BudKocka.cz logo

Valentýn 2024 - svátek zamilovaných

Vztahy Láska Rady Veronika 1. ledna 2024
Valentýn - svátek zamilovaných

Valentýn je svátek zamilovaných, který slaví páry po celém světě. Tento svátek se slaví na počest katolického kněze, který se jmenoval Valentinus. I přes zákaz císaře Claudia II. oddával mladé páry a za to byl popraven právě 14. 2. 269. Zamilovaní si v tento den věnují nějaký valentýnský dárek a celý tento den nebo alespoň večer se snaží strávit romanticky.

❤️ Kdy bude Valentýn v roce 2024?

Valentýn v roce 2024 se slaví ve středu 14. 2. 2024. Poznamenejte si toto datum do kalendáře, ať na něj nezapomenete. Důležité je strávit tento den pěkně s tím, koho máte rádi. Také kupte dárek pro partnera nebo partnerku, ať dotyčnou osobu potěšíte. Vybrat dárek je sice složité, ale snad vám alespoň trošku poradíme.

❤️ Potěšte svou drahou polovičku stříbrným šperkem se srdíčky. Vyberte si zde z bohaté nabídky.

❤️ Valentýnské dárky pro pár: Super tipy

Jako dárek pro pár na Valentýna je v této době ideální oslava doma různými způsoby a radost můžete tomu druhému dělat třeba tímto:

Navíc letos s ním pěkně uzavřete víkend, jelikož vychází na docela dobré datum.

Letos tento svátek bude zase normální. Restaurace jsou již otevřené, cestování již není omezené. Bude to víkendový pobyt v Paříži, večeře v drahé restauraci nebo párty s přáteli?

Levné valentýnské dárky

Velice častým dárkem je romantická večeře, která se letos konečně může uskutečnit v restauraci. Nebo připravte skvělou večeři doma, která potěší určitě více než ta z restaurace. Dále dobrým tipem jsou hračky, kytice růží, bonboniéra, čokolády, pralinky, kosmetika, šperky, prádlo, poukazy na nějaké služby atd.

Dárky úplně zadarmo

Možná nemáte peníze na zbytečné utrácení, tak chcete Valentýna oslavit skromně nebo žádné dárky nepotřebujete. Pokud nechcete vůbec utrácet, vymyslete originální dárek, díky kterému si opravdu svátek zamilovaných užijete a přitom neutratíte.

Jako dárek se hodí: striptýz, masáž, poukázky na něco (mazlení, striptýz, masáže, určité ústupky v posteli aj.), večeře s láskou připravená atd. Také můžete něco vyrobit pro svého miláčka od různých šperků až po upečení valentýnského dortu nebo zákusku ve tvaru srdce.

Zabodujte srdíčky z čokolády. Vaši lásku to potěší. Vyberte si zde z velké nabídky.

Pokud slavíte Valentýna, určitě ho pěkně oslavte. Valentýn není o tom, zda koupíte partnerovi či partnerce drahý dárek, ale o tom, zda si ho pěkně užijete.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte