BudKocka.cz logo

Promod - francouzká značka plná stylu a elegance

Móda Značky Markéta 5. září 2017
Promod móda

Promod je francouzská módní značka založená roku 1975 a nabízející trendy oblečení pro ženy a muže. V této sezóně přináší nejnovější trendy inspirované ze všech koutů světa - ethno look východní Evropy, z Mexika nebo Japonska, vzory, květiny i volánky. Všechny modely jsou kvalitní, aktuální, ale zároveň pohodlné a za rozumné ceny.

Historie a současnost značky

Promod vznikl téměř před 40 lety jako rodinný butik zaměřený na návrhářství, výrobu a maloobchodní prodej tzv. prêt-â-porter módy (francouzský název pro oblečení, které se prodává jako konečný produkt ve standardních konfekčních velikostech) a originálních doplňků pro ženy. Nedávno začala společnost vyvíjet i pánské kolekce.

Promod vyrábí své vlastní oděvy od návrhářů, kteří vytvářejí na 3000 modelů ročně pro všechny příležitosti - do práce, na večer, pro volný čas a podobně.

móda promod

V současnosti má přes 1000 prodejen v mnoha zemích světa - v Evropě, Asii, Africe, na Blízkém východě i v USA a několik tisíc zaměstnanců, z nichž 90 % tvoří ženy.
Úspěch značky závisí na jejích silných osobních hodnotách - zaměření na zákazníka, sdílenou lásku k módě a podnikatelském týmovém duchu.

Kde najdete obchody Promod v ČR?

Prodejny u nás najdete v mnoha městech po celé republice, podívejte se, kde se všude nacházejí.


Znáte značku Santoro London a její skvělé doplňky?

Co Promod nabízí?

Ženy a dívky zde najdou všechny základní druhy oděvů pro každodenní nošení - trička, topy, tuniky, kabáty, bundy, košile, svetry, sukně, šaty, kalhoty, džíny, šortky, legíny, plavky (bikiny), obuv, dále doplňky (šátky, tašky, pásky, sluneční brýle a ozdoby do vlasů) a šperky.

oblečení promod

Oděvy jsou dále rozděleny na nadměrné velikosti, běžné každodenní oblečení, oblečení do práce, na různé společenské příležitosti a džínovinu. V létě je nabízena i kolekce plážového oblečení a prázdninového nakupování.

Současné trendy v Promodu

Nejaktuálnější kolekce jsou zaměřeny na růžovou, modrou, citronovou a klasickou bílou barvu, módu na festivaly, džínovinu i elegantní kousky.
A co by vám rozhodně nemělo chybět v šatníku? Mezi “must have” patří hlavně květinové a exotické potisky, ať už na topech, tričkách, plavkách, sukních a kalhotách a dále tradiční, ale vždy oblíbené barvy jako červánkově růžová, svěže zelená, kanárkově žlutá, modrá v různých odstínech nebo nikdy nestárnoucí bílá.

Nákup u Promodu

Pokud nakupujete přes internet, můžete si nakoupit na e-shopu (promod.cz), který Promod provozuje. Vyhnete se hledání módy v obchodech a do pár dní se můžete těšit na módní kousky, které vám mohou být doručeny do prodejny zdarma nebo domů.

Líbí se vám tato značka? Kupujete si od ní ráda oblečení?

Foto: promod.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte