagen recenze zkušenost

Kolagen je základním stavebním kamenem pojivých tkání, mezi které patří kosti, vaziva, chrupavky, kosti, pokožka, šlachy atd. V těle tvoří až 30 % veškerých bílkovin v lidském těle. Jenže jeho produkce se věkem postupně snižuje, což se na nás postupně výrazně projevuje.

Již po 25. roce se začíná snižovat jeho obsah a po 45. roce se víceméně netvoří vůbec. Dochází k různým problémům jako řídnutí kostí, začínají se tvořit vrásky, oslabují vlasy a nehty, pokožka je suchá, ubývá svalů nebo šlachy ztrácejí svou pružnost. Nezbývá nic jiného než se smířit se stárnutím a nedostatkem kolagenu, nebo ho naopak doplnit.

✅ Právě pravidelná konzumace kolagenu je pro mnohé (nejen) ženy prospěšná. Ženy a také muži by jej měli užívat již po třicátém roce života, ať jej tělu doplňují. Tělo si totiž kolagen nedokáže samo vytvořit, proto je nutné mu jej dodávat nejlépe prostřednictvím doplňků stravy.

Jedním z účinných doplňků stravy je Beauty Collagen, který kromě kolagenu obsahuje plno dalších látek, které potřebujeme, pokud chceme co nejvíce zpomalit stárnutí pokožky a zredukovat výskyt vrásek a šedin nebo mít zdravější nehty a vlasy a k tomu hydratovat pokožku. Podívejte se na více informací.

Co je Beauty Collagen?

Beauty Collagen je unikátní produkt, ve kterém najdete 6 účinných složek, které doplňují vitamíny, minerály a další látky. Hlavně se v něm nachází hydrolyzovaný rybí kolagen prémiové kvality, který je klinicky testován. Je vyroben ve Francii pomocí enzymatické hydrolýzy, aby se v něm zachovaly všechny důležité vlastnosti... Zobrazit další informace.

beauty collagen recenze

Dále se v tomto produktu nachází kyselina hyaluronová, antioxidanty, piperin, vitamíny a minerální látky, aby dokonale působil na redukci vrásek, stav pleti, vlasů a nehtů. Díky komplexnímu složení zpomaluje stárnutí pokožky, hydratuje pleť, zmenšuje vrásky a zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů.

Jak píše výrobce, při pravidelném užívání výrobku Beauty Collagen uvidíte výsledky již po několika týdnech.

Čím je tak výjimečný?

Tuto jedinečnou práškovou směs Beauty Collagen vyrábí slovenská společnost Werbea (www.werbea.com), jejíž filozofií je vyrábět produkty, které mají nejen unikátní složení, ale i účinek na lidské tělo. To přesně jde vidět i na tomto přípravku s kolagenem. Běžné přípravky obsahují pouze kolagen, ale v tomto najdete i celou paletu dalších látek, které naše tělo ocení.

V produktu Beauty Collagen najdete vitamíny, minerální látky, kyselinu hyaluronovou, výtažek z piperinu a zeleného čaje atd. To v jiných produktech nenajdete. Dále je zajímavá i jeho cena. Dávka vás vyjde zhruba na 34 korun, což není vůbec špatné. Když bereme v potaz, jaké důležité látky dodáváme tělu.

Proč užívat Beauty Collagen? Jaké má účinky?

Kolagen má obecně mnoho účinků, ale v přípravku Beauty Collagen najdete i další látky, což se ve výsledku může projevit těmito účinky:

kolagen Werbea

Jak se užívá? Jaké je dávkování?

Balení Beauty Collagenu vychází na 30 dávek, což znamená, že vydrží na jeden měsíc. Užívá se totiž jen jedna dávka každý den, což každou ženu potěší.

Připravte si ráno jeden nápoj a ten poté vypijte. Nápoj je velmi chutný a osvěžující. Užívejte ho nalačno.

Jaké má výhody a nevýhody?

Jaké má výživové hodnoty?

Nutriční údaje vycházejí na 100 gramů a na jednu porci, která má 7,2 g takto:

na 100 g1 dávka (7,2 g)
Energie:1 539 kJ113 kJ
Bílkoviny:83 g6 g
Sacharidy:9,5 g0,7 g
Tuky:0 g0 g

Co všechno obsahuje? Jaké má složení?

V produktu Beauty Collagen se nachází řada účinných látek a jedná se o následující látky:

Látkana 100 g1 dávkaDDD v %
Vitamín C5 555 mg400 mg500 %
Vitamín B219,45 mg1,4 mg100 %
Vitamín B3111,1 mg8 mg50 %
Vitamín B619,45 mg1,4 mg100 %
Vitamín B7694 µg50 µg100 %
Vitamín B95 555 µg400 µg200 %
Vitamín D3208 µg15 µg300 %
Vitamín E333 mg24 mg200 %
Selen764 µg55 µg100 %
Zinek138,9 mg10 mg100 %
Rybí kolagen83,33 g6 000 mg-
Kyselina hyaluronová694 mg50 mg-
Výtažek ze zeleného čaje694 mg50 mg-
Koenzym Q10694 mg50 mg-
Piperin150 mg5 mg-

Zkušenosti a recenze

Beauty Collagen vypadá velmi zajímavě. Zatím se jedná o nový produkt, který se teprve uchází o přízeň zákazníků. Podle složení a účinků je velice slibný. Pokud s ním už máte zkušenosti, napište svoje recenze do diskuze.

Cena za Beauty Collagen není vůbec vysoká, stačí si ji srovnat s ostatními nebo rovnou s botoxem a hned uvidíte, že značně ušetříte. K tomu na vás čekají akce, občas se objeví sleva nebo slevový kupón.

Kde ho můžete koupit?

Tento unikátní produkt levně koupíte v oficiálním e-shopu. Kromě Beauty Collagen tam koupíte i jiné zajímavé produkty, které oceníte v mnoha situacích.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte