BudKocka.cz logo

CCC obuv - jarní kolekce na rok 2024

Boty Trendy Značky Lucie 8. března 2015
ccc obuv

Podle počasí to vypadá, že zima už je dávno pryč a můžeme se opět těšit na jaro. K jaru také patří jarní boty, pokud je ještě nemáte, podívejte se, co nabízí v nové jarní kolekci značka CCC. Budete opravdu potěšena, protože nové trendy boty CCC vypadají opravdu skvěle. Podívejme se na několik hlavních typů a stylů, které jsou k dispozici.

Baleríny patří mezi oblíbenou jarní obuv

V nové kolekci značky CCC se můžete opět těšit na baleríny. Tato obuv CCC patří mezi velmi oblíbené jarní boty vůbec. Jsou trendy, mají plno střihů a stylů, barev a aplikací. U CCC jsou balerínky v nové kolekci hlavně v černé, béžové, starorůžové, modré nebo červené barvě. Tyto barvy jsou totiž na jaře v módě. Nechybí na nich ani různé doplňky, mezi které patří mašličky, sponky, kamínky, přezky a další zajímavé aplikace.

baleríny

Na lodičky nesmí zapomenout žádná žena

Bez lodiček si málokterá žena dovede představit existovat a kolekce CCC dokazuje, že lodičky vypadají opravdu módně. Nemusíte si pořizovat pouze klasické jednobarevné lodičky, ale můžete sáhnout po celých vzorovaných nebo lodičkách se vzorovanou špičkou. Můžete si koupit lodičky s otevřenou špičkou nebo rovnou otevřené boty. Záleží na tom, co máte ráda. Další pozitivní skutečností je, že u CCC boty seženete za hubičku a to se týká i lodiček.

lodičky

Mokasíny nejsou jen pro muže

Mezi další oblíbený typ obuvi patří mokasíny a to jak klasické mokasíny, tak i mokasíny na podpatku. Mokasíny se opět dostaly do módy před pár lety a stále na výsluní zůstávají. Toho také využila i značka CCC. Mokasíny v béžové, bílé a černé jsou letošním hitem. Pokud navíc nechcete mít boty bez podpatku, tak si můžete vybrat i mokasíny na klínku.

mokasíny

Polobotky hravých barev a střihů

polobotky

Dále je na výběr mezi polobotkami. Pestrá paleta barev, stylů a vzorů ukazuje polobotky jako ideální obuv na mnoho příležitostí. Mají většinou nízký podpatek nebo jsou bez podpatku, hezké doplňky na botách a k tomu zajímavý střih staví tyto boty mezi oblíbené. Pokud je ještě nemáte, tak si je také pořiďte.

Tenisky pro volný čas i parádu

Pokud byste raději si koupila obuv pro volný čas, vsaďte na tenisky. Tenisky můžete mít jak klasické nízké, tak i vyšší. Populární jsou i tenisky na podpatku nebo platformě. Z velké nabídky si zajisté vyberete i vy ty své.

tenisky

Každoročně značka CCC nabízí nové kolekce obuvi a doplňků na každou sezónu. Z jejich bohaté nabídky si vybere naprosto každá žena. Dámská obuv tvoří významnou část jejich sortimentu a určitě si i vy tam najdete své ideální jarní boty.

Líbí se vám jarní kolekce značky CCC?

Foto: ccc.euNázory k článku


Boty s ccc jsou ty nejhorší šmejdy co znám a personál o tom ani nemluvím . Nikdy už bych si tam nekoupila vůbec nic .
Jana, 24. května 2015

I když si koupíte boty zn.Lasocki, u kterých se předpokládá určitá kvalita a po 20 minutách nošení se vám uvolní pásek, protože nebyl řádně přišitý, ccc odmítá (násůedující den po nákupu) výměnu s odůvodněním, že boty jsou nošené. Jsou ochotni maximálně převzít boty v rámci reklamace s lhůtou k vyřízení 30 dnů. Ale s jakým výsledkem ? Navíc v případě sezonních bot nepřiměřeně dlouhá doba. Možnost zajištěí opravy na náklady ccc vůbec nepřipouští.
Jana, 4. června 2015

Napište, co si o tom myslíte