BudKocka.cz logo

Krásné podprsenky větších velikostí

Móda Prádlo Podprsenky Veronika 18. července 2013
podprsenka

Žena se bez podprsenky téměř neobejde, obzvláště pokud jde do práce, ven nebo jinam do společnosti. Doma si určitě od podprsenky ráda odpočine, ale v ostatních případech je nepostradatelná. Pokud se podíváte na nabídky obchodů, tak tam najdete převážně podprsenky menších velikostí a na ty větších se zapomíná. I když v některých obchodech podprsenky velkých velikostí najdete, důležité je jen správně hledat.

Nabídka podprsenek se zvětšuje

Díky bohaté nabídce si můžete opravdu vybírat. Můžete už zapomenout na dobu před 20 lety, kdy bylo na výběr mezi nic a ještě větším nic. Díky českým i zahraničním výrobcům si můžete koupit podprsenky s plnějšími košíčky, které vypadají trendy a budou se vám dosti líbit. Na trhu je dostupné prádlo, která má originální střihy, barvy i materiály tak, aby si každá žena mohla vybrat. A to jak levné, tak i dražší kousky. Důležité je, aby vám podprsenka dobře seděla. Určitě najdete i nějaké pěkné krajkové podprsenky, které se řadí k těm oblíbeným.

Tyto podprsenky koupíte tady.

krásné podprsenky větších velikostí

Dbejte při výběru podprsenky na správnou velikost

Žena by měla dbát na výběr správné velikosti, i když si vybírá podprsenku s větší velikostí. Je totiž důležité, aby jí seděl nejen obvod, ale i košíčky. Jednou z nejčastějších chyb při výběru podprsenky je ta, že si žena vybere příliš volný obvod a díky tomu jí toto prádlo neposkytuje žádnou podporu a ve výsledku to pod oblečením vypadá, že má prsa svěšená nebo nemá podprsenku. Před nákupem si přeměřte pořádně všechny míry, obvod si nikdy nekupujte větší, ale raději menší (příklad - naměříte si 102 cm, ale vyberte si obvod 95 cm a poté košíček podle tabulky nebo podle vyzkoušení). Pokud se vám budou zařezávat ramínka, tak máte opět špatnou velikost obvodu pod prsy a podprsenka prsům neposkytuje podporu.

Větší velikosti koupíte v tomto obchodě.

podprsenky

Podprsenky s plnějšími tvary

Stejně tak jako velikost obvodu je velmi důležitá i velikost košíčku. Ženy s plnějšími tvary potřebují velký košíček, který je dobře tvarovaný, aby se kostice nezařezávaly. Tvar košíčku je velmi důležitý, některé zakrývají celé prso, některé jen polovinu a tak dále. Některé košíčky jsou s push-up, vyztužené, nevyztužené, s kosticemi nebo bez. Košíček by měl prso dokonale obepínat a neměl by se zvrásnit nebo vás naopak dost stahovat.

Podívejte se na obchod tady.

prádlo

Nakoupit na internetu?

V klasických obchodech se velmi často setkáváme s malou nabídkou XXL podprsenek. Mají tam jen ty nejčastější velikosti a při otázce na velkou velikost prodavačka odpoví, že je nemají nebo že se dokonce ani nevyrábí. Jedna z velkých výhod internetových obchodů je ta, že se nemusíte spoléhat na odpověď prodavačky, která vám bude tvrdit něco, co není pravda. Velké a netradiční velikosti se prodávají, jen je tamten obchod nedostává nebo zrovna nemá. Na internetu je větší výběr, podprsenky jsou tam levnější a máte klid při prohlížení fotek. Pokud vám vámi vybraná velikost nesedí, můžete nenošené a neprané prádlo vrátit do 14 dnů. Proč toho tedy nevyužít?

Foto: Astratex.czNázory k článku


No, jak tak chodím po obchodech, nemám pocit, že by tam byla malá nabídka podprsenek velkých rozměrů. Zato sehnat košíčky typu A je téměř nemožné... Holt, my holky, kterým nebylo dopřáno, máme stále smůlu.
Marty, 24. června 2014

Napište, co si o tom myslíte