BudKocka.cz logo

Vyberte si luxusní prádlo v Le Chaton

Móda Prádlo Podprsenky Lucie 24. února 2018
spodní prádlo

Snad každá žena, která se zajímá o spodní prádlo, zná expertku na spodní prádlo a majitelku butiků Le Chaton Helenu Konarovskou, která má svůj e-shop. V e-shopu najdete luxusní podprsenky, kalhotky, plavky a další módu.

Pro zákaznice žijící v Praze je nákup snadný, prodejny se totiž nacházejí v Praze a nově i v Plzni. Pokud ale nechcete cestovat kvůli nové podprsence mnoho kilometrů, můžete si ji snadno objednat v e-shopu. To se vyplatí hlavně v případě, že znáte svou správnou velikost, máte ráda nakupování doma nebo si chcete vybrat v klidu.

Nový e-shop Le Chaton

Chcete-li si koupit krásné podprsenky, kalhotky, plavky či jiné prádlo přes e-shop, máte nyní možnost. LeChaton má své nové webové stránky. Na webu najdete krásný eshop, kde se nachází kompletní nabídka. Prádlo můžete pohodlně koupit, aniž byste musela jezdit přes celou Prahu nebo republiku pro skvěle padnoucí prádlo.

V e-shopu se nacházejí luxusní podprsenky různých střihů, barev a značek pro malá i velká prsa, které mohou být vyztužené, nevyztužené, jemně vyztužené nebo push-up. Z velké nabídky stačí si jen vybrat správnou velikost a čekat na balíček.

Pokud znáte svou velikost, máte to jednodušší. Vyberete si svou velikost a můžete nakupovat. Pokud ji neznáte, můžete ji spočítat na kalkulačce. Stačí znát jen obvod pod prsy a přes prsa. Vyjde vám velikost, jakou byste měla mít, i když to někdy nemusí vyjít na 100 %.

Pokud byste se do své velikosti nestrefila, můžete nenošené zboží vrátit do 14 dní. Každá žena má jiný tvar prsou, proto jí nemusí vyhovovat vypočítaná velikost nebo jí pouze nebude vyhovovat tvar.

Určit správnou velikost je důležité

Správná velikost podprsenky se stala v poslední době často diskutovaným tématem. Aby také ne, když se říká, že špatnou velikost nosí až 80 % žen. Košíčky jsou často malé, obvod velký nebo košíčky jsou velké a nebo mají nevyhovující tvar.

měření obvodu přes prsa

Velikost své podprsenky snadno zjistíte, stačí znát jen obvod pod prsy a obvod přes prsa. Ačkoliv změříte obvod pod prsy napnutým metrem, je vhodné si odečíst od výsledného obvodu 5 - 10 cm. Následně se podívejte do tabulky na podprsenky a podle toho, co vám vyjde, pak vybírejte velikost.

Podprsenka by měla pevně držet na těle, obvod by neměl být volný, nesmí se posouvat nahoru, prsa by neměla z ní vypadávat spodem a neměla byste ji natáhnout o více než pět centimetrů. V košíčku by měla ňadra perfektně sedět, nesmí z něj vypadnout, nesmí se vlnit nebo nechávat volný prostor.

Vybrat správnou velikost může být někdy věda, jakmile ji zjistíte, nebudete toho litovat. Nebudou vás bolet záda, podprsenka se nebude nikam zařezávat a hlavně váš dekolt bude vypadat opravdu hezky.

Co najdete na prodejnách?

V každé prodejně najdete velice bohatý a luxusní sortiment, mezi který patří podprsenky, korzety, trika, topy, body, kalhotky, noční prádlo, punčochy, plavky, plážové šaty, tuniky a různé doplňky. Samozřejmostí jsou menší, větší i normální velikosti.

luxusní prádlo

Nechybějí ani světové značky jako Simone Pérèle, Panache, Andres Sarda, Calvin Klein, DKNY, Lisa Charmel, Maidenform, Implicite, Eprise, Ritratti, PrimmaDonna, Luna, MAgistral, Antigel, Sunflair a další značky s luxusním zbožím.

Seznam obchodů

Když vejdete do některého z jejich butiků, překvapí vás krásné vystavené prádlo, plno krabiček a jako bonus už při vstupu Helena Konarovská nebo jiná prodavačka téměř odhadne vaši velikost. Samozřejmá je i pomoc s výběrem vhodné velikosti. Helena Konarovská je nejčastěji v prodejně na Opletalově, ale můžete ji potkat i kdekoliv jinde.

Podívejte se, kde najdete obchody Le Chaton.

Nebo nakupujte online. Cena za tyto luxusní kousky je velmi nízká, občas se můžete těšit na akce, slevy a slevový kód na nákup.

Máte s obchodem Le Chaton zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.Názory k článku


Je to tam moc pěkná nabídka, a paní Helena opravdu dobře poradí. Akorát tam moc často nebývá. Objednávám si už jen přes e-shop.
Šárka, 16. března 2020

Napište, co si o tom myslíte