BudKocka.cz logo

Podzimní trendy podle F&F

Móda Značky Trendy Módní tipy Externí autorka 13. září 2012
podzimní trendy

Podlehli jste módní značce F&F a zajímá vás, jaká móda přijde spolu s podzimem? Prostudujte podzimní trendy a netrpělivě vyčkávejte podzimní sonátu v podobě úchvatných modelů. Trendy, které nám přivedou podzimní měsíce, budou jednoduše famózní. Těšte se!

Unikátní módní přehlídka se konala v Letňanech, která byla opravdu na vysoké úrovní. Londýnští návrháři se opravdu velmi snažili a výsledek je opravdu exkluzivní. Podzimní kolekci předváděli modelky a modelové z různých států. Módní show se také účastnily známé tváře, které hostovaly nejen u nás, ale i ve významných metropolích světa.

Co vám může F&F nabídnout?

Podzimní kolekce F&F vás naláká na jednoduché linie, které se objeví v módní kolekci nejen při běžných či společenských outfitů. Vyberete si opravdu ke každé příležitosti, které budete muset v podzimních měsících absolvovat. Na molech se ukázaly nápadité roláky, ponča, šaty plné květinových vzorů především ve světlých barevných tónech.

Na své si přijdou nejen fanoušci elegance, ale také ti, kteří milují odvážné módní kousky. Hlavní náplní letošního šatníku budou právě tyto klíčové trendy vychytávky. Plisé šaty, propínací svetříky, efektní bundy se zajímavým prošíváním spolu s elegantními kabáty. To a nejen to jsou krásné podzimní trendy F&F.

Společenské kousky jsou především tvořeny černými šaty. Efekt zvýšíte tmavým či bordó kožíškem. Potěší vás také podzimní kolekce ve formě spodního prádla i pánské módě pro volný čas.

Seznamte se i s outfity F&F pro zimní období, které vás v podobě vlny dostatečně zahřejí v mrazivých dnů. V hlavní roli se pro celkové odlehčení objevují prvky krepu, saténu, šifonu, žoržetu a dalších.

Očekávejte revoluci, která přinese eleganci i šarm do vašich šatníků. Neváhejte a nedočkavě vyhlížejte tuto podzimní trendy kolekci na trhu.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte