BudKocka.cz logo

Móda jaro 2024 - nové trendy se vzory

Móda Módní tipy Jaro Veronika 2. ledna 2013
trendy na jaro 2024

Jaro se už pomalu blíží a pravděpodobně uvažujete, co si na sebe koupíte, ať jste i tuto sezónu trendy. Víte, jaké budou trendy na jaro 2024? Co si musíte pořídit, abyste byla in? Móda na rok 2024 je trošku rozporuplná. Na jedné straně je v módě extravagance a vzory a na druhé straně ležérní klasika a oblečení bez vzorů ve střízlivé barvě. Vyberte si levné módní kousky.

Vyberte si z nabídky


halenky trika
bundy
kardigany
šaty
halenky trika

Poletí vzory!

Už trošku v minulém roce se dostávaly do módy různé vzory a letos bude toto proniknutí mnohem razantnější. Vzory prostě uvidíte všude. Halenky, šaty i kalhoty budou plné vzorů. Stačí se jen podívat na nabídky obchodů a naleznete tam nejrůznější květiny, kůži zvířat, extravagantní vzory, geometrické vzory … Ne každé ženě či dívce jsou tyto vzory po chuti, protože je prostě musíte umět nosit.

Úzké kalhoty a legíny se vzory

Úzké kalhoty stále zůstávají v módě a to i na jaře. Pokud vám nejsou po chuti legíny se vzory, klidně noste jednobarevné legíny nebo kalhoty, kterých bude na výběr dostatek. Trendy legíny budou i v zajímavých vzorech - slyšela jste někdy o galaxy módě? Ta se bude také dost prodávat.

Blůzy a halenky na jaro

Tenky svetřík, bavlněná blůza a halenky se perfektně hodí k úzkým kalhotám nebo sukni. Opět si můžete vybrat mezi extravagancí se vzory nebo mezi jednobarevnou klasickou. Jarní nabídka oblečení vás v žádném případě nebude omezovat.

Skvěle padnoucí jarní šaty

Pokud chcete působit žensky a něžně, kašlete na kalhoty, ale vyberte si šaty nebo sukni. Jarní šaty s polodlouhými rukávy a zajímavým vzorem se vám zajisté zalíbí. Pro perfektní postavu se hodí upnuté šaty a pro postavu se špíčky spíše volnější šaty, které díky zajímavým střihům tuto nedokonalost zakryjí.

A co jarní bundy?

Na jaře si můžete obléct sportovní, džínové nebo kožené bundy. Pokud chcete být elegantní vyberte si trenčkoty, koženkový křivák, sáčka nebo jarní kabáty. Můžete si vybrat mezi klasickými barvami (černá, bílá, hnědá, okrová) nebo zvolit extravagantní vzory. Nebo vybírejte kardigany.

Už víte, jakou si vyberete módu na jaro 2024?

Foto: zoot.cz, answear.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte