BudKocka.cz logo

ᐉ Prsten moci: Šperk z Pána prstenů - nyní levně

Doplňky Šperky Novinky Eliška 26. ledna 2024
prsten moci: Šperk z Pána prstenů recenze levně

Legendární Prsten moci z trilogie Pán prstenů, Hobit a seriálu Prsteny moci jednoduše navlékněte na svůj prst a ponořte se do děje Středozemě.

prsten moci zlatý

Nádherný Prsten moci levně koupíte v tomto e-shopu

Jedinečný prsten z Pána prstenů seženete jako zlatý, stříbrný a černý s typickým nápisem v nádherném provedení, které hned upoutá pozornost fanoušků i nefanoušků LOTRa.

Co je Prsten moci?

Prsten moci se objevil v trilogiích Pán prstenů a Hobit, které napsal J. R. R. Tolkien. Sehrál tam výraznou roli, ať už ho nosil Frodo Pytlík, nebo Bilbo Pytlík. Říká se mu rovněž Jeden prsten, Vládnoucí prsten, Isildurova zhouba nebo Velký prsten moci.

Tento magický prsten ocení každý správný fanoušek Středozemě. Levně ho pořídíte v tomto e-shopu.

Jeden prsten vládne všem.

Proč si ho pořídit?

prsten moci černý pán prstenů recenze

Velký prsten v černém provedení levně koupíte v tomto obchodě

Zlatý Prsten moci

Tento unikátní ocelový šperk je pozlacen a zdobí ho text v černém odstínu, díky čemuž vypadá naprosto nadčasově. Prsten je jak dámský, pánský, tak i dětský. Fantastický kroužek dostanete společně s krásnou krabičkou s logem a popisem. Podívejte se na více informací.

prsten lotr zlatýStříbrný Prsten moci

Prstýnek je vyroben z lesklé chirurgické oceli. Povrch je ozdoben textem, který je zvýrazněn černým smaltem. Uvnitř je text vytvořen laserem. Je určen pro pro ženy, muže i děti. Dodává se i krabičkou opatřenou nádherným logem. Podívejte se na více informací.

prsten moci lotr stříbrnýČerný prsten moci

Nádherný prsten z chirurgické oceli v černém provedení s bílým popisem upoutá lesklostí a jedinečností. Text je vytvořen bílým smaltem na povrchu a laserem uvnitř. Hodí se pro ženy i muže. Prodává se i s krásnou krabičkou s logem The Lord of the Rings. Podívejte se na více informací.

prsten lotr černýOcelový prsten s řetízkem v setu

Nosit prsten nemusíte jen ruce, ale můžete ho mít i na řetízku. Stejně jako Frodo nebo Bilbo ho nosili na krku. Vciťte do svého oblíbeného hrdiny alespoň tak, že budete mít tento šperk.

Získejte lesklý prsten s popisem a řetízkem z lesklé chirurgické oceli za zvýhodněnou cenu v sadě v tomto e-shopu. Navíc bude zabalen v originální krabičce

prsten lotr s řetízkem

Prsten s řetízkem v sadě koupíte v tomto obchodě

Pro koho se hodí?

Prsteny moci se hodí pro každého fanouška Pána prstenů. Jsou vhodné pro ženy, muže, holky i kluky. Každý si může vybrat svůj legendární prsten, který ozdobí ruku nebo na řetízku hrudník.

prsten lotr ženy

Famózní šperk s nápisem ozdobí ruku každé fanynky trilogie LOTR. Koupíte ho v tomto obchodě

Jakou zvolit velikost?

U každého prstenu vyberte správně svou velikost. Můžete si vybrat z mnoha velikostí - zhruba od obvodu 46 mm do 75 mm. Velikost prstenu musí opravdu sedět, ať ho neztratíte, když bude volný, nebo ať ho vůbec nasadíte. Můžete vycházet z jiného prstenu, nebo změřte prst krejčovským metrem nebo měřičem. Obvod zjistěte vždy klidovém stavu a na prstu, na němž budete chtít prsten nosit.

prsten lotr pro muže

Stylový šperk si oblíbí i pánové. Koupíte ho v tomto obchodě

Jaký je tam nápis?

Na povrchu prstenu je gravírovaný text, uvnitř prstenu je text vytvořen pomocí laseru. Na zlatém a stříbrném je černý potisk, na černém je bílý nápis. Tato barevná kombinace poté vypadá výrazně a nadčasově.

prsten moci lotr krabička

Šperk získáte společně s nádhernou krabičkou

Text na prstenu zní:
Jeden prsten vládne všem,
jeden jim všem káže,
jeden všechny přivede,
do temnoty sváže.

Jaké má výhody a nevýhody?

Prsteny moc mají řadu výhod i nevýhod. Několik z nich jsme sem vybrali:

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Zkušenosti a recenze na prsten jsou pozitivní. Stejně tak jako s výrobcem Silvego. Stačí se na něj podívat zde na tuto stránku.

prsten moci lotr zkušenosti recenze

Foto: heureka

Výrobky vyrábí český výrobce Silvego, který vyrábí dámské, pánské i dětské šperky. Jedná se o rodinnou firmu z Trutnova, která se specializuje na klenoty z různých materiálů. Tvrdí o sobě, že mají pravděpodobně nejširší nabídku vlastních výrobků v Česku. Firma je vyhledávána zejména pro kvalitu i zajímavé ceny. Cena za výrobek je vždy příjemná a nezruinuje vaší peněženku.

V nabídce výrobce najdete řadu nádherných kousků a to jak stříbrné, zlaté, tak i ocelové šperky pro každou příležitost. Stačí se jen podívat po jejich krásném e-shopu na adrese www.silvego.cz.

prsten lotr s řetízkem

Sada - prsten a řetízek je ke koupi v tomto obchodě

Kde můžete Prsteny moci koupit?

Prsteny moci koupíte levně v tomto e-shopu. Nabízejí tam vládnoucí prsteny za výhodnou cenu a to jak černý, zlatý, tak i stříbrný odstín. Aktuálně je mají skladem a samozřejmě s rychlou dopravou.

Foto: silvego.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte