BudKocka.cz logo

Nike Air Max: Dámské boty, co musíte mít

Boty Trendy Veronika 24. října 2016
nike air max boty

Sportovní dámské boty Nike Air Max patří poslední dobou mezi nejoblíbenější boty nejen na běhání, do fitka, ale také jako módní boty k volnočasovému oblečení. Jedná se o velmi kvalitní boty, které každá žena zajímající se o trendy, musí mít.

Tyto nádherné boty často se ale často padělají, proto je nutné dát pozor na to, co si kupujete. Doporučujeme vám vždy pořádně prověřit e-shop, ať se nespálíte.

Barvy, kterých se nikdy nenabažíte

Velkou výhodou obuvi Air Max je, že se prodávají v nepřeberném množství různých barev, odstínů a barevných kombinací. Můžete sáhnout nejen po klasickém odstínů a vaše nové boty mohou být červené, růžové, fialové, modré, žluté, zelené, černé či bílé, ale rovněž je na výběr z různých kombinací. Mohou být zkombinovány dva, tři nebo dokonce i více odstínů a boty vytvoří krásnou paletu barev, která skvěle doplní váš outfit při cvičení nebo do školy či ven.

Proč si koupit dámské Air Maxy?

Názvy, které vás zaujmou

V obchodech neseženete pouze klasiku Air Max 90, ale i boty, které mají velice zajímavé názvy jako například Thea, Night Maroon, Moire Summit, White University, Pure Platinum, Air Max 95, Ultraknit, Ultra, Essential, Sneakerboo GS, GS Pure a další typy modelů. S každou kolekcí se můžete těšit na nové zajímavé názvy a to i v případě na letošní rok 2019.

Pozor na padělky!

Bohužel, jak je tomu u mnoha značek, tak s padělky se potýká i Nike u bot Air Max. Dokonce v některých případech vypadají jako originál, ale když se na ně blíže podíváte, zjistíte, že se jedná o padělek. Všimněte si následujících šesti bodů, při kterých byste měla zbystřit.

Podezřele nízká cena

Pokud najdete boty Air Max za podezřele nízkou cenu, vězte, že v tom bude háček. Pravděpodobně se jedná o padělek, protože se běžně za tak málo neprodávají. I když se bude jednat o slevy či výprodeje, bude to pravděpodobně padělek, obzvláště když spojíte k tomu i další znaky, jež uvádíme níže.

Stránka bez kontaktu

Na stránce nenajdete pořádný kontakt nebo pouze kontaktní formulář nebo mail? Může se stát, že tam bude uvedena neexistující společnost. České e-shopy musejí uvedený kontakt včetně názvu společnosti nebo fyzické osoby s adresou, IČO (případně DIČ), telefon a taktéž nesmí chybět obchodní podmínky.

Pochybný vzhled

Eshop, ve kterém naleznete levné Air Maxy, má pochybný design neboli vzhled? Pokud nepůsobí profesionálně a důvěryhodně, ale spíše velmi jednoduše, s velkou pravděpodobností se tam prodávají pouze padělky.

Zaslání z Číny

Našla jste si obchod v Číně, kde dámské boty Nike Air Max nabízejí velmi levně a chcete si je objednat, protože originál vyrábějí také v Číně a to dokonce ve stejné fabrice? Falzifikáty a originály se rozhodně nevyrábějí ve stejné továrně a navíc se originál od kopie liší kvalitou, materiálem i vzhledem.

Využití zprostředkovatelů

A už vám někdo v Česku na Facebooku, Aukru nebo v cizině nabízí levně AirMaxy, vsaďte ruku do ohně na to, že to bude fejk. Přeprodejce (překupník)vám prodá padělek, ač bude tvrdit, že se jedná o originál.

Platba předem

Pokud po vás shop vyžaduje za boty Air Max pouze platbu předem, měla byste zbystřit, protože se nejedná o standardní chování. Může se stát, že neuvidíte ani boty, ani peníze nebo případně uvidíte jen padělek.

Tím, že si koupíte padělek, rozhodně neušetříte, ale budete všem pro smích. Padělek jde poznat a spadnete do škatulky těch, které nosí fejky. Lepší je počkat si na výprodej starších modelů, kde je seženete levněji.

Pokud se vám Nike Air Max líbí, určitě si je pořiďte. Vsaďte na originál, se kterým budete určitě spokojena.

Foto je ilustračníNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte