BudKocka.cz logo

Úžasná podprsenka Venus 3D Spacer

Móda Prádlo Podprsenky Lucie 10. srpna 2015
podprsenka

Také nemáte ráda ten pocit, když je horko nebo jste dlouho v práci a jste pod podprsenkou zpocená? Vyhněte se tomuto nepříjemnému pocitu s novou podprsenkou Venus 3D Spacer, která je prodyšná. Pokožka může lépe dýchat a pot se bude lépe odvádět.

Tato speciální podprsenka je vyrobena ze speciálního materiálu, který je dvouvrstvý, porézní se vzduchovou mezerou. Podprsenka je tudíž prodyšná a zároveň lehká. Navíc dokáže reagovat na změnu teploty těla, aby co nejlépe odváděla vlhkost. I během teplých dnů bude suchá a vy se nemusíte trápit, že jste pod ní zase zpocená. Podprsenka Venus 3D Spacer je také vhodná při zátěži nebo lehčích sportech, i v těchto případech pomůže odvést pot.

podprsenka venus 3d spacer


podprsenky venus 3d spacer


venus 3d spacer


podprsenka

Košíčky, které jsou bezešvé a jemně vyztužené, vytvoří krásná prsa. Jejich tvar je naprosto přirozený a hodí se pod každé oblečení. Ramínka jsou pevná a široká, s větší velikostí jsou širší. Také zapínání je u větších velikostí větší a to na dva háčky, u těch menších (70C, 70D, 75B, 75C, 80B) je pouze jeden háček.

Výhody a nevýhody podprsenky Venus

Podprsenka Venus 3D Spacer má jak výhody, tak i nevýhody. Mezi ty nejčastější klady a zápory patří následující:

podprsenka

Z kterých barev si můžete vybrat?

Podprsenku Venus 3D Spacer lotyšské značky VOVA si můžete pořídit v několika barvách a to v tradiční bílé, také v černé, kávové a smetanové. V těchto barevných kombinacích se hodí pod jakékoli šaty, halenku, tílko, tričko nebo svetřík.

Vytvořte si soupravu

Pokud byste si chtěla vytvořit soupravu a koupit k podprsence i kalhotky Venus, tak si můžete vybrat mezi krajkovými kalhotkami a brazilkami, které k sobě dokonale padnou.

Pořídíte si tuto podprsenku nebo s ní už máte zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.Názory k článku


Mám ji doma a opravdu je skvělá. Asi si ještě pořídím další v jiné barvě.
Anna, 24. září 2015

Napište, co si o tom myslíte