BudKocka.cz logo

Trička King and Queen: Trika pro zamilované páry

Móda Oblečení Trendy Eliška 8. května 2019
Trička King and Queen

Jak jinak můžete vyjádřit, že k někomu patříte než vtipným trikem s potiskem? Tím pravým mohou být trička pro pár King and Queen (Král a Královna) nebo trika pro zamilované. Tato trika pro páry jasně ukážou, že zrovna vy dva jste pár a že jste spolu. Co na to říkáte?

Chcete ukázat, že váš miláček je opravdu váš? Vyjádřete to přes oblečení. K dispozici jsou jak trika pro dámy a pány, tak i mikiny pro dámy a pány se stylovým potiskem a nápisem. Inspirujte se a podívejte se, čím byste mohla udělat radost sobě i své drahé polovičce.

Vtipná trička pro páry King a Queen

trička pro páry king queen

Když se ztratím, vraťte mě

trička když se ztratím, vraťte mě

Trika pro budoucí maminku a tatínka

trika pro budoucí maminky a tatínky

Triko - Let's get married

triko let's get married

Tričko - I love my girlfriend/boyfriend

tričko I love my girlfriend/boyfriend

Trika - I love my husband/wife

I love my husband/wife

Mikiny - I love my girlfriend/boyfriend

mikina I love my girlfriend/boyfriend

Párová trička se prodávají v několika barvách, ale nejoblíbenější je černá, bílá, modrá a červená. Samozřejmostí je mnoho velikostí, střihů a nápisů, aby si každý vybral skvělá, originální a vtipná trika.

Set triček vám udělá radost při každé příležitosti, můžete je darovat na Vánoce, Valentýna, k narozeninám nebo výročí. Tento originální dárek hodí naprosto vždy. Vyjádříte tím, že k sobě patříte a myslíte to spolu vážně.

Netradiční trička asi nejvíc oceníte, když se svou drahou polovičkou vydáte na nějakou párty, na diskotéku nebo prostě s partou ven. Samozřejmě, že si je můžete vzít do školy nebo do práce, hodí se úplně všude. Jasně ukážete, že jste spolu a že se máte rádi.

Stylová mikina - Love

mikina love

Nápadný potisk triček pro zamilované je umístěn na zádech nebo na hrudníku. Bílé tričko je ozdobeno černým popisem, černé a barevné triko bílým popisem. Občas se k tomu připojí i menší obrázek. Vždy se jedná o takovou barvu nápisu, aby se na triku vyjímala a každý si ho hned všiml.

Nechte si vytvořit vlastní triko!

Nelíbí se vám barva nebo nápis, nechte si udělat své triko. Po domluvě vám v tomto e-shopu vytvoří tričko pro pár nebo i jen tak podle vás. Stačí se jen ozvat a domluvit.

Z čeho jsou trika vyrobena?

Tato trička pro dvojice King a Queen jsou vyrobena z kvalitního materiálu, jedná o 100% bavlnu vysoké gramáže. K ní se přidává i průkrčník, kde se nachází elasten. Jedná se o velmi kvalitní textil, který vám vydrží velice dlouho.

Jak se o oblečení starat?

Tak jako u jiného oblečení, tak i u trik je nutné dbát na správné praní. U těchto triček se doporučuje prát na 30 °C. Není vhodné používat agresivní prací prostředky a odstraňovače skvrn. Žehlit jej smíte po rubu. Není vhodné jej sušit v sušičce. Pokud nedodržíte pravidla, která jsou uvedená na štítku, oblečení vydrží mnohem kratší dobu, než by mělo při vhodném praní.

Cena za tato trička je velice levná. Stojí jen pár stovek, což je srovnatelná cena s ostatními triky, která jsou běžně dostupná na trhu. V tomto e-shopu je prodávají levně. Nabízejí kvalitní materiály, skvělý střih a originální nápad, který jen tak nikde nenajdete.

Pokud hledáte stejná trička pro dva, výrazný potisk pro zamilované, pro dvojice a páry je tou pravou volbou. Pokud byste raději něco teplejšího, zvolte mikiny, košile nebo jiný doplněk. Odlište se od ostatních a ukažte, koho máte ráda.

Foto: bezvatriko.czNázory k článku


Mému miláčkovi to určitě udělá radost, mi teda jooo!
Elisa, 7. listopadu 2020

Napište, co si o tom myslíte