BudKocka.cz logo

Úžasná podprsenka Spacer 3D Viktoria

Móda Prádlo Podprsenky Lucie 10. září 2022
podprsenka

Také nemáte ráda ten pocit, když je horko nebo jste dlouho v práci, a jste pod podprsenkou zpocená? Vyhněte se tomuto nepříjemnému pocitu s novou podprsenkou Viktoria 3D Spacer, která je prodyšná. Pokožka může lépe dýchat a pot se bude lépe odvádět.

Krásná podprsenka Spacer 3D Viktoria se hodí pro prsa různých velikostí i pro plné tvary díky velké škále velikostí. Je ozdobená kamínkem a krajkou. Navíc se prodává v pěti barvách za úžasnou cenu. Zakoupíte ji v tomto e-shopu.

Tato speciální podprsenka je vyrobena z unikátního materiálu, který je dvouvrstvý, umožňuje proudění vzduchu díky patentované technologii. Podprsenka je tudíž prodyšná a zároveň lehká. I během teplých dnů bude Victoria suchá a vy se nemusíte trápit, že jste pod ní zase zpocená.

Podprsenka Spacer 3D Viktoria má flexibilní košíčky, které se jednoduše přizpůsobí ňadrům. Je mimořádně pohodlná a praktická.

Vyberte si tu svou

Košíčky, které jsou bezešvé a jemně vyztužené, vytvoří krásná prsa. Jejich tvar je naprosto přirozený a hodí se pod každé oblečení. Ramínka jsou pevná a široká, s větší velikostí jsou širší. Také zapínání je u větších velikostí větší a to na tři háčky, u těch menších (např. 70C, 70D, 75B, 75C, 80B) je pouze jeden háček.

Výhody a nevýhody podprsenky Viktoria

Podprsenka Viktoria 3D Spacer má jak výhody, tak i nevýhody. Mezi ty nejčastější klady a zápory patří následující:

podprsenka 3D spacer viktoria

Krásně propracované detaily najdete i vzadu. Koupíte ji v tomto e-shopu.

Z kterých barev si můžete vybrat?

Podprsenku Spacer 3D Viktoria české značky Astratex si můžete pořídit v několika barvách a to v tradiční bílé a černé, a také v béžové, kávové a krémové. V těchto barevných kombinacích se hodí pod jakékoli šaty, halenku, tílko, tričko nebo svetřík.

Vytvořte si soupravu

Pokud byste si chtěla vytvořit soupravu a koupit k podprsence i kalhotky Viktoria, tak si vyberte krajkové klasické kalhotky nebo brazilky. Krásná krajka a stejné barevné odstíny vytvoří perfektní look.

Pořídíte si tuto podprsenku nebo s ní už máte zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.Foto: astratex.czNázory k článku


Mám ji doma a opravdu je skvělá. Asi si ještě pořídím další v jiné barvě.
Anna, 24. září 2015

Napište, co si o tom myslíte