BudKocka.cz logo

Trička King and Queen: Cool trika pro páry

Móda Oblečení Trendy Eliška 22. června 2017
Trička King and Queen

Jak jinak můžete vyjádřit, že k někomu patříte než vtipným trikem s potiskem? Tím pravým mohou být trička pro pár King and Queen (Král a Královna). Tato trika pro páry jasně ukážou, že zrovna vy dva jste pár a že jste spolu. Co na to říkáte?

Chcete ukázat, že váš miláček je opravdu váš? Vyjádřete to přes oblečení. K dispozici jsou trika, mikiny, kšiltovky a další oblečení. Inspirujte se a podívejte se, čím byste mohla udělat radost sobě i své drahé polovičce.

Vtipná trička King & Queen

černá trička king queen
párová trika
černá trika pro pár
mikiny pro pár
bórdo trička pro pár

Párová trička Queen and King si můžete vybrat z několika barev, oblíbená je černá, bílá, bórdo nebo mix barev. Stejně tak je k dispozici mnoho různých střihů, aby si každý vybral taková trika, která se mu budou líbit.

Set triček vám udělá radost při každé příležitosti, můžete je darovat na Vánoce, Valentýna, k narozeninám nebo výročí. Tento originální dárek se bude vždy hodit a k tomu tím vyjádříte i to, že tento vztah myslíte vážně.

Netradiční trička KQ asi nejvíc oceníte, když se svou drahou polovičkou vydáte na nějakou párty, na diskotéku nebo prostě s partou ven. Samozřejmě, že si je můžete vzít do školy nebo do práce, hodí se všude. Jasně ukážete, že jste spolu a že se máte rádi.

hrníčky pro pár

Nápadný potisk King nebo Queen je umístěn na zádech nebo na hrudníku. Bílé tričko je ozdobeno černým popisem, černé triko zlatým nebo bílým popisem, bordó triko bílým. Vždy se jedná o takovou barvu nápisu, aby se vyjímala na triku a každý si ho hned všiml.

Tato trička pro dvojice King a Queen jsou vyrobena z kvalitního materiálu, jedná se o 100% bavlnu a prát se mají na 40 stupňů.

Cena za tato trička není vůbec vysoká, jsou ve výsledku dost levná. Stojí jen pár stovek, což je srovnatelná cena s ostatními triky. V tomto e-shopu je prodávají nejlevněji. Když zohledníte uvedený materiál, vyjde vám, že se prodávají velmi levně.

Pokud hledáte stejná trička pro dva, výrazný potisk King a Queen je tou pravou volbou. Pokud byste raději něco teplejšího, zvolte mikiny, košile nebo jiný doplněk. S tímto popisem se prodávají i kšiltovky, batoh nebo hrníčky. Odlište se od ostatních a ukažte, koho máte ráda.

Foto: forqueen.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte