BudKocka.cz logo

Valentýn 2021 - svátek zamilovaných

Vztahy Láska Rady Veronika 22. ledna 2020
Valentýn - svátek zamilovaných

Valentýn je svátek zamilovaných, který slaví páry po celém světě. Tento svátek se slaví na počest katolického kněze, který se jmenoval Valentinus. I přes zákaz císaře Claudia II. oddával mladé páry a za to byl popraven právě 14. 2. 269. Zamilovaní si v tento den věnují nějaký valentýnský dárek a celý tento den nebo alespoň večer se snaží strávit romanticky.

Kdy bude Valentýn v roce 2021?

Valentýn v roce 2021 se slaví v neděli 14. 2. 2021. Poznamenejte si toto datum do kalendáře, ať na něj nezapomenete. Důležité je strávit tento den pěkně s tím, koho máte rádi. Také kupte dárek pro partnera nebo partnerku, ať dotyčnou osobu potěšíte. Vybrat dárek je sice složité, ale snad vám alespoň trošku poradíme.

Navíc letos s ním pěkně uzavřete víkend, jelikož vychází na dobré datum.

Valentýnské dárky pro pár

Jako dárek pro pár na Valentýna je ideální víkendový pobyt, zájezd po Evropě, zasnoubení, šperky, lechtivé prádlo aj. Záleží vždy na vás a partnerovi, co máte rádi a co si můžete dovolit koupit.

Levné valentýnské dárky

Velice častým dárkem je romantická večeře, nezapomeňte ale zamluvit dostatečně dopředu místa v restauraci. Dále dobrým tipem jsou hračky, kytice růží, bonboniéra, čokolády, pralinky, kosmetika, šperky, prádlo, poukazy na nějaké služby atd.

Dárky úplně zadarmo

Možná nemáte peníze na zbytečné utrácení, tak chcete Valentýna oslavit skromně nebo žádné dárky nepotřebujete. Pokud nechcete vůbec utrácet, vymyslete originální dárek, díky kterému si opravdu svátek zamilovaných užijete a přitom neutratíte.

Jako dárek se hodí: striptýz, masáž, poukázky na něco (mazlení, striptýz, masáže, určité ústupky v posteli aj.), večeře s láskou připravená atd. Také můžete něco vyrobit pro svého miláčka od různých šperků až po upečení valentýnského dortu nebo zákusku ve tvaru srdce.

Pokud slavíte Valentýna, určitě ho pěkně oslavte. Valentýn není o tom, zda koupíte partnerovi či partnerce drahý dárek, ale o tom, zda si ho pěkně užijete.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte