BudKocka.cz logo

Peněženky Disaster si zamilujete

Doplňky Značky Iveta 25. srpna 2015
peněženky disaster

Chcete mít originální peněženku, kterou nemá jen tak kdekdo? Vyberte si nádherné peněženky anglické značky Disaster. Krásný design, vintage styl a romantika - to je přesně to, co vám může tato značka nabídnout.

Pokud máte ráda zajímavý design, který je ve stylu oblíbeného vintage, určitě si přijdete na své. Anglická značka Disaster nabízí nejen úžasné peněženky, ale i kabelky, obaly na tablet, psaníčka, termosky, šátky a mnoho dalšího. Všechno s krásným a milým motivem, který zaujme každou ženu.

Krásné a stylové

Podívejte se na ty nejlepší peněženky Disaster, které jsou u nás dostupné. Těšte se na roztomilé motivy, plno přihrádek a dobrou cenu.

peněženka město

žirafy

peněženka s kolibříkem

klec

peněženky květiny

velryba

motýli

Peněženky Disaster mají opravdu velmi zajímavé motivy, najdete na nich nejen vzory, ale i květinky, ptáčky (kolibříky, sýkorkami) či jsou i s tygrem, králíkem, motýlem, žirafou nebo peněženka připomíná dopis. Jejich vzhled zaujme určitě každého, protože mají nezvyklý a velmi líbivý vzhled. Barevné tóny jsou romantické a působí jako z dob staré Anglie.

Jedna strana vás překvapí bohatým motivem, druhá je zase s jemnou pastelovou barvou a menším obrázkem nebo drobným vzorem. Vždy si každá žena, která dbá na poslední trendy, přijde na své. Stylový a jedinečný kousek se i vám bude určitě líbit.

Už jste si koupila dámskou ledvinku? Ještě ne? Jedná se o praktický kousek, který zažívá svůj návrat.

Podívejte se na stylové kabelky Dara bags.

peněženka poštovní obálka

Další výhodou peněženek Disaster je ta, že jsou velmi dobře propracované. V každé peněžence najdete tolik kapsiček, přihrádek a také podle typu zapínání na zip nebo cvoček. Dá se říct, že konečně někdo při návrhu peněženky myslel a doplnil tam přesně to, co chceme. Vejde se tam všechno a každá věc bude mít konečně své místo.

Klady peněženek Disaster

Zápory

Jak bylo zmíněno, jediným záporem může být pouze cena. Peněženky Disaster stojí celkem hodně, podle typu je pořídíte již od 600 Kč (nejmenší peněženky), ale většinou stojí o něco více. Vždy záleží na daném typu, velikosti a vzhledu. Často jsou ale na ně slevy, akce nebo výprodej. Na druhou stranu tato cena není nejhorší, protože od takové značky s takovou funkčností, se dá říct, že jsou téměř zadarmo. Malá sleva sice potěší, ale určitě si ji ráda koupíte i jen tak pro radost.

Podívejte se rovněž na stylové hodinky od Michaela Korse. Vypadají úchvatně.

Další zajímavostí je, že peněženky Disaster mají celkem zajímavé názvy, například: Ampresand, Pompon Tutti, Nutshell, Type Write, Paper Plane, Giraffes, The Beatles, Trees and Bees, La Boutique Shopping, Havana s kolibříkem, Havana Parrot, Aviar, Grannys Attic, Dandy Wallet, Bon Voyage, Letters, Sýkorky, the Aviary, Pheasant atd. Jména mají opravdu zajímavá.

Chcete také takovou peněženku pořídit nebo již ji máte? Jaké máte s ní zkušenosti? Napište recenze do diskuze.

Foto: different.czNázory k článku


Jednu jsem si pořídila a moc se mi líbí.Je v ní úplně všecko, co potřebuju.
Klára, 14. srpna 2016

Napište, co si o tom myslíte