BudKocka.cz logo

Stříbrné šperky Praqia: Značka z Pardubic

Doplňky Šperky Stříbro Eliška 30. listopadu 2021
stříbrné šperky Praqia

Která z nás by nechtěla šperky, které vypadají naprosto jedinečně a nestojí mraky peněz? Česká značka Praqia nabízí unikátní stříbrné šperky, které se vám hned zalíbí. Chcete náramek, řetízek, náušnice nebo prsten? Stačí si jen vybrat z jejich bohaté nabídky.

Stříbrné šperky se řadí mezi nejoblíbenější skvosty, a když se podíváte, jaké nabízí značka Praqia, bude unesena jejich originálním designem a precizní práci.

❤️ Značka Praqia

Značka Praqia [čte se prakija] je česká značka stříbrných šperků s unikátním designem. Vyrábí jedinečné šperky pro ženy, muže a děti, které prodává v tuzemsku a rovněž v zahraničí.

Precizní zpracování, smysl pro detail a vymazlený design šperků Praqia uchvátí naprosto každého. Výrobce klade důraz na eleganci, luxus i decentnost, která provází v každé kolekci.

Náušnice Cora Praqia

Pečlivě zpracované stříbrné šperky vypadají nádherně.

Kromě originálních kolekcí, Praqia zhotovuje stříbrné šperky na míru. Potřebuje šperk k narození dítěte, k narozeninám nebo se jménem? To není žádný problém vytvořit.

Jaké Praqia nabízí kolekce?

V nabídce značky Praqia najdete několik kolekcí, které představují produkty pro různé příležitosti. Pravidelně přichází s novými kolekcemi, které využijí nejen pro ženy, ale i muži.

⭐️ Kolekce Exclusive

Nová kolekce Exclusive přináší exkluzivní šperky pro náročné ženy. Každý kousek je plný honosných prvků, které se hodí pro doplnění vašeho outfitu. Precizní zpracování a dokonalý styl je samozřejmostí. Podívejte se na více informací.

Elegantní stříbrné šperky Praqia ladí nejen ke společenským událostem, ale i pro každý den. Hlavní prvky v této kolekci jsou zdobené čtverce, trojúhelníky, kvítky, oblázky či lístky.

Se stejnými prvky pořídíte náhrdelníky, náušnice, prsteny nebo náramky. Vždy si stačí vybrat šperk, kterým se ozdobíte na danou situaci.

Stříbrné náušnice Matrix

Náušnice Matrix Praqia stříbrné


Náhrdelník Trigema

Náhrdelník Trigema


Náhrdelník Pearl blossom

Náhrdelník Pearl blossom Praqia


Stříbrné náušnice Silver stone

Stříbrné náušnice Silver stone


⭐️ Kolekce Elegance

Stříbrná kolekce Elegance přináší minimalistický design, který vás doslova chytne za duši. Špičkové zpracování a elegantní design s ozdobnými prvky se hodí nejen pro večerní outfit.

Zcela stříbrné šperky nebo doplněné kamínky nebo perlami působí nadčasově, ať už si vyberte drobný, nebo výrazný šperk Praqia. V této kolekci najdete i zlaté šperky.

Máte ráda zvířata? Mrkněte na stříbrné šperky vzor psí tlapky.

Některé šperky můžete doplnit kompletem ve stejném stylu, některé ne. Některé jsou doplněny i kamínkem Swarowski. Stačí se jen na ně podívat.

Stříbrný náhrdelník Saphire

Stříbrný Náhrdelník Praqia Saphire


Náhrdelník Night sky

Náhrdelník Night sky


Náhrdelník Shining rings

Stříbrný náhrdelník Shining rings


Stříbrné náušnice Rose

Stříbrné náušnice Rose


Náramek Ruby

Náramek Praqia Ruby


⭐️ Kolekce Streetwear

V kolekci Streetwear najdete stříbrné šperky pro každý den. Jsou charakteristické originalitou, která vás nikdy nebude nudit. Najdete v ní nejen minimalistické kousky, ale i bohaté, jednu barvu nebo více barev.

Z unikátních šperků Praqia si vyberou ženy, muži i děti. Opět některé zdobí krystaly, pravé perly, kamínky nebo další materiály. Precizní práce šikovných šperkařů se projevila v následujících špercích.

Řetízek Sparkling flower

Řetízek Sparkling flower


Náušnice Michele

Náušnice Michele Praqia


Řetízek s přívěskem Drakkar

Stříbrný řetízek s přívěskem Drakkar


Náušnice Giulia

Náušnice Giulia


Stříbrný náhrdelník Angelina

Náhrdelník Angelina Praqia


⭐️ Zlatá kolekce

Praqia rovněž vyrábí zlaté šperky a to ve zlaté kolekci. V nabídce najdete jen několik kousků, ale již na první pohled si všimnete nádherných detailů a precizní práce. Jedná se o univerzální šperky, které si oblíbí každý.

Šňůrkový náramek Nekonečno

Šňůrkový náramek Nekonečno


Přívěsek Čtyřlístek

Přívěsek Čtyřlístek


Přívěsek Andělské křídlo

Přívěsek Čtyřlístek


⭐️ Kolekce Kapitán Demo

Kapitán Demo má svou kolekci pro všechny příznivce. Potěšte se luxusním medailonem nebo náramkem. Díky spolupráci vznikly královské šperky, které musíte mít.

Pozlacený medailon Kapitán Demo

Pozlacený medailon Kapitán Demo Praqia


Šňůrkový náramek Zlatíčko

Šňůrkový náramek Zlatíčko


Schovejte své šperky do stylové šperkovnice ze dřeva.

⭐️ Kolekce Sakura

Přeneste se pod sakuru alespoň prostřednictvím kolekce Sakura. Stříbrné šperky jsou inspirovány romantickými květy sakury. Elegantní a decentní šperky zpravidla doplňuje růžový prvek a vytváří dokonalý šperk.

Tyto klenoty Praqia jsou určené pro romantické duše a milovníky sakur. Růžové kamínky vypadají společně se stříbrným šperkem velmi elegantně.

Stříbrný řetízek s přívěskem Fiore

Řetízek s přívěskem Fiore


Řetízek s přívěskem Sakura

Řetízek s přívěskem Sakura značka Praqia


Přívěsek na řetízku Cherie

Přívěsek na řetízku Cherie


⭐️ Blue collection

Modrá barva se řadí k nejoblíbenějším a proč ji nemít právě na šperku. Stříbrný šperk Praqia doplňují modré kamínky, kterému dodávají jedinečný vzhled. Je libo náramek, řetízek nebo náušnice?

Přívěsek na řetízku Interlace

Přívěsek na řetízku Interlace


Stříbrné náušnice Perseidy

Stříbrné náušnice Perseidy značka Praqia


Řetízek s přívěskem Iris

Řetízek s přívěskem Iris


Náušnice Blue saracen

Stříbrné Náušnice Blue saracen značkové Praqia


⭐️ Viking collection pro muže

Pro opravdové muže je potřeba mít drsné šperky, které vycházejí z mytologie starých vikingů. Představují odvahu a dobrodružství, která právě muži vyhledávají.

Samozřejmostí je precizní zpracování, které je u značky Praqia zvykem. Stačí si vybrat a přenést se na sever o několik století zpět.

Řetízek s přívěskem Vegvisir

Řetízek s přívěskem Vegvisir


Řetízek s přívěskem Inguz

Stříbrný řetízek s přívěskem Inguz


Řetízek s přívěskem Sol ze stříbra

Řetízek s přívěskem Sol ze stříbra


Řetízek s přívěskem Othila

Stříbrný řetízek s přívěskem Othila


⭐️ Šperky Praqia pro děti

Holčičky začínají s paráděním už od mala. Mají rády náhrdelníky, náušnice, náramky nebo řetízky. Nejlépe i s nějakým ozdobným prvkem. Toho si je značka Praqia vědoma, proto jich právě pro malé parádnice vyrobila ohromné množství.

Šperky zdobí hvězdičky, srdíčka, květinky, korunky, ptáčci, sovičky a další zvířátka. K tomu je nutné připojit rovněž zajímavé barevné odstíny jako je růžová, tyrkysová, modrá, fialková, oranžová nebo žlutá.

Řetízek s přívěskem Sovička

Stříbrný řetízek s přívěskem Sovička


Set matka + dcera Pink love

Stříbrný set matka + dcera Pink love Praqia


Náušnice Vzdálená hvězda

Stříbrné náušnice Vzdálená hvězda


Stříbrný řetízek s přívěskem Vážka

Řetízek s přívěskem Vážka


Náušnice Red star

Náušnice Red star


V minulosti olympionička Gabriela Koukalová vytvořila se značkou Praqia autorskou kolekci originálních šperků. Gabriela vystudovala návrhářství a design a byla ráda, že se k němu po sportovní kariéře mohla vrátit.

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

Podívejme se, jaké má výhody a nevýhody má tato značka:

Používají kvalitní materiály

Jako materiál Praqia používá šperkařské stříbro v ryzosti 925/1000. Výrobce užívá nejkvalitnější materiály a moderní postupy. Ve stříbru se nenacházejí škodlivé látky, jako je kadmium nebo nikl, nebo alergeny. Mohou je nosit i děti.

Moderní postupy a technologie

Stříbrné šperky Praqia jsou vyráběny pomocí moderních technologií. Díky laserovému řezání jsou dokonalé jemné a přesné. Následně přichází leštění a povrchová úprava. Další kroky už provádějí zkušené šperkařky, které produkty upravují až do finálního vzhledu.

Podívejte se, jak vyčistit stříbrné šperky.

Náhrdelník Blue sky

Tento originální šperk vypadá impozantně.

Jedná se o stylové kousky

Značka Praqia vytváří unikátní stříbrné šperky, které si oblíbí snad každá žena. Pokud máte ráda decentní nebo naopak honosné, bez ozdob nebo s ozdobami, z bohaté nabídky nejrůznějších tvarů si zajisté vyberete.

Podívejte se na stříbrné mechové šperky. Jedná se o netradiční klenot.

Český výrobce

Výhodou je, že nákupem podpoříte českého výrobce. Šperky vyrábí česká šperkařská společnost PRAQIA Jewellery s.r.o. v České republice, která se specializuje právě na výrobu a prodej stříbrných klenotů pro ženy, muže i děti. Pardubice nejsou známé jen kvůli perníkům, ale nyní i kvůli stříbrným šperkům.

Šperky jsou levné

Asi si říkáte, že tyto značkové šperky musí být nesmírně drahé, když se vyrábí z nejlepších materiálů a ještě k tomu v České republice. Opak je pravdou. Šperky se prodávají za velice nízké ceny. Podívejte se do e-shopu a přesvědčte se o tom. Cena je velmi přijatelná a občas můžete najít i slevový kód nebo kupón. Potěší vás i občasné akce nebo nějaká sleva. Kvalita není vždy drahá.

Jak zmenšit velký prsten pomocí vychytávek?

✅ Zkušenosti a recenze se značkou Praqia

Zkušenosti a recenze zákazníků na stříbrné šperky značky Praqia jsou velice pozitivní. Chválí si design, originalitu a precizní zpracování. Podívejte se na další recenze.

recenze šperky praqia

Foto: Heureka

Pokud máte nějakou zkušenost s touto značkou, napište svůj názor do diskuze.

Pokud máte rádi LOTRa, pořiďte si ocelový Prsten moci.

✅ Kde je můžete levně koupit?

Stříbrné šperky Praqia koupíte jednoduše v oficiálním e-shopu na adrese www.praqia.cz. Prodávají je za nejlepší ceny a většinu produktů mají skladem. Čeká tam na vás kompletní nabídka, rychlá doprava a precizní zabalení.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte