BudKocka.cz logo

Tenisky na klínku - dámské kotníkové boty

Boty Trendy Lucie 7. dubna 2015
tenisky na klínku


Tenisky patří již mnoho let mezi oblíbené boty, ale většinou je má každý spojen jako klasické kecky na nízké podrážce a na zavazování. Pro milovnice podpatků asi žádná vyhledávaná obuv to není, ale to se může změnit. Do módy totiž přicházejí tenisky na klínku nebo platformě, což potěší mnohé dívky a ženy.

Často jsou tenisky brány jako nejpohodlnější boty vůbec s tím, že se hodí na běžné chození, volnočasové aktivity a i na některé sporty. Jako jednu a snad jedinou nevýhodu mají takovou, že se nehodí do společnosti, je to přece obuv pro volný čas. Tyto pohodlné boty jsou však v poslední sezóně vylepšené klínkem, který plnohodnotně vyzdvihuje tenisky mezi boty s podpatkem a letošní módní trendy.

Baťa

tenisky na klínku

Co je letos in?

Určitě neuděláte chybu, pokud si pořídíte slušivé tenisky na podpatku. Letos si můžete koupit boty v různých barvách - jsou oblíbené nejen s klasickým teniskovým designem, ale i s tmavými a světlými odstíny, kombinací několika barev, se vzory, aplikacemi nebo dírkováním. Každá z nás si vybere z bohaté nabídky tenisek, které se někdy vůbec nepodobají teniskám tak, jak je známe.

Bershka

kotníkové tenisky

Kde je koupit?

Dámské tenisky na klínku jsou hitem letošního roku, můžete je pořídit v obchodech s obuví. Najdete je nejen v prodejnách s obuví Baťa, Deichmann, CCC, Adidas, Nike, Humanic či Vices, ale i Bershka, Desigual nebo Calvin Klein aj. Stačí si jen projít nabídku v klasických nebo internetových obchodech a nakupovat.

CCC

tenisky na klínku

Za kolik tenisky na klínku pořídíte?

Tyto kotníkové tenisky koupíte již od pár stovek až po pár tisíc. Cena se odvíjí od provedení, značky, velikosti podpatku a dostupnosti. V běžných obchodech jsou spíše levnější, zatímco určité značky je prodávají za víc.

Deichmann

tenisky na klínku

Podpatek v teniskách je chytře schovaný a tak na první pohled vůbec nepoznáte, zda má 4, 6 nebo 8 cm. A pokud budete mít dlouhé nohavice, tak každý uvidíte pouze vykukující tenisky, které vám prodlouží nohy a i celkově.

Converse

tenisky na klínku

Už máte své plátěné tenisky na klínku?

Foto: asos.com, bata.cz, bershka.com, ccc.eu, deichmann.com, converse.com

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte