BudKocka.cz logo

Orsay - značka dámské módy

Móda Značky Trendy Externí autorka 14. ledna 2013
móda

Orsay je značka dámské módy plná barev, inspirace a vkusu s notnou dávkou elegance, která sluší všem! Která žena by neznala typické růžové logo německé značky Orsay. Značky, která se orientuj na sebevědomé a aktivní ženy, toužící být trendy, a přitom nezruinovat rodinný rozpočet.

Troška historie

Historie značky Orsay začíná v Německu v roce 1975 a to 35 obchody. Postupně se firma rozrůstá i do ostatních německy mluvících zemí. Její popularita dále strmě stoupá a v roce 1998 na tuto značku mohou narazit i české ženy. Přes Česko, Polsko a Maďarsko se značka dostává i do Ruska, Bosny a Hercegoviny, Rumunska, Srbska a Bulharska. Posledními novými stanovišti se staly Kosovo, Estonsko a Albánie. V současnosti se Orsay pyšní 600 obchody ve 24 zemích světa a slibuje, že bude i nadále expandovat.

Módní prvky vás určitě dostanou

Heslo Orsay je Thank God I'm a Woman a vystihuje naprosto přesně filozofii firmy. Orsay se vyznačuje výrazně ženskou módou, která podtrhuje individualitu každé ženy. Nehledejte tu samozřejmě jen oblečení, Orsay nabízí i širokou nabídku doplňků. Oblečení (a samozřejmě i doplňky) je rozřazeno do tří různých stylů: City, Casual a Party. Všechny kousky se dají kombinovat a vše tedy záleží jen na vašem vkusu, náladě a příležitosti. Není pochyb, že si zde každá žena najde to své.

móda orsay

V Orsay nakoupíte vše

V Orsay nakoupíte nejen trendy módu, ale i doplňky. Vždy podle sezóny tam naleznete trička, košile, kalhoty, legíny, sukně, šaty, pletené šaty, kabáty, zimní bundy, spodní prádlo, tepláky, šátky, šály, plavky, ozdoby do vlasů, korále... Má to ale jednu nevýhodu - ve špičce je v obchodech opravdu plno, takže i na zkoušení budete déle čekat.

Výhody díky Orsay Club

Orsay si svých zákazníků velmi váží a předchází si je prostřednictvím poukazů na slevu. Určitě nás potěší fakt, že pokud se zaregistrujeme do Club Orsay, v den narozenin obdržíme slevu na skvělou trendy módu. Neváhejte a navštivte Orsay a staňte se spokojenou zákaznicí, která disponuje mnohými výhodami.

K tomu nelze nepřipomenout sezónní výprodeje, kde si můžete vždy pořídit módu s velkou slevou.

Obchody Orsay

Jak už bylo zmíněno, firma má velmi mnoho obchodů a pokud chcete navštívit její obchod, stačí zajít do nejbližšího obchodního centra. Pravděpodobně tam najdete i prodejnu Orsay.

Obchody se nachází v těchto městech: Karlovy Vary, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Plzeň, České Budějovice, Brno, Jihlava, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Opava, Karviná, Olomouc, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Zlín a Praha.

Navštivte eshop!

Orsay má i eshop. Ovšem jako vždy si musí Česko chvíli počkat, než se budou produkty posílat i k nám, protože se zboží zasílá zatím jen do Německa, Rakouska, Francie a Polska.

Líbí se vám značka Orsay?

Foto: orsay.comNázory k článku


Dobrý den, e-mailem jsem od Vás dostala informaci, že 2.3.2013 otevíráte novou prodejnu na Smíchově. Prodejnu jsem navštívila. Zklamalo mě ovšem, že ve velikosti č.42 k prodeji nic moc nebylo. Zakoupila jsem si aspoň halenku a při placení jsem dostala letáček - poukázku na 250,-- Kč,kterou můžu uplatnit do konce března a to pouze v této prodejně. Na poukázce je zároveň upozornění, že výrobky zakoupené prostřednictvím této poukázky není možné vyměnit ani vrátit. Můj dotaz zní: proč nelze poukázku uplatnit i v jiné prodejně a z jakého důvodu nelze zakoupené zboží, na kterém uplatním tuto poukázku , vyměnit nebo vrátit? Vždyť u Vás musím utratit nad 1 000,-- Kč, abych poukázku mohla uplatnit. Na poukázky platí nějaké jiné směrnice? Děkuji za odpověď. Lorencová
Jitka Lorencová, 2. března 2013

Dobrý den libí jse mi tato stránka ale chtěla by jsem vidět toho hodně napříklád šaty šperky prostě všechna oblečení ale to je ten problém že tato stránka mi nejde otevřít :)) děkují za pochopení Naslišenou :**
Marcelka, 24. února 2014

Napište, co si o tom myslíte