BudKocka.cz logo

Originální značka Melli Mello

Bydlení Značky Doplňky Povlečení Lucie 9. července 2016
melli mello

Mít originální bytové doplňky je snem každého. Co říkáte na unikátní doplňky značky Melli Mello, které jsou plné barev, vzorů, ornamentů a jedinečnosti? Podívejte se, co nabízí tato holandská značka.

Na první pohled vám možná přijde Melli Mello jako nepřehledná směs různých prvků, ale jedná se o dobře propracovanou paletu různých prvků z odlišných kultur. Jedinečný design propojuje grafické, romantické, etnické a květinové styly, k nim se k doplnění přidávají květiny, zvířata a ornamenty.

Fantastické designové kousky si buď zamilujete, nebo je budete nesnášet. Někdy se stane, že si je oblíbíte až na druhý pohled a již nebudete chtít doplňky bez fantazie a pestrých barev. Budete chtít barvy, které vás namotivují a dodají vám energii do celého dne.

Každý si z nabídky vybere

Z nabídky Melli Mello si můžete vybrat povlečení, koberce, rohožky, zápisníky, ubrusy, ubrousky, osušky, podsedáky a další.


povlečení melli mello


povlečení


polštář povlak melli mello


podsedák melli


koberec


rohožka melli mello

Originální designové bytové doplňky značky Melli Mello se hodí do každé domácnosti, ze které najednou vytvoříte něco, co si nebudete moct vynachválit. Krásné i zároveň bláznivé kousky si určitě oblíbíte. Každý, kdo vám přijde, je bude chválit a stále se na ně bude dívat. Stejně jako vás učarují i jeho.

Rohožka před dveřmi, osuška v koupelně, povlečení v ložnici, prostírání v jídelně nebo koberec v obýváku. Melli Mello vytvoří kouzelný domov, do kterého se budete vracet mnohem raději než kdy dřív. Vytvoří vám úsměv na tváři, zlepší vám náladu a zbaví vás stresu. Kdo by nechtěl takovou změnu vytvořenou za pouhý okamžik?

bytové doplňky melli mello

Dále od značky Melli Mello seženete porcelán, prodává se i metrážová látka nebo tapeta. Vždy dodá tu skvělou atmosféru každé domácnosti. K tomu se prodávají i diáře, zápisníky, pera, ubrousky nebo také obaly na telefon. Ve výsledku se dá sehnat téměř všechno z velmi kvalitních materiálů. Například povlečení je vyrobeno z bavlněného saténu.

Pokud si myslíte, že se jedná o kýč, tak to v žádném případě není pravda. Jde o zajímavé dílo, jehož cílem je probudit bláznivou fantazii a originalitu v duši každého. Možná vám bude tato značka ze začátku připadat nevkusná a přeplácená, ale čím déle se na ni budete dívat, tím více vás učaruje. Nechybí jí detaily, krásné barvy a originální propojení mnohých prvků. To u jiných značek nenajdete, oproti této vám budou připadat jako nudné a smutné.

Pokud máte strach, že by to mohlo být na vás moc extravagantní, pořiďte si jen jeden bytový doplněk Melli Mello. Časem možná budete chtít další, možná také vůbec ne. Na druhou stranu méně je někdy více, proto vám klidně i ten jeden jediný doplněk může udělat radost a dodá vašemu domovu to pravé kouzlo.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte