BudKocka.cz logo

Plážové šaty a tuniky seženete levně

Móda Šaty Léto Monika 10. dubna 2023
Plážové šaty a tuniky

Krásné letní počasí značí jen jednu věc, že se blíží čas dovolených, zájezdů k moři a čas relaxace. A jednou z důležitých věcí, které byste rozhodně měla mít, jsou plážové šaty a tuniky. Vyberte si je z bohaté nabídky.

Plážové šaty se řadí mezi nezbytnosti, které si s sebou musíte na pláž vzít. Můžete zvolit jednoduché bavlněné nebo luxusní krajkové či hedvábné šaty krásných barev a padnoucího střihu. Které si vyberete, záleží pouze na tom, co máte ráda.

Vyberte si z nabídky
plážové šaty
šaty na pláž s květinovým vzorem
černobílé plážové šaty

modré plážové šaty
plážové šaty

červené plážové šaty a tuniky
růžové šaty na pláž
dlouhé plážové šaty
růžové šaty

Na pláž můžete nosit šaty a tuniky, které jsou lehoučké nebo na dlouhé večery i pletené či háčkované. Dále jsou oblíbené jak dlouhé letní šaty, tak i krátké nad kolena, které jsou lehké a sexy. Z barev patří mezi klasiku černé, bílé a šaty se vzorem, chybu ale neuděláte ani jinými barevnými odstíny (např. modré, červené, růžové, béžové atd.).

Ať už si vyberete značkové nebo neznačkové levné plážové šaty, důležité je, aby plnily svou funkci. Ať si je můžete rychle obléknout (třeba i na plavky), když se zrovna vydáte na procházku po pláži nebo městě, do kavárny nebo po blízké krajině. Šaty se vám budou určitě hodit.

Dále jsou v oblibě šaty bez ramínek, na ramínka, na jedno ramínko a letošním trendem jsou šaty s průstřihy. Tyto letní šaty vypadají trendy a určitě si i vy vyberete takové, které vám budou slušet a zároveň budou podle poslední módy.


Střih šatů je rovněž důležitý, můžete zvolit šaty do áčka, upnuté nebo volné, populární jsou zavinovací atd. Délka je rovněž zcela na vás, nosí se dlouhé ke kotníkům, pod kolena, ke kolenům nebo pod zadek. Záleží, které z nich máte ráda a které se hodí k vaší postavě. Nezapomeňte si vzít i nějaké netradiční šperky.

Ani baculky nemusejí zoufat, že by pro ně šaty na pláži byly zapovězeny. Právě naopak, mohou si vybírat a správný střih skryje kila navíc. Nadměrné velikosti jsou v tomto případě rovněž snadno dostupné, stačí si pouze vybrat velikost, barvu a dané plážové šaty si v e-shopu nebo klasickém obchodě koupit.

Cena za plážové šaty nemusí být nikterak vysoká - seženete šaty a tuniky levné i drahé. Dále můžete využít různé akce, slevy či výprodej a šaty pořídíte docela levně. Pokud by vám připadala v obchodech sleva malá, můžete si koupit šaty z druhé ruky.

Foto: zoot.cz, astratex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte