BudKocka.cz logo

Jak se před klukem nestydět?

Vztahy Rady Láska Eliška 3. června 2013
kluk a holka v posteli

Mnoho dívek se před svým klukem stydí, děsí se okamžiku, kdy ji uvidí její kluk nahou. To, že se poprvé dívka stydí je normální, ale že z toho musí šílet, to normální už není. Pokud si myslí, že se její kluk před ní nestydí, tak to je na omylu. Také se stydí, ale nebude z toho dělat takovou show. Pokud si myslíš, že nejsi dokonalá, proto je důvod se stydět, tak se pleteš. Tak tady jedna nepotěšující zpráva, ani ten kluk není dokonalý.

Pokud tě ale opravdu trápí svléknout se poprvé před klukem, podívej se na jednu dobrou radu, která může v začátcích pomoci. Uvidíš, že časem se přestaneš úplně stydět, proč taky. Ten kluk moc dobře ví, jak vypadáš oblečená. Dokáže se tedy představit, jak vypadáš bez oblečení. A po prvním milování s ním i při zhasnutém světle lze leccos vidět a vypozorovat. Stejně i ty ho při tmě můžeš dost pozorovat.

Nikdo není dokonalý

Možná si říkáš, že stydíš, protože máš malá prsa, větší zadek nebo bříško, ale tvůj přítel přece o tom ví. Ví přece, jak vypadáš a líbíš se mu. I kluk má starosti, má strach, jestli se ti bude líbit jeho postava a přednost. Každý má starosti, ale pořád to není důvod k velkému studu. Nikdo není dokonalý, proto má každý drobné chybky. Kdyby byli všichni dokonalí přes kopírák, tak by to byla celkem nuda.

Nejlepší rada je zhasnout světla

Pokud se stydíš, tak jediná a nejlepší rada je svléknout si při zhasnutých světlech nebo alespoň při šeru. Sice obrysy jdou vidět, ale určitě se tak budeš cítit mnohem lépe. Nebo nech zapnutou malou lampičku či zapni svíčky. Atmosféra tak bude romantická a nebudeš se muset bát, že tvůj uvidí podle tebe nedokonalou postavu. Jen tak mimochodem, chodil by s tebou tvůj kluk, kdyby ses mu nelíbila a kdyby si myslel, že je tvá postava špatná? Asi ne, protože se mu líbíš.

Stydí se i on

Pokud si myslíš, že jsi jediná, kdo se stydí, tak jsi na omylu. I kluk se stydí při milování s novou holkou. S věkem se to samozřejmě lepší u obou lepší. Pokud máš navíc staršího kluka, tak bude rozumnější než malý puberťácký ucho. Takže se určitě nestyď.

Co by se nemělo dělat?

Přikrývání se peřinou či dekou - když se budeš pořád snažit přikrývat, tvůj kluk hned bude vědět, proč to děláš a ještě víc tě může začít trápit. Nech plynout věci, tak jak jsou a neschovávej se.

Brzo opět oslavíme svatého Valentýna. Víte, kdy se přesně slaví?

Komentování váhy a postavy - pro muže není nic horšího než neustále poslouchat kecy o váze. Jim je jedno, jestli má dívka o pár kilo více, než by chtěla. Oni tohle prostě neřeší. Samozřejmě, velká nadváha problém být může, ale kluk předem ví, do čeho jde. Takže, hlavně před nim nemluv o dietách, že hubneš nebo že ještě potřebuješ zhubnout.
Snaha zakrýt tělo - očividně půjde poznat, že se snažíš všemi možnými způsoby zakrýt tělo, aby tě tvůj kluk pořádně neviděl. Tato snaha bude spíše trapná, tak se ji tomu vyvaruj.

Pořád se před svým klukem stydíš?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte