BudKocka.cz logo

Tally Weijl - trendy oblečení pro všechny

Móda Značky Trendy Terka 31. října 2012
moda tally weijl

Tally Weijl je obchodní řetězec vyrábějící a poskytující oblečení pro dívky a mladé ženy. K nám se dostal docela nedávno, první obchod v České Republice byl otevřen až v roce 2008 a velmi rychle se stal oblíbeným.

Jak vůbec vnikla značka Tally Weijl?

Tally Weijl, návrhářka pocházející z Tel Avivu, žijící ve Švýcarsku, vytvořila své první nákresy, když neměla co dělat před nástupem do hotelové školy. Během studia pak navrhla dalších dvanáct kolekcí. V roce 1984 založila se svým společníkem firmu. Modely a návrhy zpočátku rozvážela po švýcarských obchodech a buticích ve svém vlastním autě. S narůstajícím úspěchem si pořídila vlastní kamenný obchod a řetězec se mohl začít rozrůstat. Dnes má okolo 760 obchodů po celé Evropě.

Oblečení do každého počasí

Kolekce obchodů Tally Weijl jsou pouze dámské, čímž je při zaměření na jedno pohlaví zajištěna originalita, kvalita a zároveň přijatelná cena. Mottem firmy se stalo spojení Totally s*xy, díky čemuž se móda nabízená v obchodech dostává na jedničku. Je moderní a svěží, v každé jarní a letní kolekci najdeme velkou nabídku triček, tílek, kraťasů a velmi pěkných krátkých i dlouhých šatů.

Ve studenějších obdobích nás pak nemine nabídka trendy kalhot, svetrů, bund a kabátů. Tally Weijl se nezaměřuje pouze na oblečení, v každé kolekci najdeme také několik párů povedených kvalitních bot, ale i pásků, slunečních brýlí, náušnic či dalších doplňků.

Kde jsou obchody Tally Weijl?

U nás najdete obchody Tally Weijl ve více jak deseti městech (Praha, Brno, Olomouc, Ústí nad Labem a mnoho dalších). Pokud nemáte obchod ve svém městě, můžete si outfity prohlédnout na dostupných letácích nebo na internetu, kde je k dispozici katalog fotek celé kolekce či videa, kde jsou jednotlivé kousky představeny na modelkách.

Na oficiálních stránkách obchodu, které jsou v angličtině, se můžete nejen přihlásit k odběru novinek, aby vám už žádný kousek neunikl, ale i zapojit do soutěží o zajímavé ceny.

Už máte svůj stylový Prsten moci?

Foto:tally-weijl.comNázory k článku


Moc se mi líbí jedny rifle....Vpředu jsou jakby vypáráné, kamarádka mi řekla, že v TALLY WEIJIL v Praze tyto rifle byly, ale já si cestu nemůžu dovolit.
Kde bych je mohla najít?
kattynka712, 27. května 2013

Je pravda, že Tally končí v Brně na Náměstí Svobody? Nevíte proč nebo kde budou mít místo toho prodejnu?
Monča, 19. listopadu 2014

Napište, co si o tom myslíte