BudKocka.cz logo

Baleríny Zaxy: Boty, které si zamilujete!

Boty Značky Lucie 19. června 2016
boty zaxy

Zaxy je brazilská značka plastové obuvi, která je mladší sestrou známější značky Melissa. Opět se jedná o pohodlnou obuv, která je rovněž barevná a hravá. Pořídíte je levně v tomto e-shopu. Nová kolekce vás jistě překvapí a ihned se do ní zamilujete. Ještě nemáte své boty Zaxy?

Baleríny Zaxy jsou charakteristické krásnými barvami, vzory i styly. Boty jsou vyrobeny z plastu, jenž je velmi příjemný, přizpůsobí se noze a je ohebný. Plastovky a hlavně plastové baleríny zažívají boom a kdo je nemá, jako by ani nežil.

Vyberte si z nabídky


baleríny zaxy


boty pantofle zaxy


obuv


obuv zaxy

Obuv Zaxy je navržená a vyrobená v Brazílii v ekologické továrně. Boty jsou taktéž vyrobené z ekologických materiálů a jsou recyklovatelné. Další výhodou je, že se jedná o boty, které jsou stoprocentně veganské, tak jak je to u jiných bot (Melissa, Mel). Letos se Zaxy představila s novou kolekcí, která je určena na jaro a léto. Jako bonus budou balerínky mít stélku, která je změkčená a chůze nebude bolestivá.

U nás Zaxy místo Mel

Boty značky Zaxy nahrazují boty Mel, které jistě znáte. Ty se totiž nyní budou vyrábět pro jihoamerický trh a soustředí se spíše na výrobu dětské obuvi a my se můžeme těšit na Zaxy. Navíc jako bonus jsou levnější než Melky. Kromě toho se můžete radovat z nových barev. vzorů i stylů. Originální a vždy slušivé boty si vás podmaní a zajisté si je zamilujete.

Krásné barvy a romantický vzhled jim zůstává, ale již nejsou voňavé jako Melky. To je sice trošku škoda, ale určitě měl k tomu výrobce pádný důvod. Třeba se ale časem vůně objeví a zase budou vonět tyto nápadité boty. Zatím jsou na ně recenze velmi kladné.


obuv zaxy

Na co se můžete těšit?

Pestrá nabídka bot Zaxy je samozřejmostí. Můžete si koupit baleríny, pantofle, boty na klínku, žabky, sandály atd. K tomu navíc vás překvapí krásné pastelové barvy (červená, růžová, modrá, tyrkysová, tělová, zelená) i černá a bílá se vzory či bez, oblíbené květované vzory a nebudou chybět ozdoby. Na botách najdete ozdoby jako květiny, mašličky, motýlky, bambulky, kresby a jiné.

Stylové a nadčasové boty to jsou přesně botky Zaxy. Každý kousek, který si pořídíte, si oblíbíte. Krásný vzhled, příjemné doplňky a dobrá kvalita to je přesně to, co vám může tato brazilská značka nabídnout. V letošní kolekci, jež je plná barev, vás jistě zaujme obuv, která má romantický a mladistvý vzhled, jenž vás omládne.

Foto: different.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte