BudKocka.cz logo

H&M - trendy oblečení

Móda Značky Trendy Terka 6. listopadu 2012
trendy oblečení

H&M je známý obchodní řetězec s oblečením pro ženy, muže i děti. Patří k nejoblíbenějším oděvním firmám a je velmi rozšířený, po světě má více než 2 000 prodejen. Kupujete si pravidelně oblečení HM?

Celosvětová módní záležitost

Firma H&M byla založena již v roce 1947 Erlingen Perssonem ve Švédsku. Nejprve prodával pouze dámské oblečení, až o dvacet let později se začalo pro firmu vyrábět i pánské. Značka H&M nabírala na oblíbenosti a expandovala do celé Evropy, kde se ale nezastavila. Od roku 2000 začala otevírat obchody v Americe a Asii, dnes má své pobočky na všech obývaných kontinentech kromě Austrálie, kam se ale také již chystá. Jejími tvářemi se často stávají velmi slavné osobnosti, např. Kylie Minogue, David Beckham nebo Lana Del Rey.

Oblečení opravdu pro každého

Firma nabízí oblečení do každého ročního období, kolekce H&M jsou vždy trendy, často jsou zaměřeny na jednu či několik málo barev, od kterých se pak odvíjí celá aktuální nabídka. Najdeme zde bláznivější kousky pro mladé, ale i decentnější, elegantnější a zároveň moderní oblečení pro starší. Dále narazíme na spoustu pásků, slunečních brýlí, bot pro dámy, děti i pány a hlavně velikou nabídku různých šperků, především náušnic a náhrdelníku, které lze krásně zkombinovat s kolekcí, která je právě v nabídce. Kromě toho se také v některých obchodech nachází samostatný kout, kde můžete sehnat spodní prádlo.

Kde jsou obchody H&M?

U nás se obchody H&M nachází v každém větším městě, v některých dokonce víckrát než jednou. Někdy jsou od sebe oddělená dámská a pánská oddělení. Na oficiálních stránkách, které jsou k dispozici i v češtině si můžete prohlédnout katalogy aktuálních kolekcí nebo navštívit virtuální kabinku, kde si můžete vytvořit vlastní outfit. Firma má také své facebookové stránky, kde jsou pravidelně zveřejňovány novinky a tipy na nákup.

Máte rádi značku H&M? Prohlížíte si pravidelně katalog a pak podle něj nakupujete?

Foto: hm.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte