BudKocka.cz logo

Jak se seznámit hravě a jednoduše

Vztahy Rady Láska Externí autorka 19. září 2012
seznámení

Nejčastější otázkou ženy je: „Proč mě nemá rád tak, jako já jeho?“
Dámy, rada dne: Buďte potvora. Jak se stát potvorou není snadné, ale vždy to jde. Mějte úctu sama k sobě. Seznámíte se jedině tak, že budete Žena s velkým Ž. Chovejte se tak. Jsme tu na světě od toho, abychom byly tou krásnější polovičkou pro muže. Jedině tak získáte muže.

Ani nevíte, jak na muže působí základní vlastnosti ženy, jako je být upravená, jemně nalíčená, narovnaná, ladně chodit, příjemně a mile mluvit, usmívat se.

Vyčkávejte

Jakmile o vás muž projeví zájem, neskočte mu hned do náruče, tím si jej odradíte a on po prvním dni couvne. Bude to pro něj zavánět dlouhým vztahem a upjatostí. Ukažte muži, že vám na něm nezáleží, že je vám jedno, jestli s vámi bude nebo ne. Buďte vždy milá a usměvavá, přátelská, ale mějte se ráda.
Nezapomeňte: úcta sama k sobě je to nejdůležitější. Vždyť se na vás přeci stojí dlouhá fronta.

Moc si ho nerozmazlujte

Pokud jste již ve fázi, kdy už muže máte, ale on si vás omotal kolem prstu, nezbývá nic jiného než začít rozmotávat. Přestaňte s vyvařováním obědů, poházené ponožky po obýváku nechte tam, kde je váš partner zanechal.

Užívejte si i sama

Běžte s kamarádkami na kávu a až se vrátíte, tak se vrátíte. Sama nevíte, zda se svými kamarádkami nebudete probírat zrovna velice důležité téma a debata se protáhne do večera a vy po návratu stihnete pouze vytáhnout jogurt z ledničky. Alespoň na pár dní postavte sama sebe na první místo.

Buďte potvorou v dobrém slova smyslu. Buďte tou, která si váží sama sebe. Nikde není žádné pravidlo, aby žena dělala všechno pro muže. Pokud to dělá, muž si na to začne zvykat a začne si hledat potvoru, která tu úctu k sobě má.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte